karolis burneikis ir izabelė šekaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis burneikis ir izabelė šekaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis burneikis ir izabelė šekaitė“.

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė laimėjo pasaulio čempionato bronzą

Sekmadienį Varšuvoje (Lenkija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) laimėjo bronzos medalius. Čempionato nugalėtojais tapo rusai Kirillas Morgačevas ir Polina Baryšnikova, o antrą vietą užėmė Glennas Richardas Boyce ir Caroly Janes iš Anglijos. Finale taip pat šoko poros iš Lenkijos, Moldovos ir Prancūzijos. Čempionate dalyvavo 35 poros.