kampinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kampinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kampinis“.

Nutikimas futbolo rungtynėse sukels šypseną: vaikui tai tapo smagiu žaidimu

Airijos moterų futbolo taurės rungtynės buvo sustabdytos po to, kai aikštės teisėjas mačo metu pasigedo kampinio vėliavėlės. Netrukus po to arbitrai pastebėjo, kad vėliavėlę pasisavino šalia aikštės žaidęs berniukas. Vaizdo įraše matyti, kad berniukui vėliavėle žaisti labai patiko ir jis linksmai ją mosavo į visas puses. Visgi, teisėjams 44-ą rungtynių minutę teko trumpam sustabdyti rungtynes tarp „Cork City“ ir „DLR Waves“ klubų, o vėliavėlę iš berniuko rankų atėmė ir į vietą grąžino jo tėtis.
2023-06-20

„Barcelona“ žvaigždės liko be žado: tokio įvarčio jie dar nematė

Pirmuoju UEFA Čempionų lygos finalo dalyviu tapo tikrą stebuklą pusfinalio serijoje sukūręs „Liverpool“ klubas. Anglų komanda sensacingai 4:0 įveikė „Barcelona“ ekipą ir antrus metus iš eilės žais dėl turnyro trofėjaus. Bendroje dviejų rungtynių serijoje „Liverpool“ katalonų futbolininkus įveikė 4:3. Dar prieš savaitę tokiu scenarijumi tikėjo vienetai, tačiau charakterį pademonstravę „raudonieji“ dar kartą nustebino visą futbolo bendruomenę.
2019-05-08

Prasčiausias visų laikų kampinis nuo šiol priklausys „Bayern“ saugui Xabi Alonso

„Be kalbų – tai prasčiausias visų laikų kampinis, kokį man teko matyti“, - sakė ne vienas futbolo ekspertas ir sirgalius Miunheno „Allianz“ arenoje trečiadienį, kai epizodo antididvyriu tapo „Bayern“ saugas Xabi Alonso. 20-ą rungtynių su Londono „Arsenal“ minutę 33 metų ispanas tikėjosi pradėti gerą ataką nuo kampinio gairelės, tačiau viskas baigėsi ties pirmu lietimu. X. Alonso pirmiausiai koja kliudė kampinio gairelę, o paskui kamuolį.
2015-11-05

Kazachstane – juokingiausias bandymas pakelti kampinį apsemtoje aikštėje

Kazachstano vietinės lygos rungtynėse buvo užfiksuotas precendento neturintis bandymas pakelti kamuolį nuo kampinio gairelės. Puolančios komandos žaidėjas nubėgęs kelti kampinio susidūrė su problema - tai reikėjo padaryti nuo aikštės kampą užliejusio vandens paviršiaus. Iš pradžių futbolininkas mėgino rankomis įmesti kamuolį į aikštę, tačiau švilpuku pasinaudojęs teisėjas priminė, kad futbole negalima naudoti krepšinio elementų.
2013-03-07

D. Beckhamas pelnė įspūdingą įvartį smūgiuodamas iš kampinio

„Los Angeles Galaxy“ saugas Davidas Beckhamas dar kartą pademonstravo savo meistriškumą. CONCACAF Čempionų lygos rungtynėse su „Isidro Metapan“ ekipa iš Salvadoro anglas įspūdingu smūgiu nuo kampinio gairelis nuginklavo varžovų vartininką. Kampinis rungtynėse buvo skirtas 45-ą rungtynių minutę, kai Los Andželo komanda pirmavo 2:1. D. Beckhamas siuntė kamuolį į artimiausią vartų kampą. Nuo vartininko rankų atšokęs kamuolys atsidūrė vartų tinkle.
2012-08-24

Th. Henry pelnęs klasišką įvartį sulaužė kampinio gairelę

Šiuo metu Amerikos MLS pirmenybėse Niujorko „Red Bulls“ spalvas ginantis puolėjas Thierry Henry mače prieš Naujosios Anglijos „Revolution“ pelnė reto grožio įvartį. 7 rungtynių minutę greitos kontraatakos metu prancūzas laimėjo kovą prieš varžovą ir smūgiuodamas kairės kojos blauzda permetė kamuolį per jokių šansų neturėjusį „Revolution“ vartininką. Švęsdamas įvartį buvęs Londono „Arsenal“ ir „Barcelona“ atakų lyderis sulaužė kampinio gairelę.