karolina gužauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolina gužauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolina gužauskaitė“.

Visos Lietuvos atstovės pateko į Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato finalą

Bulgarijoje vykstančiame 2016 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate moterų varžybų atrankos etapą įveikė visos trys Lietuvos atstovės - Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė ir Karolina Gužauskaitė. Atrankos A grupėje kartu finišavo labai didelė sportininkių grupėje, kurioje buvo ir L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė bei G. Venčkauskaitė. G. Venčkauskaitė atrankoje surinko 985 taškus ir užėmė 4-ą vietą, o olimpinė čempionė su 984 taškais finišavo šešta.
2016-07-07

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų Italijoje finale – trys lietuvės

Trečiadienį Italijos sostinėje Romoje prasidėjo 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų III etapas, kuriame moterų atrankos varžybų barjerą pirmą kartą šį sezoną peržengė trys iš keturių startavusių Lietuvos sportininkių. Atrankos A grupėje Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė surinko 1055 taškus ir užėmė 4-ąją vietą. B grupėje įspūdingai startavo Gintarė Venčkauskaitė. Kaunietė surinko 1004 taškus ir užėmė pirmąją vietą.
2016-03-30

Lietuvos penkiakovininkėms – Europos moterų estafečių bronza

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate, vykstančiame Bato mieste Anglijoje, Lietuvos merginų komanda vėl užkopė ant prizininkių pakylos. Lina Batulevičiūtė ir Emilija Serapinaitė moterų estafečių varžybose užėmė trečiąją vietą! Birželio mėnesį Berlyne vykusiame Pasaulio čempionate L. Batulevičiūte su E. Serapinaitės seserimi dvyne Ieva šioje rungtyje iškovojo sidabro apdovanojimą. Šį kartą mūsų merginos plaukimo rungtyje distanciją įveikė per 2:06.38 sek.
2015-08-20

Lietuvos penkiakovininkės pasaulio jaunių čempionate iškovojo bronzą

Turkijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 18 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato merginų komandų įskaitoje Lietuvos atstovės Karolina Gužauskaitė, Emilija Serapinaitė ir Ieva Serapinaitė iškovojo bronzos medalius. Mūsų šalies sportininkės surinko 11 644 taškus. Pirmąją vietą užėmė Meksikos komanda (12 024 tšk.), o antrąją - Ukrainos ekipa (11 780 tšk.). Merginų asmeninėse varžybose K. Gužauskaitė (4000 tšk.) buvo devinta, Vilma Juchnevičiūtė (3924 tšk.