k. apsitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „k. apsitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „k. apsitis“.

Savaitės apžvalga: Antano Sireikos sugrįžimas į Uteną bei įsibėgėjęs „Žalgirio“ traukinys

10-oji „Betsafe-LKL“ savaitė atnešė daugybę permainų bei sugrįžimų, o Kauno „Žalgiris“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ pratęsė įspūdingas serijas – LKL.LT pateikia įdomiausių praėjusios savaitės įvykių apžvalgą. MVP. Naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju pripažintas Klaipėdos „Neptūną“ į pergalę atvedęs Edgaras Želionis.
2017-12-04

Rihardą Kuksiką „Nevėžyje“ keičia Karlis Apsitis

Rihardą Kuksiką „Nevėžio“ gretose keičia jo tautietis Karlis Apsitis, kuris dar šiame sezone vilkėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ marškinėlius. K. Apsitis LKL su „Vytauto“ apranga sužaidė septynerias rungtynes ir vidutiniškai per 15 minučių pelnė 3,7 taško bei atkovojo 3,4 kamuolio. R. Kuksikas pasirašė sutartį su Italijos lygos Pezaro „Consultinvest“ ekipa. „Nevėžis“ į „Betsafe-LKL“ kovas po pertraukos grįš rytoj – namie priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Rungtynių pradžia – 18 val.
2017-11-28

Antausis Prienuose – „Vytautą“ eliminavo Nyderlandų klubas

Prienų-Birštono krepšininkai krito iš FIBA Čempionų lygos pirmajame atrankos etape. Antrosiose rungtynėse Virginijaus Šeškaus treniruojama komanda 61:84 (14:26, 10:25, 22:18, 15:15) pralaimėjo Groningeno „Donar“ klubui. Prieš kelias dienas „Vytautas“ dviem taškais laimėjo pirmąją akistatą Nyderlanduose, bet ketvirtadienį Prienuose niekas Lietuvos komandai nesisekė. Po dviejų kėlinių Prienų krepšininkai buvo atsilikę 27 taškais.