Kajus Kublickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kajus Kublickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kajus Kublickas“.

Jaunieji „Žalgirio“ talentai Lelevičius ir Kublickas: nuo aukso NKL iki naujo karjeros etapo

Kauno „Žalgirio“ dublerių krepšininkai, tapę 2022–2023 m. sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) laimėtojais, šią vasarą jau kibo į darbus su įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėmis. Buvę vieni „Žalgirio-2“ ekipos lyderių Liutauras Lelevičius ir Kajus Kublickas prisijungė prie kitų Lietuvos U-20 rinktinės kandidatų ir ruošiasi liepą vyksiančiam Europos čempionatui.
2023-06-26

Du „Žalgirio“ talentai jėgas išbandys NCAA lygoje

Gegužės pradžioje apie savo sprendimą karjerą tęsti NCAA lygoje rungtyniaujančiame Arizonos universitete pranešė vienas talentingiausių Kauno „Žalgirio“ krepšinio jaunimo sistemos žaidėjų Motiejus Krivas, o dabar panašiu keliu pasukti nusprendė dar du jaunieji žalgiriečiai.
2023-06-14

Dvi iš eilės: Krivo vedami Lietuvos aštuoniolikmečiai Europos čempionate įveikė italus

Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė (2-0) tęsia sėkmingą pasirodymą U18 Europos čempionate. Karolio Abramavičiaus treniruojami vaikinai 79:61 (15:19, 23:19, 18:9, 23:14) palaužė Italijos nacionalinę ekipą (1-1) ir toliau lieka be pralaimėjimų. Pirmojoje rungtynių pusėje lietuviai kiek ilgiau buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau prieš pat pertrauką pavyko rezultatą išlyginti, o po jos – persverti ir atitrūkti.
68 2022-07-31

U18 vaikinų rinktinė: Murausko ir Krivo duetas, plati rotacija ir universalumas

Šiandien Lietuvos U18 vaikinų rinktinė pradeda kovas Europos čempionate. Šiemet kartelė iškelta yra aukštai – U20 rinktinė pasidabino sidabro medaliais, o U17 krepšininkai planetos pirmenybėse liko ketvirti, tad Lietuvos aštuoniolikmečiai turi didelius batus, kuriuos turės užpildyti. Pirmoji Lietuvos krepšininkų akistata Europos čempionate bus su Juodkalnijos krepšininkais. Šio mačo pradžia Lietuvos laiku – 18:15 val.
2022-07-30
Į viršų