karolis zlatkauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis zlatkauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis zlatkauskas“.

Biatlonininkas K. Zlatkauskas varžybose Bulgarijoje – 31–as

Bulgarijoje vykusių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės septintojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Karolis Zlatkauskas užėmė 31-ąją vietą. Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs rusas Jevgenijus Ustiugovas - 24 min. 4,4 sek. 25-erių metų K. Zlatkauskas, kuriam teko įveikti keturis baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 34,1 sek.
2011-02-12

Lietuvos biatlonininkė liko septinta

Švedijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės pirmojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė pranoko 107 varžoves ir užėmė septintąją vietą. Nugalėjo be klaidų šaudžiusi vokietė Juliana Del (Juliane Doll). Ji distanciją įveikė per 22 min. 40,3 sek. 25 metų D. Rasimovičiūtė, kuriai taip pat neteko įveikti nė vieno baudos rato, nugalėtojai pralaimėjo 55,7 sek.
2009-11-28

Vygandas Pranskūnas: Miko ir kitų slidinėjimai

Mikui per trisdešimt, tačiau tik šiemet jį pamačiau slidinėjant. Vaikinas (informacija subrendusioms: dar nevedęs) ėjo gatve su slidėmis ir lazdomis ant kairiojo peties. Pakrašty miestelio, kur bolavo dar neužstatytas daubos lopinėlis (pavasarį dauba paskęsta vandenyje, tuomet po jį rėkdami braido kirai), Mikas įsispyrė į nešulį ir labai pamažu ėmė slysti per ploną sniego paklotę. Tuoj pat keistai susvyravo ir griuvo visu ūgiu.
2006-02-16

Turino olimpiniame kaimelyje pakelta Lietuvos vėliava

Trečiadienį, vasario 8 d., 16 val. Lietuvos laiku Turine olimpiniame kaimelyje buvo pakelta Lietuvos vėliava, pranešė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Kartu su olimpinės misijos vadovėmis Vida Venciene ir Ijole Domarkiene iškilmėse dalyvavo biatlonininkas Karolis Zlatkauskas, Slidinėjimo federacijos generalinis sekretorius Romualdas Glazauskas, gydytojas Vladas Sklizmantas.
2006-02-08

Pasaulio jaunių biatlono pirmenybėse Veronika Lagun penktadienį finišavo dvidešimt antra

Prancūzijoje tęsiasi pasaulio jaunimo (iki 21 metų amžiaus) ir jaunių (iki 18 metų amžiaus) biatlono čempionatas. Penktadienį merginų 7,5 km persekiojimo lenktynėse dvidešimt antrąją vietą tarp 52 finišavusių dalyvių (startavo 54) užėmė Veronika Lagun.
2004-01-30

Lietuvos biatlonininkas pateko tarp 30 geriausiųjų

Prancūzijoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 21 metų) ir jaunių (iki 18 metų) biatlono čempionate sekmadienį (01.25) Lietuvos atstovas Aleksandras Derendiajevas jaunių vaikinų 12,5 km lenktynėse tarp 77 dalyvių buvo 24-tas. Nugalėjo rusas Pavelas Borisovas - 38 min. 22,6 sek. (2 baudos min.). A. Derendiajevas nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 0,4 sek. (5). Deimantas Martinkėnas (atsiliko 7.33,1; 7) užėmė 49-ąją, o Karolis Zlatkauskas (9.09,8; 8) - 61-ąją vietas.
2004-01-26

Europos žiemos jaunimo olimpiniame festivalyje Slovėnijoje dalyvaus 13 Lietuvos sportininkų

Trečiadienį (01.22) Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) būstinėje Vilniuje įvyko Lietuvos delegacijos palydos į VI Europos žiemos jaunimo olimpinį festivalį Slovėnijos Bledo mieste: Lietuvai sausio 25-31 dieną vyksiančiose varžybose atstovaus 13 sportininkų. "Vieniems jūsų šios varžybos bus pirmosios, kitiems - antrosios. Nereikia bijoti konkurentų: visi jūs esate vienodi. Linkiu, jog būtumėt valingi ir užsispyrę", - sakė LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas.