kalėjimų tarnyba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kalėjimų tarnyba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kalėjimų tarnyba“.

Pareigūnai sulaikė du asmenis, ketinusius kaliniams platinti narkotikų už 35 tūkst. eurų

Pareigūnai sulaikė du asmenis, Marijampolės kalėjimo nuteistiesiems ketinusiems platinti narkotines medžiagas, paimta apie 400 gramų narkotikų, kurių vertė gali siekti iki 35 tūkstančius eurų. Kaip pirmadienį pranešė Lietuvos kalėjimų tarnyba, tarnybos kriminalistai kartu su Marijampolės apskrities policijos pareigūnais Marijampolėje sustabdė automobilį „Mercedes Benz“, kurį vairavo Mažeikių miesto gyventojas. Automobilyje kaip keleiviai taip pat vyko dar du asmenys.
Kriminalai 2024-04-22

Kalėjimų tarnybos vadovu siūloma skirti direktoriaus pavaduotoją Kairį

Vyriausybė svarstys skirti Mindaugą Kairį Lietuvos kalėjimų tarnybos direktoriumi. Toks siūlymas numatomas trečiadienį registruotame Teisingumo ministerijos nutarimo projekte. Vyriausybei pritarus, šiuo metu tarnybos direktoriaus pavaduotoju dirbantis M. Kairys veiklą naujose pareigose pradėtų nuo gegužės 10 d. Kartu jam būtų suteiktas ir vidaus tarnybos generolo laipsnis. Naujasis įstaigos vadovas penkerių metų kadencijai skiriamas ne konkurso būdu.
Aktualijos 2024-04-20

Paaiškėjo, kokiomis sąlygomis įkalintas Antanas Kandrotas-Celofanas – gali sulaukti ir kaimynų

Visuomenėje pagarsėjęs įvairių protestų ir politinių akcijų dalyvis Antanas Kandrotas, dar žinomas Celofano pravarde, šiuo metu atlieka laisvės atėmimo bausmę Vilniaus kalėjime, po perkėlimo iš Kauno kalėjimo. Socialiniame tinkle „Facebook“ A. Kandrotas skelbia, jog yra įkalintas vienutėje, izoliacijoje praleis visą kalėjimo laikotarpį. Kalėjimų tarnybos teigimu, toks sprendimas nebuvo priimtas, atvirkščiai – A. Kandrotas įkalintas trivietėje kameroje ir gali sulaukti kaimynų.

Kauno policija paaiškino, iš kur 9-metės pagrobėjo Gedimino Filipavičiaus veide – mėlynė

Kauno policija teigia, kad mėlynė po įtariamo mergaitės pagrobėjo Gedimino Filipavičiaus akimi galėjo atsirasti iki sulaikymo arba sulaikymo metu, kai garažą Technikos gatvėje Kaune šturmavo antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“.  „Tikslių duomenų neturime. Galimai sužalojimai atsirado iki sulaikymo ar sulaikymo metu. Iš sulaikyto asmens jokių nusiskundimų dėl sužalojimų negauta“, – nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyrius.

Pirmą kartą parodytas įtariamas mergaitės pagrobėjas Gediminas Filipavičius: kodėl po jo akimi mėlynė?

Kaune 9-metės mergaitės pagrobimu įtariamas Gediminas Filipavičius pirmadienį nuotoliu pasirodė Kauno apylinkės teisme nagrinėjamoje administracinėje byloje, kurioje vyras yra apskundęs jam policijos skirtą baudą dėl triukšmo kėlimo naktį. Iš Kauno kalėjimo nuotoliu į teismo posėdį pajungtas vyras po akimi turėjo hematomą. Portalas pasiteiravo Kalėjimų tarnybos apie mėlynę po įtariamojo akimi – iš kur ir kada ji galėjo atsirasti.

Pareigūnai sulaikė asmenis, įkalinimo įstaigose ketinusius platinti 7 kg ekstazio tablečių

Lietuvos kalėjimų tarnybos kriminalistai sulaikė asmenis, galėjusius įkalinimo įstaigoms tiekti narkotikus – kratų metų rasta apie 7 kilogramus ekstazio tablečių. Kaip ketvirtadienį informavo tarnyba, narkotikų platinimo tinklas išaiškintas vykdant tęstinę slaptą operaciją, kratų metu Kaune be narkotikų rasta ir be leidimų laikomų šaunamųjų ginklų, kitų tyrimui reikšmingų objektų.

Vytautas Gapšys – Seimo narys iš kalėjimo: ar galės dalyvauti posėdžiuose ir kokia išeitinė priklausys?

Seimui nepavykus panaikinti už kyšininkavimą ir prekybą poveikiu nuteisto bei laisvės atėmimo bausmę Kauno kalėjime atliekančio Vytauto Gapšio mandato, politikas toliau lieka Seimo nariu, tik už grotų.

Pusiaukelės namai Domeikavoje veiklą pradėjo laikantis įstatymų, teigia Kalėjimų tarnyba

Prokurorams perspėjus vengti pažeidimų steigiant Pusiaukelės namus Kauno rajone, Lietuvos kalėjimų tarnyba sako, jog veiklą įstaiga pradėjo laikantis teisės aktų. Tarnyba taip pat neatmeta, jog skųs prokuratūros nutarimą. „Lietuvos kalėjimų tarnyba užtikrina, kad Kauno kalėjimo pusiaukelės namų eksploatacija pradėta laikantis galiojančių teisės aktų.

Prokuratūra įspėjo Kalėjimų tarnybą nedaryti pažeidimų steigiant pusiaukelės namus

Kauno apygardos prokuratūra įspėjo Lietuvos kalėjimų tarnybą nedaryti pažeidimų steigiant pusiaukelės namus Kauno rajone, Domeikavoje – prokuratūra reikalauja pirmiausia, kaip reikalauja įstatymai, pakeisti žemės paskirtį ir tik po to pradėti pusiaukelės namų veiklą.  Tuo metu Kumpių-Šakių kaimų seniūnaitijos seniūnaitė Rima Stabrauskienė ketvirtadienio vakarą pranešė, kad pusiaukelės namuose Stumbro gatvėje,  Šakių kaime, Domeikavos seniūnijoje, jau apgyvendinti aštuoni nuteistieji.

Po gyventojų pykčio dėl pusiaukelės namų Domeikavoje – žinia iš Kalėjimų tarnybos

Vietos bendruomenės kritikos sulaukę pusiaukelės namai Kauno rajone pradeda veikla – pirmi nuteistieji čia bus perkeliami dar šią savaitę, ketvirtadienį pranešė Kalėjimų tarnyba. Tarnyba taip pat pabrėžia, kad projektas startuoja mažesnėmis apimtimis, atsižvelgus į gyventojų nuogąstavimus ir pastabas.
REKLAMA
REKLAMA

Išgirdę, ką kalba bažnyčioje, gyventojai įsiuto: „Parazitų irštva“

„Tuos pusiaukelės namus tiesiog nori mums įbrukti“, – guodžiasi skaitytojas, susisiekęs su naujienų portalu tv3.lt. Vyras piktinasi, kad Kalėjimų tarnybos atstovas atvyko net į Domeikavos Lietuvos kankinių parapiją ir bažnyčios patalpose kalbėjosi su gyventojais apie ketinimą steigti pusiaukelės namus. Parapijos klebonas patvirtino, kad toks susitikimas vyko, o Kalėjimų tarnyba teigia (LKT), jog atstovas vyko į susitikimą bažnyčioje klebono kvietimu.

Plungėje ketinama steigti pusiaukelės namus

Lietuvos kalėjimų tarnyba Plungėje ketina steigti pusiaukelės namus – įstaigą, kurioje apsigyvens laisvės atėmimo bausmes bebaigiantys atlikti nuteistieji. Šiam tikslui Lentpjūvės gatvėje už 520 tūkst. eurų buvo įsigytas pastatas. „Čia bus galima apgyvendinti iki 28 asmenų – vyrų ir moterų.

Kauno rajono gyventojai apie nuteistųjų kaimynystę: „Kas gali žinot, kas jiems šaus į galvą, tai bijom“

Kauno rajono gyventojai kyla į kovą prieš pusiaukelės namus, kuriuose gyventų nuteistieji. Žmonės renka parašus ir net žada bylinėtis. O tokias įstaigas kurianti Kalėjimų tarnyba ramina, kad į jas patenka tik griežtai atrinkti nuteistieji, kuriuos itin atidžiai kontroliuoja ir už menkiausią drausmės pažeidimą nuteistieji grįžta į kalėjimą. Domeikavos ir aplinkinių rajonų gyventojai patyrė šoką sužinoję, kokius kaimynus jiems ketina įkurdinti.

Sustabdyta neblaivi Kalėjimų tarnybos pareigūnė: pirmą kartą įpūtė 2,25 promiles

Alytaus rajone sustabdyta neblaivi Kalėjimų tarnybos pareigūnė. Pradėtas tarnybinis patikrinimas, moteris nušalinta nuo pareigų, praneša Kalėjimų tarnyba. Lietuvos kalėjimų tarnybos Alytaus kalėjimo Saugumo valdymo skyriaus jaunesnajai specialistei liepos 16-ąją buvo nustatytas 2,25, o pakartotinai patikrinus – 1,86 promilės neblaivumas.

Nuo tarnybos nušalintas neblaivus Alytaus kalėjimo darbuotojas

Pirmadienį nuo tarnybos nušalintas neblaivus Alytaus kalėjimo pareigūnas, dėl įvykio pradėtas tarnybinis patikrinimas. Lietuvos kalėjimų tarnyba pranešė, kad Alytaus kalėjimo Saugumo valdymo skyriaus jaunesniajam specialistui ryte buvo nustatytas 1,15 prom., o pakartotinai patikrinus – 0,90 promilės neblaivumas. Įvykis tiriamas.

Darbą pradėjo Lietuvos kalėjimų tarnybos direktoriaus pavaduotojas Kairys

Pirmadienį Teisingumo ministerijoje prisiekė Mindaugas Kairys, pradėjęs eiti Lietuvos kalėjimų tarnybos direktoriaus pavaduotojo pareigas, jam suteiktas Vidaus tarnybos pulkininko laipsnis, pranešė ministerija.

Išėjo į civilinės metrikacijos skyrių ir negrįžo: ieškoma dingusi nuteistoji

Į Vilniaus kalėjimą laiku negrįžo nuteistoji, kuri buvo išleista į civilinės metrikacijos skyrių. Lietuvos kalėjimų tarnybos Vilniaus kalėjimas informavo, kad vasario 22 dieną išleista į Vilniaus civilinės metrikacijos skyrių iš atviro tipo bausmės atlikimo vietos nustatytu laiku negrįžo nuteistoji Žiedūnė Bobitinskienė, gimusi 1996 metais. Apie tai Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui pranešta tą pačią dieną 15:28. Įvykio aplinkybes aiškinasi Lietuvos kalėjimų tarnyba.

Pravieniškių kalėjime sulaikyta specialistė: bandė įnešti draudžiamus daiktus

Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai atlikdami ikiteisminį tyrimą, vadovaujant Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorui Ričardui Gailevičiui, sulaikė Pravieniškių 2-ojo kalėjimo specialistę K. Rupeikaitę, kuri bandė į kalėjimo tarnybines patalpas įnešti draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus.

Laisve pasidžiaugė neilgai: pareigūnai sulaikė 3 iš kalėjimų pabėgusius nuteistuosius

Per vieną dieną buvo sulaikyti trys iš atviro tipo bausmės atlikimo vietų pasišalinę ir ieškomi nuteistieji, tarp jų – viena moteris, rašoma Kalėjimų tarnybos pranešime spaudai. Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai pasitelkę į pagalbą policijos pareigūnus Vilniaus miesto Stoties rajone sulaikė kartu buvusius du nuteistuosius, vengiančius atliki laisvės atėmimo bausmę.
Kriminalai 2023-02-22

Buvęs nuteistasis savo broliui į kalėjimą bandė permesti telefonų ir laikrodį

Į Lietuvos kalėjimų tarnybos Kauno kalėjimo teritoriją per tvorą buvo permesti du paketai su draudžiamais daiktais, rašoma tarnybos pranešime spaudai. Kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai netruko sulaikyti per tvorą paketus permetusį asmenį. Paaiškėjo, kad jis – buvęs nuteistasis. Bausmę atlikęs vyras tokiu būdu ketino į kalėjimą perduoti siuntinį buvusiems likimo draugams, tarp kurių – ir tikras paketų metiko brolis.
Kriminalai 2023-02-07

Rusijos kalėjimų tarnyba: Navalnas perkeliamas į ligoninę

Rusijos kalėjimų tarnyba pirmadienį paskelbė, kad kalinamas Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas, kuris šiuo metu tęsia bado streiką, bus perkeltas į ligoninę nuteistiesiems. Federalinės bausmių vykdymo tarnybos (FSIN) pranešime sakoma, kad gydytojai „priėmė sprendimą“ perkelti A. Navalną į ligoninę jo pataisos kolonijos netoli Maskvos teritorijoje. Pranešime taip pat nurodoma, kad A. Navalnas sutiko pagal gydymo planą vartoti vitaminus.
2021-04-19
Į viršų