karčemarskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karčemarskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karčemarskas“.

Ž. Karčemarsko klubas pergale pradėjo Turkijos pirmenybes

Pergale 2014-2015 metų sezono aštuoniolikos komandų Turkijos futbolo čempionatą pradėjo vartininko Žydrūno Karčemarsko "Gaziantepspor" klubas, kuris praėjusiose pirmenybėse tebuvo penkioliktas. Sekmadienį pirmojo turo susitikimą "Gaziantepspor" futbolininkai svečiuose 2:1 (0:0) laimėjo prieš penktojoje pozicijoje praėjusį sezoną baigusią "Sivasspor" ekipą. Lietuvis svečių vartus ginė visas rungtynes. Šeimininkai pirmavo po tikslaus Johno Utakos (52 min.
2014-09-01

Įspūdingas D. Šerno įvartis atvedė Turkijos klubą į pergalę

Septintą pergalę Turkijos futbolo čempionate iškovojo dviejų lietuvių: Žydrūno Karčemarsko ir Darvydo Šerno atstovaujamas „Gaziantepspor“ klubas. Jis namuose rezultatu 2:1 parklupdė „Bursaspor“ vienuolikę. Iki 87-os minutės rungtyniavęs D. Šernas 27-ą rungtynių minutę pelnė įvartį. Svečiai 38-ą minutę po Pablo Martin Batalla pelnyto įvarčio rezultatą išlygino. Tačiau antrame kėlinyje Cenko Tosuno tikslus smūgis garantavo tris taškus šeimininkams (78 min.
2013-02-23

Prasidėjo 2012 metų geriausių Lietuvos futbolininkų ir trenerio rinkimai

Baigiantis didžiojo futbolo sezonui šalyje Lietuvos futbolo federacija kviečia tradiciškai išrinkti šių metų geriausius ir skelbia 2012 metų geriausių Lietuvos futbolininkų ir trenerio rinkimus.
2012-11-05

M. Stankevičius ir T. Danilevičius nežais su armėnais

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės sudėtyje kito trečiadienio draugiškoms rungtynėms su Armėnija įvyko pasikeitimų. Komandoje nebus Mariaus Stankevičiaus ir Tomo Danilevičiaus, tačiau prie ekipos prisijungs Žydrūnas Karčemarskas ir Povilas Leimonas, praneša LFF. Ž.Karčemarskas nebuvo įtrauktas į preliminarų rinktinės sąrašą, nes prašė galimybės likti savo klube ir įsitvirtinti startinėje sudėtyje. Vis dėlto padėtį pakeitė mėnesiu atidėta Turkijos čempionato pradžia.
2011-08-05

Rinktinės vartininkų treneris: Ž. Karčemarską pakeisti sunku

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės pasirengimas birželio 3 dienos EURO 2012 atrankos rungtynėms Lichtenšteine artėja į pabaigą. Nuo pirmadienio Austrijoje vykstančioje stovykloje vienas svarbiausių uždavinių šį kartą tenka rinktinės vartininkų treneriui Audriui Ramonui, praneša LFF. Jam reikės apsispręsti, kas penktadienį gins Lietuvos vartus, kadangi Žydrūnas Karčemarskas to negalės daryti dėl traumos. Kandidatai trys – Ernestas Šetkus, Mindaugas Malinauskas arba Šarūnas Jurevičius.