justynos kowalczyk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justynos kowalczyk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justynos kowalczyk“.

I.Terentjeva dvigubo persekiojimo lenktynėse Universiadoje buvo tik 21-a

Trečiadienį Italijoje vykstančios žiemos Universiados slidinėjimo dvigubo persekiojimo po 5 km lenktynėse 21-ą vietą užėmė Lietuvos atstovė Irina Terentjeva. Silpnai pradėjusi lenktynes Lietuvos slidininkė pirmąją distancijos pusę klasikinių būdu įveikė 29-a, o antroje - laisvu stiliumi - buvo keturiolikta ir bendroje įskaitoje tenkinosi 21-ąja pozicija. Nuotolį įveikusi per 28 minutes 25,5 sekundės I. Terentjeva 2 min. 27,8 sek.
2007-01-24

Irina Terentjeva Universiados slidinėjimo varžybose finišavo 29-a

Italijoje prasidėjo XXIII žiemos Universiada - pasaulinės studentų žaidynės - kurioje tarp 1866 atletų iš 47-ių šalių jėgas išmėgins ir septyni Lietuvos aukštųjų mokyklų sportininkai. Pirmieji iš Lietuvos atletų startavo slidininkai, o geriausiai sekėsi Irinai Terentjevai, kuri užėmė 29-ą vietą tarp 72-jų finišavusių (startavo 73) sportininkių. Lietuvos slidininkė 5 km distanciją klasikiniu stiliumi nušliuožė per 17 minučių 9,2 sekundės ir 2 min. 36,2 sek.