karamba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karamba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karamba“.

RS-280 buriavimo čempionato pirmąjį etapą laimėjo jachta „Levante“

Sekmadienį Kauno mariose vykusio devintojo RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionato pirmojo etapo, kurį sudarė du įskaitiniai plaukimai, nugalėtoja tapo kapitono Tauro Rymonio vadovaujama jachta „Levante“, surinkusi 3 baudos taškus. Antrąją vietą užėmė kapitono Saulio Pajarsko vadovaujama „Raganosio“ įgula (4 b. tšk.), trečioji liko jachta „Karamba“ (kap. Gintautas Kalaušis, 5 b. tšk.
2009-05-11

Kauno mariose prasideda devintasis RS-280 buriavimo čempionatas

Sekmadienį Kauno mariose prasidės devintasis RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionatas, kuriame sportiškiausiomis Lietuvos kreiserinėmis jachtomis susigrums devynios profesionalių buriuotojų įgulų. Šių metų pirmenybėse dalyvaus jachtos „Alfeta“ (kapitonas Aidas Margis), „Arabela“ (kap. Raimondas Šiugždinis), „Barta“ (kap. Simonas Steponavičius), „Horn“ (kap. Šarūnas Abraitis), „Karamba“ (kap. Gintautas Kalaušis), „Knygų klubas“ (kap. Gediminas Sirvydas), „Levante“ (kap.