karolis burneikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis burneikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis burneikis“.

Šokėjai Karolis Burneikis ir Diana Epeykina tapo pasaulio vicečempionais!

Nepaprastai sėkmingi Lietuvos sportinių šokių atstovų startai tęsiasi. Praėjusį savaitgalį Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) surengė net tris pasaulio čempionatus: jaunimo iki 21 m. amžiaus 10 šokių ir jaunių II standartinių šokių – Izraelyje bei jaunimo Lotynų Amerikos šokių – Armėnijoje. Šiuose čempionatuose Lietuvai atstovavo šešios poros – po dvi kiekviename turnyre.  Geriausiai sekėsi Karoliui Burneikiui ir Diana Epeykinai iš Kauno „Tvisto“ klubo.
2021-11-29

Lietuvos šokėjų pora pasaulio jaunimo čempionate liko per žingsnį nuo prizininkų pakylos

Roterdame įvykusiame Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo iki 21 – erių metų amžiaus pasaulio standartinių šokių čempionate puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai: tarp 68 šios amžiaus kategorijos geriausių planetos duetų Karolis Burneikis ir Diana Epeykina užėmė 4 – ąją vietą finale, o Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė užėmė 7 – ąją vietą ir buvo pirmieji, nepatekę į finalą.
2021-10-17

Paaiškėjo 2015-ųjų metų Lietuvos standartinių šokių čempionai

Savaitgalį Prienuose vyko Lietuvos standartinių šokių čempionatas, kurio metu paaiškėjo geriausos 2015-ųjų metų šokėjų poros, atstovausiančios Lietuvai šių metų pasaulio ir Europos čempionatuose bei taurės varžybose.