k. middletonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „k. middletonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „k. middletonas“.

Nėra Antetokounmpo, nėra problemų: „Bucks“ priartėjo prie NBA finalo

Be Giannio Antetokounmp žaidusi Milvokio „Bucks“ ekipa serijoje iki keturių pergalių vėl išsiveržė į priekį. Namų tvirtovėje „Bucks“ 123:112 (36:22, 34:29, 26:22, 34:32) įveikė vis dar be Trae Youngo žaidusią Atlantos „Hawks“ ekipą. Serijos rezultatas vėl tapo „Bucks“ naudai 3:2. Aikštės šeimininkai savo pranašumą pradėjo įrodinėti nuo pat rungtynių pradžios.
2021-07-02

NBA: trigubas dublis, 40 taškų ir pergalingas tritaškis

Šiąnakt NBA lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė krepšininkai Blake’as Griffinas, Khrisas Middletonas ir Harrisonas Barnesas. Pirmasis Los Andželo „Clippers“ į pergalę atvedė trigubu dubliu. Antrasis prie Milvokio „Bucks“ laimėjimo po pratęsimo pridėjo 40 taškų. Trečiasis per 0,5 sekundės pataikė pergalingą Dalaso „Mavericks“ tritaškį. „Clippers“ svečiuose 116:103 (29:30, 33:33, 26:21, 28:19) nugalėjo Atlantos „Hawks“. Los Andželo komandos pranašumas išryškėjo trečiojo kėlinio pabaigoje.