karolina sprem

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolina sprem“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolina sprem“.

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

Rusijos tenisininkių nesėkmės WTA serijos turnyre Floridoje

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi WTA serijos moterų teniso turnyras "Bausch & Lomb Championships", kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų ketvirtfinalį pasiekė tik viena iš keturių aštuntfinalyje žaidusių Rusijos tenisininkių.
2008-04-11

Rusijos tenisininkių pergalės Romos turnyro šešioliktfinalyje

Italijos sostinėje tęsiasi WTA serijos "Internazionali BNL d`Italia" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,34 mln. JAV dolerių.Trečiadienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei į aštuntfinalį pateko trys rusės.
2007-05-16

Korto šeimininkių nesėkmės WTA serijos teniso turnyre Budapešte

Vengrijos sostinėje tęsiasi WTA serijos "Gaz de France Budapest Grand Prix" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 175 tūkst. JAV dolerių.Antradienį pralaimėjimą pirmojo rato vienetų varžybose patyrė trečioji turnyro raketė rusė Marija Kirilenko bei trys korto šeimininkės: Anne Kremer (Liuksemburgas) - 3-Marija Kirilenko (Rusija) 6:3, 6:4;Andreja Klepač (Slovėnija) - Melinda Czink (Vengrija) 6:2, 6:4;Karolina Sprem (Kroatija) - Zsofia Gubacsi (Vengrija) 7:6 (7:4), 6:1;Sorana Cirstea (...
2007-04-24

Moterų teniso turnyro JAV aštuntfinalyje

Floridos valstijoje (JAV) vykstančiame WTA serijos moterų teniso turnyre (Bausch & Lomb Championships), kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių, ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje pergales iškovojo lyderės.
2007-04-06

Tarptautiniame moterų teniso turnyre Floridos valstijoje

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi WTA serijos moterų teniso turnyras (Bausch & Lomb Championships), kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį vienetų varžybų antrajame rate pergales iškovojo be į aštuntfinalį pateko dvi serbės bei dvi korto šeimininkės.
2007-04-05

Tarptautiniame moterų teniso turnyre JAV

Pirmadienį Floridos valstijoje (JAV) prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras (Bausch & Lomb Championships), kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių.Vienetų varžybų pirmojo rato mače graikė Eleni Daniilidou 6:0, 6:4 nugalėjo dešimtąją pagal reitingą prancūzę Marion Bartoli, vienuoliktoji raketė slovėnė Katarina Srebotnik 7:6 (8:6), 6:1 įveikė korto šeimininkę Jill Craybas, o tryliktoji pagal skirstymą austrė Sybille Bammer 6:3, 6:1 sutriuškino tailandietę Tamarinę Tanasugarn.
2007-04-03

Estė bei lenkė pergalingai pradėjo WTA serijos teniso turnyrą JAV

Trečiadienį Kalifornijos valstijoje (JAV) prasidėjo pagrindinis WTA serijos "Pacific Life Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,1 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmojo rato mače estė Kaia Kanepi 3:6, 7:5, 6:0 nugalėjo Puerto Riko tenisininkę Kristiną Brandi, o Lenkijos atstovė Agnieszka Radwanska 4:6, 6:2, 6:4 įveikė rusę Aliną Židkovą.
2007-03-08

Londono teniso kortuose - lyderių pergalės

Anglijoje vykstančiame Vimbldono teniso turnyre ketvirtadienį (06.26) antrojo rato mačuose pergales iškovojo bei į kitą varžybų etapą pateko lyderiai.