kalnų slidinėjimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kalnų slidinėjimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kalnų slidinėjimas“.

Andrejui Drukarovui antroji pasaulio taurės diena buvo prastesnė nei pirmoji

Aspene (JAV) tęsiasi pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etapas, kuriame šeštadienį dar kartą didžiajame slalome startavo Andrejus Drukarovas. Šį kartą, skirtingai nei penktadienį, lietuviui sužibėti nepavyko. A.Drukarovas nebaigė jau pirmojo nusileidimo, neįveikdamas net pirmojo sektoriaus. Penktadienį lietuvis šioje rungtyje buvo 28-as, pelnė 3 pasaulio taurės taškus ir pakartojo antrą geriausią karjeros rezultatą.
2024-03-03

Andrejus Drukarovas išbandė jėgas pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etape

Bulgarijoje prasidėjusiame pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etape vyrų didžiojo slalomo rungtyje šeštadienį dalyvavo lietuvis Andrejus Drukarovas. 24-erių sportininkas pirmąjį nusileidimą baigė per 1 min. 14.58 sek. ir užėmė 47-ą vietą. A.Drukarovas po antrojo sektoriaus buvo pakilęs iki 39-os pozicijos, bet vėliau tokio tempo neišlaikė. Antrąjį nusileidimą galėjo atlikti tik 30 geriausių sportininkų – A.Drukarovui iki šio tikslo pritrūko 1.37 sek.
2024-02-10

Jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse lydi ir šeimos palaikymas

Pietų Korėjoje tęsiasi jaunimo žiemos olimpinės žaidynės, į kurias atvyko ne tik 2 tūkst. geriausių pasaulyje jaunųjų žiemos atletų, tūkstančiai sporto gerbėjų, bet ir patys didžiausi jų sirgaliai – šeimos nariai. Pirmadienį artimųjų palaikomas Luca Poberai įveikė dvikovės varžybas, o greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Valentina Levickytė dalyvavo paskutinėse Gangvono žaidynių lenktynėse.
2024-01-22

Jaunimo olimpinėse žaidynėse – čiuožėjos pasiektas rekordas ir pirmasis kalnų slidininko startas

Pietų Korėjoje tęsiasi Gangvono jaunimo žiemos olimpinės žaidynės. Lietuvos sportininkai sekmadienį startavo trijose sporto šakose. Greitasis čiuožimas trumpuoju taku Jau antroje rungtyje jaunimo žaidynėse startavo greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Valentina Levickytė. 1000 m distanciją ji įveikė per 1 min. 42,426 sek. ir 9-oje atrankos grupėje užėmė ketvirtąją vietą. Nors į ketvirtfinalį nepateko, lietuvė šiose varžybose pagerino asmeninį rekordą (ankstesnis – 1 min. 43.034 sek.
2024-01-21

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etape – geriausias Andrejaus Drukarovo karjeros pasirodymas

Italijoje vykstantis pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etapas puikiai prasidėjo 24-erių Andrejui Drukarovui. Lietuvos kalnų slidinėjimo istoriją kuriantis sportininkas didžiojo slalomo rungtyje po 2 nusileidimų užėmė 23-ią vietą (2:34.94) ir pelnė 8 įskaitinius pasaulio taurės taškus. Tai buvo vos antras kartas karjeroje, kai A.Drukarovas pelnė pasaulio taurės taškus – pernai Slovėnijoje jis buvo 28-as didžiajame slalome ir tąkart surinko 3 tšk.
2023-12-18

Kovą su vėžiu pralaimėjo Italijos kalnų slidinėjimo žvaigždė

Sporto pasaulį sukrėtė skaudi žinia. Skelbiama, kad užgeso Italijos šalies kalnų slidinėjimo žvaigždės Elenos Fanchini gyvybė. Sportininkei buvo 37-eri. Pranešama, kad italė pralaimėjo kovą su vėžiu. E. Fanchini atstovaudama Italijai dalyvavo trejose olimpinėse žaidynėse (2006, 2010 ir 2014 m.) ir keturiuose pasaulio čempionatuose. 2005 m. pasaulio čempionate ji iškovojo sidabrą. „Po sunkios ligos Elena Fanchini mirė savo namuose Solato mieste.
2023-02-09

Ketvirtoji EJOF 2023 varžybų diena: pasirodymą tęsia slidininkai, prasidėjo dailiojo čiuožimo varžybos

Friulio-Venecijos Džulijos regione Italijoje įpusėjo Europos jaunimo žiemos olimpinis festivalis (EJOF). Trečiadienį vyko merginų ir vaikinų dailiojo čiuožimo, merginų kalnų slidinėjimo slalomo rungties ir merginų lygumų slidinėjimo varžybos.   Dailusis čiuožimas Antradienį pasibaigus greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžyboms, jų vietą Pontebos „Ledo arenoje“ užėmė dailusis čiuožimas. Trumpąją programą vienetų varžybose atliko ir du Lietuvos atstovai.
2023-01-25

Istorinis rezultatas: kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas iškovojo universiados sidabrą

Leik Pleside (JAV) vykstančioje žiemos Universiadoje istorinį medalį iškovojo Lietuvos kalnų slidininkas 23-ejų Andrejus Drukarovas. Jis trasą įveikė per 1:43.37 sek. Greičiausiai trasą įveikė ispanas Albertas Ortega (1:42.88), trečias liko čekas Janas Zabystranas (1:43.38). Prieš dvi dienas Lietuvos kalnų slidininkas liko per akimirką nuo medalio užimdamas ketvirtą vietą „Super G“ rungtyje. „Tikrai netikėjau, kad užteks rezultato iki medalio, šios dvi disciplinos nėra mano.
102
2023-01-16

Italijoje – kalnų slidininko Drukarovo sidabras

Italijoje dvi dienas vyko tarptautinės FIS kalnų slidinėjimo varžybos, kurios tuo pačiu buvo ir atvirasis Albanijos čempionatas. Antradienį vyrų didžiojo slalomo rungtyje sidabrą laimėjo 23-ejų lietuvis Andrejus Drukarovas. Jis du kartus trasą įveikė per 2 min. 17.17 sek. ir pelnė 23,06 FIS taško. A.Drukarovas 0.18 sek.
2022-12-21

Andrejų Drukarovą nuo Europos taurės taškų skyrė 0.13 sek.

Geriausias Lietuvos kalnų slidininkas – 22-ejų Andrejus Drukarovas – išbandė jėgas Andoroje vykstančiame Europos taurės etape. Didžiojo slalomo rungtyje lietuvis pirmąjį nusileidimą baigė per 55.31 sek. ir rikiavosi 31-as. Pagal antrojo nusileidimo greitį A.Drukarovas buvo 27-as (55.05). Deja, to neužteko, kad lietuvis bendroje įskaitoje pakiltų iš 31-os vietos (1:50.36). Tai ypač apmaudu dėl to, kad tik 30 geriausių sportininkų pelnė Europos taurės įskaitinius taškus.