karolis kygas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis kygas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis kygas“.

Imtynininkas M. Grygelis pasaulio jaunimo čempionate – 16-as

Turkijoje vykstančio pasaulio jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionato svorio kategorijoje iki 120 kg trečiadienį Lietuvos atstovas Marijus Grygelis užėmė 16-ąją vietą. 18-metis lietuvis pirmojoje kovoje - aštuntfinalyje - pralaimėjo kroatui Markui Koščevičiui (0:4, 0:1). Šioje svorio kategorijoje kovojo 19 imtynininkų. Svorio kategorijoje iki 66 kg Karolis Kygas tarp 33 dalyvių liko 31-as.
2009-08-05

Ankara: ekspertų scenarijai

Ankaroje vykstančiame pasaulio jaunimo imtynių čempionate pirmą kovą pralaimėjo Artūras Jankauskas. Klaipėdietis nesukūrė stebuklo svorio kategorijoje iki 96 kilogramų ir trijuose kėlinukuose rezultatu 1:0/0:1/0:6 nusileido kazachui Elmazui Kukajevui.
2009-08-05

Turkijoje prasideda pasaulio jaunimo imtynių čempionatas

Rytoj Turkijos sostinėje prasideda pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Ankaroje kepina 35 laipsnių karštis, kurio nepajėgūs įveikti galingi Dvediko sporto rūmai kondicionieriai. Aišku, kad atletams reiks kovoti ne tik su varžovais, bet ir kiekvienam žingsnyje patirti įkaitintos saunos ne/malonumą. Kita vertus, istorija parodė, kad lietuviai atsparūs turkiškos kaitros išmėginimas.
2009-08-04

Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionato nugalėtojai bei prizininkai

Šeštadienį Vilniuje vykusiame 2008 metų Lietuvos imtynių čempionate paaiškėjo graikų-romėnų, laisvųjų bei moterų pirmenybių nugalėtojai bei prizininkai.
2008-02-03

Jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Lenkijoje lietuviai pelnė tris medalius

Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunių turnyre Lenkijoje lietuviams pavyko iškovojo tris medalius. Svorio kategorijoje iki 120 kg (13 dalyvių) sidabro medalį pelnė Marijus Grygelis iš Kuršėnų. Trečiąją vietą tarp dešimties dalyvių svorio kategorijoje iki 42 kg iškovojo joniškietis Dalius Adomaitis. Svorio kategorijoje iki 69 kg (14 dalyvių) bronzos medaliu tenkinosi vilnietis Erikas Meškunecas.
2007-03-23

Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių startai Lenkijoje

Lenkijoje  Kostrzyno mieste vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių turnyras. Svorio kategorijoje iki 42 kg (10 dalyvių)  3 vietą iškovojo joniškietis Dalius Adomaitis. Jis startavo sėkmingai, pasiekęs dvi nelengvas pergales. Vėliau dėl patekimo į finalą  rezultatu 4: 5 pralaimėjo finalistui iš Lenkijos.  Imtyje dėl trečios vietos nepaliko vilčių savo varžovui. Reikia pažymėti, kad iš Lietuvos atstovų šiame turnyre Dalius kovojo geriausiai.
2007-03-23

Jaunieji Lietuvos imtynininkai dalijosi kelialapius į Europos čempionatą

Savaitgalį 100 jaunųjų (1990-1993 metų gimimo) šalies imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Visagino, Marijampolės, Kazlų Rūdos savivaldybių, Joniškio, Šiaulių, Tauragės bei Anykščių rajonų Šiauliuose kovojo dėl Lietuvos pirmenybių apdovanojimų bei kelialapių į Europos jaunių čempionatą Varšuvoje (Lenkija) liepos 27-29 dienomis.