kaia kanepi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kaia kanepi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kaia kanepi“.

„Roland Garros“ turnyre – Estijos veteranės staigmena ir sėkmingas ispanų vunderkindo startas

Sekmadienį Paryžiuje (Prancūzija) prasidėjo prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyras. Vieną didžiausių pirmosios dienos staigmenų pateikė 36-erių estė Kaia Kanepi (WTA-46). Veteranė pirmajame rate per kiek daugiau nei 2 valandas 2:6, 6:3, 6:4 įveikė ispanę Garbinę Muguruzą (WTA-10), kuri 2016 m. tapo „Roland Garros“ čempione.
2022-05-23

Australijoje prasidėjo pirmasis šiemet WTA serijos moterų teniso turnyras

Sekmadienį Australijoje prasidėjo pirmasis 2015 metais WTA serijos "Brisbane International" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1 milijonas JAV dolerių. Pirmąją vienetų varžybų dieną neapsieita be staigmenų - estė Kaia Kanepi 6:4, 5:7, 6:4 įveikė penktąją pagal skirstymą vokietę Andreą Petkovič, o kroatė Ajla Tomljanovič 7:6 (8:6), 6:0 nugalėjo šeštąją raketę serbę Jeleną Jankovič.
2015-01-04

Staigmeną pateikusi estė pateko į Vimbldono turnyro šešioliktfinalį

Anglijos sostinėje tęsiasi jau 127-ąjį kartą rengiamas trečiasis šiais metais Didžiojo kirčio (Grand Slam) serijos Vimbldono teniso turnyras (The Championships Wimledon), kurio prizų fondą sudaro 22,6 mln. svarų. Penktadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate staigmeną pateikė bei į šešioliktfinalį pateko estė Kaia Kanepi.
2013-06-28

Tenisininkė L. Stančiūtė pasaulio reitinge pakilo į 272-ąją vietą

Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje pakilo per 36 pozicijas - iš 308-osios į 272-ąją. 25 metų lietuvė turi 206 taškus. 16-metė Joana Eidukonytė (11 tšk.) iš 1009-osios vietos pakilo į 1002-ąją. Reitingo lydere išlieka danė Caroline Wozniacki, 9915 tšk.. Į antrąją vietą iš trečiosios pakilo rusė Vera Zvonariova (7045 tšk.), o į trečiąją vietą iš antrosios nukrito belgė Kim Clijsters, 6726 tšk.. Kaia Kanepi, 1632 tšk.
2011-08-15

Estijos tenisininkė K. Kanepi suklupo šešioliktfinalyje

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje šeštadienį 16-oji pasaulio raketė 25-erių metų estė Kaia Kanepi 4:6, 5:7 pralaimėjo 22-ejų metų rusei Jekaterinai Makarovai (33-ioji pasaulio raketė). Mačas truko 1 val. 36 min.