kasos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kasos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kasos“.

Kasos uždegimą paskatina vos 1 veiksmas: profesorius Kalibatas įspėja visus

Lietuvą jau užplūdo karščiai, kurie daliai žmonių yra itin pavojingi: perkaisti galima ne tik būnant saulėje, bet ir namuose. Naudinga įsidėmėti ženklus, kuriuos siunčia organizmas, kai karštis alina per stipriai, ir žinoti, kada metas kreiptis į medikus. Daugiau apie tai naujienų portalo tv3.lt laidoje „Sveikatos DNR“ pasakoja Lietuvos šeimos gydytojų asociacijos prezidentas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Julius Kalibatas.
2024-06-03

Tėčio gyvybę pasiglemžė kasos vėžys: jį išdavė šie simptomai

Paulas, kuris, deja, mirė 2021 m. gegužę po kovos su kasos vėžiu, kai kuriuos simptomus priskyrė natūraliam amžėjimui. Paulas Bamfordas mirė nuo kasos vėžio būdamas 51 metų. 2020 m. Kalėdos buvo paskutinės, kurias jis praleido su 53 metų žmona Sharon ir trimis vaikais – Jacku, George‘u ir Lily. Šeima, kuri nuolatos, o ypač per Kalėdas, pasiilgsta Paulo, dabar dalijasi jo istorija, siekdama didinti informuotumą apie šią ligą.
2023-12-07

Smiltynės perkėla įrengs naujus bilietų terminalus

Smiltynės perkėla iki kitų metų vasaros sezono ketina įrengti naujus bilietų savitarnos terminalus – senieji per ilgiau nei dešimtmetį nusidėvėjo morališkai, jų remontuoti neįmanoma, teigia bendrovės vadovas. Pasak Smiltynės perkėlos vadovo Mindaugo Čiako, nauji terminalai tikrai bus įrengti iki kitos vasaros.   „Įrangos tiekimas labai ilgas, tai tikram ne šiam vasaros sezonui, diegimas bus jam pasibaigus, rudenį. Kitą vasarą tikrai bus, o galbūt dar spėsim ir iki Naujų metų.
2023-02-12

Kasos vėžį išduoti gali 1 simptomas tualete: pastebėję skubėkite pas gydytoją

Galimybė anksti aptikti vėžį gali lemti gyvybę arba mirtį, tačiau simptomai dažnai gali praslysti nepastebėti. Nors kasos vėžį gana sunku pastebėti, ekspertas dalijasi, kad tualete reikėtų atkreipti dėmesį į dažną įspėjamąjį ženklą. Deja, pagal „Pancreatic Cancer UK“, sergant kasos vėžiu išgyvenamumas yra mažiausias iš visų įprastų vėžio formų. Ši niūri realybė pabrėžia ankstyvos diagnozės svarbą, siekiant pagerinti jūsų išgyvenamumo rezultatus, rašo express.co.uk.
2022-11-09

Slaugytojai vėžį išdavė 1 simptomas: skubiai įspėja kitus

Apie tai, kad serga vėžiu, slaugytoja iš Jungtinės Karalystės sužinojo visiškai netikėtai. Kartą, jai išėjus iš dušo, jos vyras pajuokavo, kad ji „atrodo kaip pakalikas iš animacinio filmo“, nes jos oda buvo pageltusi.
2022-11-07

Kasos vėžį išduoti gali 2 ženklai: nenumokite ranka

Kasos vėžys yra pakankamai retas, tačiau tai viena iš pavojingiausių ligų. Iš dalies taip yra dėl per vėlai atpažįstamų simptomų. Kai vėžys yra nepastebimas ir negydomas, jis gali greitai plisti. Pasak sveikatos ekspertų, daugeliui, kurie serga ampuliniu vėžiu, pradinėse stadijose pasireiškia pirminiai geltos simptomai, rašo express.co.uk. „Gelta yra akių ir odos pageltonavimas“, – aiškina Amerikos vėžio asociacija.
2022-09-26

Kuo greičiau atsisakykite šių produktų: jie gali paskatinti vėžį

Kasos vėžys Jungtinėje Karalystėje laikomas 10-tu pagal dažnumą vėžiu – kasmet užregistruojama apie 10 500 naujų atvejų. Remiantis nauju tyrimu, riebi dieta gali žymiai padidinti riziką. Kasa yra viršutinėje pilvo dalyje, o vėžys gali atsirasti bet kurioje šio organo vietoje.  Tiksli naviko vieta ir jo dydis nulemia ligos rimtumą. Deja, manoma, kad liga dažniausiai yra nepagydoma ir retai nustatoma ankstyvose stadijose, kai gydymas yra veiksmingiausias.
2022-06-08

Kasos vėžį išduoda šie ženklai: kiti į juos numoja ranka

Kasos vėžys – palyginti reta liga. Lietuvoje kasos vėžys kasmet diagnozuojama apie 400 gyventojų. Šia liga dažniau serga šešiasdešimtmečiai ar dar vyresni žmonės. Jeigu kasos vėžys diagnozuojamas ankstyvoje stadijoje ir navikas chirurginiu būdu pašalinamas, yra tikimybė pagyti. Ir apskritai, kuo daugiau vėžys pažengęs (užaugęs ir išplitęs), tuo mažiau šansų jį išgydyti. Tačiau gydymas dažnai gali sulėtinti vėžio augimą.
2022-05-27

Kasos vėžį išduoda šie simptomai: pasitikrinkite laiku

Kasos vėžys – palyginti reta liga. Lietuvoje kasos vėžys kasmet diagnozuojama apie 400 gyventojų. Šia liga dažniau serga šešiasdešimtmečiai ar dar vyresni žmonės. Jeigu kasos vėžys diagnozuojamas ankstyvoje stadijoje ir navikas chirurginiu būdu pašalinamas, yra tikimybė pagyti. Ir apskritai, kuo daugiau vėžys pažengęs (užaugęs ir išplitęs), tuo mažiau šansų jį išgydyti. Tačiau gydymas dažnai gali sulėtinti vėžio augimą.
2022-05-06

„Iki“ atidarė pirmą parduotuvę be pardavėjų: štai kaip viskas veikia

Trečiadienį, vasario 23 d., Vilniuje pirkėjams duris oficialiai atvėrė pirmoji autonominė vieno didžiausių šalies prekybos tinklo parduotuvė. Joje nebus kasininkų-pardavėjų. Pirkėjai patys susirinks prekes, jas nuskenuos ir susimokės.
2022-02-23
REKLAMA
REKLAMA

Kasos vėžį gali išduoti 3 ženklai: užkirskite kelią mirčiai laiku

Pasak „John Hopkins Medicine“ ekspertų, pacientų nuo kasos vėžio išgyvenamumas yra daug mažesnis nei nuo kitų vėžio tipų. Vėžinės ląstelės, kurios dauginasi kasos latakuose turi specifinių ligos simptomų ir jos sudaro daugiau nei 90% atvejų. Pavyzdžiui, virškinimo trakto problemas gali sukelti „auglys, spaudžiantis skrandį“, rašo express.co.uk. Todėl vienas pojūčių gali būti pykinimas, o kai kuriems žmonėms jis gali būti toks stiprus, kad jie net vemia.
2022-02-18

Šie ženklai gali išduoti, kad sergate kasos vėžiu: pastebėkite laiku

Kasos vėžio ląstelės dauginasi šio už skrandžio esančio organo audiniuose. Liga pirmosiomis stadijomis yra labai sunkiai atpažįstama, o pirmieji simptomai pasirodo tik vėžiui išplitus. Vėlyvesnėse vėžio stadijose pasireiškia specifinės problemos tualete, tačiau ir jas dažnai žmonės neatkreipia reikiamo dėmesio.
2022-01-31

Kasos vėžį išduoda aiškūs ženklai: pajutę juos – skubėkite pas gydytoją

Vėžiu sergantys žmonės skaudžiai pajuto pandemijos pasekmes, kai sveikatos paslaugų srityje prasidėjo chaosas. Ekspertai įspėja, kad eilės jau dabar nusidriekusios keleriems metams į priekį. Tačiau laiku pastebėjus pirmuosius ligos požymius išgyvenimo rodikliai gali ženkliai pagerėti, rašoma express.co.uk. Nors kasos vėžio simptomai yra gerai žinomi, kai kurie šia liga susirgę pacientai skundžiasi ir mažiau žinomais pojūčiais po šonkauliais.
2021-12-17

Kasos vėžį išduoda 6 ženklai: atpažinkite juos laiku

Kasos vėžys, kaip galima numanyti iš pavadinimo, aptinkamas pilve esančiame organe, vadinamame kasa. Kasa išleidžia hormonus ir enzimus, kurie padeda virškinti maistą ir kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Ši vėžio forma dažnai vadinama „tyliuoju vėžiu“, nes jos simptomus pastebėti gali būti labai sunku, rašoma express.co.uk. Kasos vėžio sunkumas priklauso nuo to, kurioje tiksliai kasos vietoje yra vėžys, kokios jis apimties ir kiek išsiplėtęs.
2021-12-01

Kasos vėžį išduoda keli aiškūs ženklai: mokėkite juos mintinai

Kasos vėžys yra dešimta pagal dažnumą vėžio forma, o kai kurie šaltiniai rodo, kad šios ligos atvejų daugėja. Vis dėlto kai kurie rizikos faktoriai yra pakeičiami, todėl kasos vėžio pavojų galima sumažinti. Kasos vėžys paprastai neaptinkamas iki pat vėlyvųjų stadijų, nes jį diagnozuoti sudėtingą, todėl labai svarbu iškart pajutus simptomus kreiptis į savo šeimos gydytoją.
2021-11-22

Eilės parduotuvėje supykdė pirkėją: pandemijos metu taupoma klientų sveikatos sąskaita?

Valdant koronaviruso plitimą, didelėse parduotuvėse leidus lankytis tik pasiskiepijusiems asmenims, turėtų būti laikomasi visų saugumo reikalavimų, pavyzdžiui, atstumų tarp pirkėjų. Vis dėlto kai kurie parduotuvių lankytojai sako, kad parduotuvėse nesijaučia saugiai, mat nuolat ten susiduria su eilėmis. Jų įsitikinimu, prekybos tinklai tokiu būdu taupo pirkėjų sveikatos sąskaita.
2021-09-18

Verčiau šias šukuosenas pamirškite – gali sukelti įkyrius skausmus

Galvos skausmą gali sukelti įvairios priežastys – stresas, aukštas kraujospūdis, sužeidimai ar net tam tikras oras. Bet galvos skausmą sukelti gali ir kai kurios šukuosenos. Tam tikros šukuosenos spaudžia galvos odą ir dėl to gali imti skaudėti galvą. Išsiaiškinome, kokios būtent šukuosenos gali sukelti galvos skausmą. Nepamirškite straipsnio pabaigoje peržiūrėti papildomų patarimų, kaip spręsti situaciją ir kokios šukuosenos saugiausios.
2020-08-24

Vilnietės košmaras ligoninėje: prasidėjus šoko reakcijai, negalėjo prisišaukti pagalbos

Šiandien vilnietė Paulina (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) dėkoja likimui, jog jos du vaikai vis dar turi mamą. Moteris yra įsitikinusi, kad Vilniaus miesto klinikinės ligoninės medikai per neapdairumą tinkamai negydė ūminio kasos uždegimo, o dar bebūnant ligoninėje jai prasidėjo šokinė reakcija. Tuo metu ligoninės atstovai tikina, kad viskas padaryta buvo laiku.  Šiuo metu Paulina vis dar gydosi Vilniaus universiteto Santaros klinikose.
2019-06-12

„Parduotuvėje be kasų“ atsirado ir kasininkai, ir atsiskaitymas grynaisiais

Visiškai automatizuotoje „Amazon Go“ parduotuvėje, kurioje „nėra nei grynųjų pinigų atsiskaitymo galimybės nei pardavėjų“, praėjus vos pusmečiui nuo atidarymo atsirado ir galimybė atsiskaityti grynaisiais ir pardavėjai.
2019-05-13

Starošaitė nusirėžė plaukus: tokių trumpų nėra turėjusi

Atsikračiusi 9 kilogramų, Irena Starošaitė stebina ir toliau – daugiau nei 2 mėnesius buvusi su afrikietiškomis kasytėms, atlikėja nusprendė kardinaliai pasikeisti – ryžosi plaukus nusikirpti trumpai. „Tokio trumpo kirpimo plaukų niekada nesu turėjusi, bet prisipažinsiu – jaučiuosi tikrai gerai ir šis naujas įvaizdis man patinka. Be to, šiandien pasisvėrusi pamačiau, kad numečiau 1 kilogramą, tai pagalvojau, kam tos dietos – užtenka nusikirpti plaukus“, – juokauja I. Starošaitė.
2019-04-12

Išskirtinis lietuvaičių išvaizdos bruožas: praeiviai net stabteli jas pamatę

Nedaugžodžiaudami pasakysime, kad šįkart norime jums parodyti itin išskirtines lietuvaites, kurios, be to, kad yra tikros gražuolės, tai dar turi ir išskirtinį išvaizdos bruožą - pasakiškai ilgus plaukus. Neanalizuosime, kaip prižiūrėti plaukus, nes kiekviena mergina turi savo išbandytus asmeninius „receptus“. Tačiau faktas tas, kad šios merginos tikrai sulaukia praeivių žvilgsnių. Grožisi tiek vyrai, tiek moterys.
2017-10-07

Ligonių kasos vadovo konkursą SAM skelbs gegužę

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) gegužę numato skelbti konkursą į Valstybinės ligonių kasos (VLK) direktoriaus postą. „Planuojama, kad konkursas į VLK direktoriaus pareigas bus paskelbtas gegužę“, – BNS sakė sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos atstovė spaudai Lina Bušinskaitė-Šriubėnė. Nuolatinio vadovo VLK neturi jau ne vienus metus.
Aktualijos 2017-04-16

Madinga ar juokinga: vyrai užsiaugino plaukus ir pinasi kasas

Šiandien daug diskutuojama apie tai, kad moterys tapo vyriškos, o vyrai sumoteriškėjo. Tiesa tai ar melas, spręsti jums, tačiau nepaneigsite, kad šiandieninė vyrukų mada: ilgi plaukai ir kasų pynimas atėjo iš nusistovėjusių moteriškų grožio įpročių. Ne paslaptis, kad madas diktuoja ir Holivudas, čia vyrai nevengia eksperimentuoti su savo plaukais: kirpti, auginti, pinti, dažyti ir t.t. Ant raudonojo kilimo su kasa pasirodę aktoriai Shia LaBeouf ir Jaredas Leto davė peno žiniasklaidai.
2015-10-28

Papurškęs dujų užpuolikas iš parduotuvės išsinešė kasos aparatą

Lapkričio 7 d. 19 val. 45 min. Kaune, Baltų pr., į maisto prekių parduotuvę užėjo vyriškis, kuris papurškė 1974 m. gimusiai darbuotojai į veidą dujų ir pagrobė kasos aparatą, kuriame buvo apie 1 000 litų, bei nenustatytą kiekį įvairių ryšio operatorių išankstinio mokėjimo papildymo kortelių. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.
Kriminalai 2014-11-08

Ligonių kasų specialistai konsultuoja ne tik sveikatos draudimo klausimais

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir teritorinių ligonių kasų (TLK) gyventojų aptarnavimo skyriuose apsilankę žmonės domisi ne tik kokios sveikatos priežiūros paslaugos yra apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Čia klausiama ir įdomesnių dalykų – ką daryti, norint sėkmingai pastoti, kas apmoka už gydymą užsienyje, jei neblaivus mūsų kraštietis susižalojo, kokius tyrimus reikia atlikti įdrėskus naminiam gyvūnui.
2014-05-26

Kaune iš degalinės pagrobtas kasos aparatas

Vasario 23 d. apie 2 val. 45 min. Kaune, Kuršių g., iš degalinės patalpų, kaukėtas asmuo, išdaužęs durų stiklą, pagrobė kasos aparatą su pinigais. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.
Kriminalai 2014-02-23

PSD kai kam skamba kaip keiksmažodis

Ką daryti, jei ilgai laukęs eilės pas gydytoją sužinai, kad nebesi draustas privalomuoju sveikatos draudimu, nors padarei viską, kaip reikalaujama? Dviejų vaikų mamai, apsilankiusiai pas stomatologą, buvo pareikšta, kad ji nedrausta. „Negi į Ligonių kasą vykau tik labas rytas pasakyti ir dukters gimimu pasidžiaugti?“ – stebisi šiaulietis dviejų vaikų tėvas.
2013-09-28

Priežastys, dėl kurių neverta kirpti plaukų

Kaip mergina turėjusi laumės plaukus ir nusikirpusi juos trumpai, ir pastaruosius penkerius metus turinti bobo stiliaus šukuoseną, galiu pasakyti, kad trumpi plaukai – kieta! Tačiau, nepaisydama gausybės nuolat girdimų komplimentų iš kitų moterų, net močiutės, nusprendžiau vėl auginti plaukus ir beveik iškilmingai prisiekiau sau, kad daugiau niekada niekada nebekirpsiu plaukų.
2013-07-16

Plėšikų grobis – kasos aparatas su 2000 litų

Liepos 5 d. 2 val. 42 min. Kaune, Draugystės g., į parduotuvę įsiveržė du kaukėti jaunuoliai, kurie, pagrasinę pardavėjai G. T. (gimusiai 1955 m.) daiktu, panašiu į pistoletą, pagrobė kasos aparatą. Materialinis nuostolis – 2 000 litų.
Kriminalai 2013-07-05

Nauja sukčių gudrybė – prisistatyti ligonių kasos darbuotojais

Norėdami iš patiklių piliečių išvilioti jų asmens kodus, elektroninės bankininkystės duomenis telefoniniai sukčiai griebiasi vis naujų gudrybių. Naujai sugalvota jų išmonė – prisistatyti Valstybinės ligonių kasos darbuotojais. Sukčiai skambina neseniai Europos sveikatos draudimo korteles gavusiems asmenims ir tikina, jog išduodant kortelę buvo padaryta klaida, tad reikia patikslinti kai kuriuos duomenis.

Plaukų pynimo klaidos, kurių reikėtų vengti

Plaukų pynimas kasytėmis gali sukurti nuostabų įvaizdį, bet taip pat gali ir pakenkti plaukams. O dar daugiau gali pakenkti smulkus pynimas. Plaukų pynimas gali pakenkti ir sugadinti plaukus, nesvarbu, ar tu tai darai vienai dienai ar ilgesniam laikui. Tačiau yra būdų plaukus apsaugoti ir išvengti klaidų. Jei pini per stipriai Plaukai, kurie linkę lūžinėti, neturėtų būti pinami per stipriai. Tačiau ir sveikam plaukui pynimas gali pakenkti.
2013-03-15

Ligonių kasos: ne visi tyrimai už dyką

Ligonių kasos specialistų vos ne kasdien pacientai klausia, už kokius tyrimus reikia mokėti. Panevėžio teritorinės ligonių kasos Kontrolės skyriaus vedėjas Edgaras Voras sako, kad raštiškų skundų dėl neaiškių mokėjimų už tyrimus per metus gaunama nedaug – vos keletas. Tačiau telefono skambučių tuo klausimu sulaukiama vos ne kasdien – žmonės teiraujasi, tikslina, nori sužinoti už kokius tyrimus pacientui, atvykusiam pas šeimos gydytoją, reikia susimokėti.

Kaune siautėja parduotuvių plėšikai

Laikinojoje sostinėje jau apiplėštos kelios parduotuvės, nukentėjo pardavėjos. Šeštadienį Kaune vėl užpulta parduotuvė. Į Vaidoto gatvėje veikiančią parduotuvę apie 18 h užėjo du jaunuoliai. Vienas jų sumušė pardavėją ir pagrobė kasos aparatą su pinigais. Moteris gydoma ambulatoriškai. Ją ištiko šokas. Įvykio aplinkybės tiriamos. Pirminiais duomenimis, kasoje buvo apie tris tūkstančius litų. Penktadienį Kaune apiplėšta dar viena parduotuvė Pramonės gatvėje.
titulinis 2012-10-08

Ilgos kasos ilgiems plaukams

Kasos asocijuojasi su vaikyste? Tikrai ne! Kasos - stiliaus viršūnė kiekvienai ilgaplaukei merginai! Kasos padeda išreikšti individualumą ir išskirtinumą. Tereikia tinkamai supinti plaukus.
2012-09-16

Vaikų rudens/žiemos kirpimų ir sušukavimų tendencijos

Itin dažnai vaikų kirpyklų meistrų girdimas prašymas – palikti mergaitėms ilgus plaukus ar leisti jiems augti, tik šiek tiek pakerpant pačius galiukus. Ilgi plaukai mažąją panelę išties be galo puošia, tačiau žaidimų aikštelėje, darželyje ar mokykloje tokios „undinės sruogos“ gali ir trukdyti. Tad kokia išeitis?Kirpėjai nedvejodami taria – kasos. Kasa yra tarsi vaikystės simbolis, bet neapsigaukite – tai nebūtinai gale į kiek pabodusią kaselę supinti plaukai.
2012-09-04

Degalinėse „Lukoil“ – savitarnos kasos

Didžiausiame degalinių tinkle Lietuvoje „Lukoil Baltija" pradėjo veikti pirmosios savitarnos kasos. Šiose techniškai pažangiose kasose klientai, negaišdami laiko eilėse, už degalus galės atsiskaityti bet kuriuo paros metu ir bet kokiu būdu – grynaisiais, mokėjimo ar kuro kortelėmis. Šiuo metu atsiskaitymų savitarna įrengta 4-iose degalinėse Vilniuje, o iki metų pabaigos „Lukoil“ savitarnos kasos veiks visose 114-oje „Lukoil“ tinklo degalinių šalyje.
2012-07-25

VMI nustatė, kam nereikės naudoti kasos aparatų

Nuo gegužės 1 d. kasos aparatai (EKA) bus privalomi visiems individualia veikla besiverčiantiems gyventojams, kurie prekiauja patalpose ne tik maisto produktais, bet ir kitomis prekėmis, tačiau tam tikrais atvejais EKA naudoti nebus reikalaujama, informuoja Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI). Išlygos nustatytos po diskusijų su Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacija bei Finansų ministerija.
2012-04-04

Susimokėti už mokslą – kasos

Vieni ieško būdų, kaip puoselėti plaukus, kiti domisi, kaip juos parduoti. Nors taip užsidirbti nėra  populiaru, tačiau tokiu būdu prisidurti prie stipendijos ar algos ryžtasi ne viena. Į supirkėjus kreipiasi ir merginos, ir mamos – šios atneša dukrų kasas. Tai tapo kai kurių panevėžiečių trumpalaikiu pajamų šaltiniu. Parduoda plaukus Vieni ieško būdų, kaip puoselėti plaukus, kiti domisi, kaip juos parduoti.

E. Daniūtės plaukų metamorfozės

Profesionali choreografė ir dažna TV3 projekto „Šok su manimi“ komisijos narė Edita Daniūtė turi kuo pasigirti. Moterį puošia ilgi, natūraliai garbanoti plaukai. Edita mėgsta eksperimentuoti ir nuolat stebina kitus savo šukuosenomis. Šeštadienį laidos filmavimo metu ji pasirodė su dailiu kuodeliu. Toks moters pasirinkimas puikiai išryškino jos veido bruožus. Panašu, kad tokia šukuosena jai labai patogi, mat dlyvaudama konkursuose ir šokdama ji nuolat būna taip susišukavusi.
2011-09-25

Papildomi bilietai į „EuroBasket 2011“ iššluoti per pusvalandį

Daugelis nuo ankstyvo ryto šiandien prie „Tiketos“ kasų lūkuriavę krepšinio sirgaliai liko it musę kandę. Nuo 12 val. į prekybą buvo paleisti papildomi bilietai į 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatą, tačiau į Lietuvos rinktinės rungtynes jie buvo išgraibstyti per pusvalandį. „Iš viso buvo 500 bilietų į grupės rungtynes Panevėžio arenoje, kur žais lietuviai, 300 bilietų į galimas lietuvių rungtynes Vilniaus etape rugsėjo 7, 9 ir 11 dienomis ir 3000 – į finalinį etapą Kaune.
2011-08-24

I. Norkutė naujame seriale bus ilgaplaukė

Populiari teatro ir televizijos aktorė Inga Norkutė, priešingai nei dauguma mergaičių, niekada neturėjo ilgų kasų. „Taip buvo patogiau, – prisimena Inga. – Augome trys seserys. Mama daug dirbo, o tėčiui kasas pinti sekėsi nelabai simetriškai, todėl žemiau pečių plaukams augti neleisdavau“. Gal todėl pradėjusi filmuotis naujame LNK seriale „Saldi nuodėmė“ Inga užsinorėjo kasų? „Tikrai ne dėl to, –  juokiasi aktorė. – Tiesiog pamaniau, kad žiūrovams patiks, jei aš šiek tiek pasikeisiu.
2011-07-14

„Bilietai LT“ kasų tinklą plečia „Maximose“

Nuo šiol BILIETAI LT platinamus bilietus į Lietuvoje ir už jos ribų vykstančius renginius bus galima įsigyti visų didžiųjų šalies MAXIMA XXX prekybos centrų informacijos skyriuose. Nacionalinis bilietų platintojas BILIETAI LT trylikoje didžiausių MAXIMA prekybos tinklo parduotuvių įrengė naujus bilietų pardavimo taškus, taip sustiprindamas savo pozicijas rinkoje ir suteikdamas pirkėjams galimybę bilietus į renginius patogiai įsigyti visoje Lietuvoje.
2010-10-13
Į viršų