k. kralikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „k. kralikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „k. kralikaitė“.

Lietuvos irkluotojoms – Europos čempionato bronza

Kamilė Kralikaitė ir Vytautė Urbonaitė iškovojo bronzos medalius Europos jaunių irklavimo čempionate Prancūzijoje. Lietuvės apdovanojimus laimėjo dviviečių valčių be vairininkės varžybose. K. Kralikaitė ir V. Urbonaitė 2000 metrų įveikė per aštuonias minutes, 5,90 sekundės. Nugalėjo Graikijos (7 minutės, 54,08 sekundės) irkluotojos, aplenkusios rumunes (7 min., 57,98 sek.). 3,32 sekundės iki medalių pristigo Domantui ir Dovydui Stankūnams. Jie liko ketvirti (7 min., 18,33 sek.
2018-05-27

Lietuvos atstovės kausis pasaulio čempionato finale

Trakuose vykstančiame 2017 metų pasaulio jaunių (iki 19 metų) čempionate Lietuvos irkluotojai pasiekė savo svarbiausią tikslą – viena komanda pateko į pagrindinį finalą ir sekmadienį kovos dėl medalių. Nužygiuoti iki lemiamos kovos pavyko pavienio irklo dvivietę irkluojančioms Vytautei Urbonaitei ir Kamilei Kralikaitei. 16-metės Lietuvos sportininkės pusfinalio pirmajame plaukime distanciją įveikė per 7 min. 39,61 sek. ir užėmė trečiąją vietą, kuri ir garantavo kelialapį į finalą.