k. laukžemis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „k. laukžemis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „k. laukžemis“.

Marijampolėje – smūgis čempionams ir pergalingas Valdo Urbono debiutas

Trečiadienį centrinėse 18-ojo turo A lygos rungtynėse Marijampolėje susitiko čempionės titulą ginanti „Sūduva“ ir naujojo trenerio Valdo Urbono vedinas Vilniaus „Žalgiris“. Mačas baigėsi daugiau nei pusvalandį mažumoje žaidusių vilniečių pergale rezultatu 1:0 (0:0). Favoritų akistata prasidėjo kovingu, bet atsargiu žaidimu. Abi komandos vengė atsiverti ir apnuoginti užnugarį.
2018-06-28

Čempionai namie pranoko „Jonavos“ komandą

Marijampolės „Sūduva“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono nugalėtojai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą. Šeimininkus šiame mače palaikė ir buvęs ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas, gyva šio klubo legenda Tomas Radzinevičius. Jis neabejojo saviškių laimėjimu ir tapo 13-osios sūduviečių pergalės liudininku.
2018-06-20

„Trakai“ nutraukė „Sūduvos“ pergalių seriją ir išlaikė auksines viltis

Vilniaus „Žalgiris“ gali lengviau atsikvėpti. Po pralaimėjimo „Jonavai“ galėjusiam atsidurti nepavydėtinoje padėtyje, čempionui į pagalbą atėjo „Trakai“, savo aikštėje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0), įveikę A lygos lyderę Marijampolės „Sūduvą“. Šia pergale riteriai ne tik nutraukė varžovo 11 iš eilės laimėtų rungtynių seriją, o ir išsaugojo viltis likti kovoje dėl titulo.
2017-11-04

„Sūduva“ dvikovos pabaigoje perlipo „Atlanto“ barjerą

A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją, žengdama dar vieną žingsnį dėl pirmenybių aukso. Suvalkijos komanda savo aikštėje palaužė Klaipėdos „Atlanto“ pasipriešinimą minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Turnyro lentelėje „Sūduva“ nuo persekiotojo Vilniaus „Žalgirio“ atitrūko keturiais taškais.
2017-10-29

„Sūduvą“ Utenoje išgelbėjo kuriozinis Vaido Slavicko įvartis

Marijampolės „Sūduva“ ne be vargo iškovojo 10-ąją iš eilės pergalę A lygoje. V rato starte Suvalkijos komanda Utenoje tik po kuriozinio Vaido Slavicko įvarčio, įsukusio kamuolį į vartus nuo kampinio gairelės, įvarčio įveikė vietos „Utenį“ 2:1 (1:1). Naujieji čempionato lyderiai padidino atotrūkį nuo rytoj žaisiančio Vilniaus „Žalgirio“ iki keturių taškų. Rungtynes Marijampolės futbolininkai pradėjo idealiai, 5-ąją minutę išsiverždami į priekį.
2017-10-26

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

Ketvirtfinalyje – ir aštuonių įvarčių trileris

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinaliuose antrąjį sezoną iš eilės kartu su Vilniaus „Žalgiriu“ žais Marijampolės „Sūduva“ ir Kauno „Stumbras“, o prie jų šįkart prisijungs „Vilniaus Vytis“. Nugalėtojų titulą ginantis „Žalgiris“ šeštadienį antrajame kėlinyje be vargo sutriuškino II lygos atstovą Vilniaus „Panerį“ ir laukė savo varžovų, kurie žaidė sekmadienį.
2017-08-27

Varžovų vartus suvarpęs Karolis Laukžemis: apie tokį rezultatą net nesvajojome

Pamatęs, kad teks duoti interviu, Karolis Laukžemis neatrodė labai patenkintas. „Nenori kalbėti?“, – paklausiau. „Tiesiog labai užkimau“, – pasakė jis ir nemelavo, puolėjo balsas išties buvo nekoks. Tačiau nesunku tam rasti paaiškinimą. Marijampolės „Sūduva“ ketvirtadienio vakarą net 3:0 nukalė galingąjį „Sion“ iš Šveicarijos ir pasiklojo tvirtus pamatus, kurie, atlaikę rungtynes Šveicarijoje, atneštų bilietą jau į ketvirtąjį Europos lygos atrankos etapą.
2017-07-28

„Sūduva“ iš Latvijos parsiveža užtikrintą pergalę

Marijampolės „Sūduva“ pergale pradėjo UEFA Europos lygos antrąjį kvalifikacinį etapą. Suvalkiečiai ketvirtadienį 2:0 (1:0) svečiuose nugalėjo „Liepaja“ komandą. Atsakomosios rungtynės – po savaitės Marijampolėje. Svečius į priekį išvedė Ovidijus Verbickas. „Sūduvos“ saugas 18-ąją minutę įmušė po Karolio Laukžemio rezultatyvaus perdavimo. Tas pats tandemas puikiai suveikė ir po pertraukos. O. Verbickas smūgiavo iš toli, kamuolį atmušė šeimininkų vartininkas Valentinas Ralkevičius.
2017-07-13

„Trakai“ – vis dar užkeiktas barjeras „Sūduvai“

Praėjusio sezono „SMScredit.lt A lygos“ vicečempionai „Trakų“ futbolininkai 11-ojo turo susitikime atsitiesė po dviejų iš eilės nerezultatyvių lygiųjų su Kauno klubais. Valdo Urbono treniruojama ekipa namuose 3:1 (2:0) nugalėjo iki tol antrame rate nė taško nepraradusią Marijampolės „Sūduvą“ ir įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje.