karin ruckstuhl

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karin ruckstuhl“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karin ruckstuhl“.

Europos pirmenybėse A. Skujytė užėmė ketvirtąją vietą

Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Anglijoje ketvirtąją vietą tarp penkiolikos penkiakovės varžybų dalyvių užėmė daugiakovininkė Austra Skujytė, surinkusi 4740 taškų bei pasiekusi naują Lietuvos rekordą.Paskutinėje rungtyje - 800 m bėgime A. Skujytė buvo šešta, distanciją įveikusi per 2 minutes 16,21 sekundės bei pasiekusi asmeninį uždarų patalpų rekordą.Ankstesnis Lietuvos rekordas penkiakovėje (4679 tšk.
2007-03-02

Austra Skujytė po šuolių į tolį penkta

Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Anglijoje į penktąją poziciją iš ketvirtosios tarp penkiolikos penkiakovės varžybų dalyvių po ketvirtosios rungties nukrito daugiakovininkė Austra Skujytė.Lietuvos sportininkė šuolių į tolį rungtyje buvo aštunta, sėkmingiausiu - antruoju bandymu - nuskriejusi 6,21 m.Pirmasis A. Skujytės šuolis buvo 6,16 m, o trečiasis bandymas nebuvo įskaitytas.
2007-03-02

A. Skujytė pasaulio lengvosios atletikos čempionate pakilo į 3 vietą

Vengrijos sostinėje vykstančiose planetos uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybėse penkiakovininkių varžybose Austra Skujytė su 2890 taškų po trečiosios rungties iš penktosios vietos pakilo į trečiąją. Rutulio stūmimo varžybose lietuvaitė tarp aštuonių dalyvių užėmė pirmąją vietą - 16 m 30 cm. Likus dviems rungtims, lydere bendroje įskaitoje tapo portugalė Naide Gomes (2967 tšk.), lenkianti ukrainietę Nataliją Dobryskają (2911 tšk.): 1. Naide Gomes 2967 tšk.