kadyrovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kadyrovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kadyrovas“.

Kadyrovas savo 18 metų sūnų paskyrė vadovauti jau antrajai ministerijai, pirmą savo postą vyriausybėje dovanų gavo gimtadienio proga

Ramzanas Kadyrovas ir toliau aktyviai stiprina savo klano valdžią šalyje. Vyriausiąjį sūnų Achmatą, kuriam šiuo metu yra 18 metų, paskyrė Čečėnijos kūno kultūros ir sporto ministru. Vos vasarį jis jau buvo paskirtas regiono jaunimo reikalų ministru, o darbą vyriausybėje pradėjo gavęs iš tėvo dovanų Jaunimo reikalų ministerijos viceministro postą. Jaunimo reikalų ministru vietoje Achmato Kadyrovo buvo paskirtas kitas Kadyrovų šeimos klano narys – čečėnų spec.
2024-05-22

Naujausias Kadyrovo spektaklis – visomis išgalėmis bando įrodyti, kad yra sveikas

Kremliaus statytinio Ramzano Kadyrovo padėjėjas paskelbė vaizdo įrašą, kuriame, R. Kadyrovas nusifilmavo „stumiantis“, o tuomet „traukiantis“ visureigį „Toyota Land Cruiser“. Vaizdo įrašas pasirodė Umaro Daudovo socialiniuose tinkluose. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip R. Kadyrovo pastangomis automobilis tariamai pajuda iš vietos. Tačiau vaizdo įraše neparodoma, ar už automobilio kas nors stovi be R. Kadyrovo ir jam padeda.
63 2024-05-09

„Amžinas“ Kadyrovas: kas laukia Čečėnijos pasitraukus sunkiai sergančiam Kremliaus statytiniui

Nepriklausomam leidiniui rusų kalba „Novaja gazeta“ praėjusią savaitę pranešus, kad Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas jau daugiau kaip penkerius metus serga mirtina liga, keliamos versijos, kam Kremlius ruošiasi perduoti valdžią regione.
2024-05-05

Kadyrovas savo 16-metį sūnų paskyrė vadovauti „specnazo“ universitetui

Anot „Novaja Gazeta“ šaltinių, sunkiai sergantis Ramzanas Kadyrovas ir toliau aktyviai „integruoja“ savo 16-metį sūnų į Čečėnijos valdžios vertikalę. Pirmadienį jis paskelbė, kad Čečėnijoje veikiančio „Vladimiro Putino Rusijos specnazo universiteto“ kuratoriumi paskiria Adamą Kadyrovą. „Aš priėmiau sprendimą paskirti Adamą Kadyrovą RUS kuratoriumi.
2024-04-29

Kadyrovui diagnozuota sunki liga, kuria susirgusiųjų mirtingumas siekia iki 80 proc., skelbia „Novaja gazeta“

Kremliaus parankiniui Čečėnijoje Ramzanui Kadyrovui dar 2019-aisiais buvo diagnozuota kasos nekrozė, dėl ko jis buvo priverstas išeiti priverstinių atostogų ir „buvo laikinai nedarbingas“, rašoma „Novaja gazeta Europa“. Jo artimieji tariamai jau žino, kad Čečėnijos vadas „nei gyvas, nei miręs“. Problemos su sveikata R. Kadyrovui prasidėjo 2019 m. Sausio mėnesį medikai tuomet pirmą sykį diagnozavo jam kasos nekrozę, rašoma „Novaja gazeta Europe“. Pats R. Kadyrovas labai ir neslėpė, kad yra prive...
2024-04-22

Rusijoje – girto Kadyrovo klasioko-ministro gaudynės: sulaikytojo gelbėti atvyko čečėnų spec. pajėgos

Girto vairuotojo gaudynės Dagestane baigėsi netikėtu „laimikiu“: vietos informavimo priemonių teigimu, už visureigio vairo sėdėjo Čečėnijos nepaprastųjų situacijų ministras Alichanas Cakajevas – Kremliaus statytinio Čečėnijoje Ramzano Kadyrovo klasiokas, rašoma BBC. Incidentas, apie kurį buvo paskelbta vakar iš tiesų įvyko dar balandžio 14-ąją. „Kavkazkij uzel“ skelbiama, kad generolas majoras A. Cakajevas Dagestane važiavo juodu GMC visureigiu ir patraukė vietos kelių policininkų dėmesį.
2024-04-18

Kadyrovo sūnaus sumuštas rusas nuteistas kalėti pusketvirtų metų

Rusijos studentas, sumuštas Čečėnijos autoritarinio valdytojo sūnus, antradienį buvo nuteistas kalėti 3,5 meto, apkaltintas korano deginimu. 20 metų Nikita Žuravelis buvo suimtas už tariamą korano sudeginimą prie mečetės pietryčių Rusijoje ir perkeltas į areštinę Čečėnijoje, daugiausia musulmonų gyvenamą regioną.
2024-02-27

Kadyrovo smogikai sumušė rusų karį: išdrįso paprašyti dokumentų

Rusijos okupuotame Melitopolyje kilo konfliktas tarp rusų kario ir Ramzano Kadyrovo kontroliuojamų čečėnų iš „Achmat-Vostok“ bataliono. Čečėnų įtūžį sukėlė ruso karo policijos atstovo prašymas pateikti galiojančius dokumentus. „Kadyrovcai“ sumušė ir grasino ginklu okupuotame Melitopolyje, patikros poste buvusiam rusų kariui.
2024-01-22

Kadyrovas reikalauja atšaukti sankcijas jo žirgams ir motinai: „Aš jums už tai neatleisiu“

Sausio pradžioje Vladimiro Putino paskirtas Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas, eilinį kartą kreipėsi į JAV, kad pašalintų Vakarų įvestas sankcijas jo šeimos nariams, žirgams, o svarbiausia – motinai. Pasiuntęs savo karius kovoti prieš Ukrainą, Čėčėnijos lyderis sankcijas vadina „neetiškomis“. Dėl to, pasitelkdamas buvusį JAV pareigūną, Scottą Ritterį, R. Kadyrovas siūlo ieškoti kompromiso – Vakarai pašalina sankcijas, o lyderis paleidžia ukrainiečių karo belaisvius.
2024-01-08

Kadyrovas pagrasino „nusikaltėliams“ kraujo kerštu: Nerasim tavęs, kentės artimieji

Ramzanas Kadyrovas čečėnų teisėsaugininkams viešai leido atlikti „kraujo keršto“ bausmes, nepaisant šalyje galiojančių Rusijos Federacijos įstatymų. R. Kadyrovo teigimu, jeigu dėl nužudymo įtariami nusikaltėliai nėra aptinkami, tai už jų veiksmus turės mokėti artimieji.
2024-01-03
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų