karolis kirilevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis kirilevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis kirilevičius“.

Sustiprėjusi „Sūduvos“ tinklinio komanda kelia tikslą grįžti į medalininkų gretas

Savaitgalį tęsėsi kovos Lietuvos vyrų tinklinio čempionate. Dvi pergales iš eilės iškovojo ir visą pergalių seriją iki trijų pratęsė Marijampolės "Sūduvos" tinklininkai. Jie namuose 3-0 (25:22, 25:22, 25:23) nugalėjo smarkiai atjaunėjusią Lietuvos čempionę "Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley-SM Tauro" komandą, o išvykoje 3-1 (25:16, 23:25, 25:22, 25:17) įveikė naujokę Kauno "Starto-LSU" ekipą. "Dar jaučiasi, kad mums tai yra sezono pradžia ir komanda dar tik įsivažiuoja.