justina petravičienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justina petravičienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justina petravičienė“.

Koronavirusas siaučia mokyklose – jų vadovai neslepia: nespėja atsakinėti į piktus laiškus, mokytojai pervargę

Mokslo metai vos prasidėjo, o ugdymo įstaigose jau fiksuojamos kelios dešimtys koronaviruso protrūkių. Su jais siejama beveik pusantro šimto COVID-19 atvejų. Mokyklų direktoriai sako be užuolankų – situacija bloga, mokytojai jau yra pervargę, kontaktinį ugdymą kartais tenka tik imituoti, o kai kurie ministerijos reikalavimai yra sunkiai įgyvendinami. Statistikos departamento pirmadienio duomenimis matyti, kad šalyje yra daugiau nei 200 aktyvių koronaviruso protrūkių.

Nuo rugsėjo 1-osios COVID–19 susirgo 15 moksleivių, izoliuota apie 250 vaikų

Nuo rugsėjo 1-osios COVID–19 susirgo 15 moksleivių, izoliuota apie 250 vaikų, teigia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). „Yra apie 15 vaikų, kurie sergantys užkrečiamuoju periodu lankėsi mokykloje. Dėl to reikia izoliuoti bendraklasius ir mokytojus, kurie turėjo didelės rizikos kontaktus.

Visiškai paskiepytiems Lauksargių globos namų gyventojams bus atliekami antikūnų tyrimai

Nuo COVID-19 visiškai paskiepytiems Lauksargių globos namų gyventojams kitą savaitę bus atliekami kiekybiniai antikūnų tyrimai, penktadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). „Tai turėtų būti padaryta pirmadienį“, – BNS teigė NVSC atstovė Justina Petravičienė. Šią savaitę Lauksargių globos namuose koronavirusinę infekciją nustačius 14 abiem dozėmis paskiepytų gyventojų, NVSC trečiadienį ėmėsi aiškintis vakcinavimo įstaigoje aplinkybes.
Aktualijos 2021-02-26

Dulkys: stipriai sumažėjo simptominio COVID-19 testavimo apimtys

Sumažėjusios testavimo apimtys yra susijusios su mažesniu simptominių COVID-19 pacientų skaičiumi šalyje, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. „Testavimo apimtys nėra kažkaip dirbtinai mažinamos. (...) Iš esmės sumažėjo simptominio testavimo apimtys, kada patys žmonės kreipiasi. Ir jų skaičius labai stipriai sumažėjo“, – pirmadienį po Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio žurnalistams sakė A. Dulkys.

Į bendrą statistiką įtraukiami ir be testo šeimos gydytojų patvirtinti COVID-19 atvejai

Į bendrą statistiką nuo trečiadienio įtraukiami ir be testo šeimos gydytojų patvirtinti COVID-19 atvejai, BNS informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). „Per praėjusią parą patvirtinti 1232 nauji COVID-19, 54 iš jų nustatyti šeimos gydytojų be testo“, – teigė įstaigos atstovė Justina Petravičienė. Pasak jos, į statistiką įtraukti ir senesni duomenys apie užsikrėtusiuosius, kurie į e.sveikatą šeimos gydytojų buvo suvesti nuo naujosios tvarkos įsigaliojimo datos.
Aktualijos 2021-01-20

Koronavirusas pražudė jau antrą daugiabučio gyventoją, kaimynas priblokštas: „prieš porą dienų buvo sveikas, suklupo ir viskas“

Koronavirusas įsisuko į vieną daugiabutį Kaune. Namo gyventojai pasakoja, kad per savaitę nuo Covid-19 mirė jau du žmonės, mažiausiai septyni užsikrėtė. Mirusiuosius pažinojęs kaimynas įspėja saugotis vyresnio amžiaus žmones: „kaimynas čia, atrodo, prieš porą dienų buvo sveikas, suklupo ir viskas“. Liūdna žinia apie jau antrą nuo koronaviruso mirusį kaimyną socialiniuose tinkluose pasidalino namo gyventojas Algimantas Bakas. „Mūsų laiptinėje siautėja CORONA.

Antavilių pensionato atstovė: koronavirusu iš viso serga 196 gyventojai ir 58 darbuotojai

Per praėjusią parą nustačius 53 naujus COVID-19 ligos atvejus Vilniuje veikiančiame Antavilių pensionate, čia iš viso šia infekcine liga serga 196 gyventojai ir 58 darbuotojai, sako Antavilių pensionato direktoriaus pavaduotoja Birutė Šarakauskienė. „Per praėjusią parą susirgo 11 darbuotojų ir 42 gyventojai. (...) Šiuo metu serga 196 gyventojai ir 58 darbuotojai. Iš viso pensionate yra 273 gyventojai ir 153 darbuotojai, bet ne visi jie tiesiogiai dirba su globotiniais.

Uspaskich skelbia: „Nenoriu naudotis akademinės medicinos vaistais“

Europarlamentaras, Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas ir toliau skelbia, kad vakcinų šalininku nebus. Šįkart politikas sako, kad nenori naudotis kai kuriomis akademinės medicinos paslaugomis, atsisako vaistų. Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas ir toliau skelbia, kad vakcinų šalininku nebus.

Uspaskichas apie jo reklamuoto vandens dalybas neva Darbo partijos rinkėjams: „Negerai"

Nuo koronaviruso neva apsaugantis Viktoro Uspaskicho struktūrizuotas vanduo, regis, atsigręžė prieš jį patį. Viename Lietuvos miestelyje pasinaudota politiko vardu, skatinama pasiimti tariamai gydančio vandens. Neapsigauti jau prašo ne tik miestelio seniūnija, bet jau ir pats V. Uspaskichas. Dar praėjusią savaitę socialinius tinklus sudrebino europarlamentaro Viktoro Uspaskicho išreklamuotas struktūrizuotas vanduo.

78 mirtys nuo Covid-19 – ne tik šios dienos duomenys

Praėjusią parą fiksuotos 78 mirtys yra ne tik už pirmadienį, bet ir už ankstesnes dienas, informuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). „Tarp naujų mirties atvejų yra tokių, kurie įvyko ir gruodžio 25-ąją, ir gruodžio 26-ąją, bet gydymo įstaigos apie juos informaciją pateikė būtent gruodžio 28 dieną. Tada mes tas mirtis ir įvedėme į savo sistemą“, – BNS atsiųstame komentare teigė NVSC atstovė Justina Petravičienė.
Aktualijos 2020-12-29
REKLAMA
REKLAMA

Lietuvoje pastarąją parą mirė jauniausias žmogus nuo pandemijos pradžios

Per parą nuo COVID-19 mirė 11 asmenų, tarp jų –  jauniausia koronaviruso auka nuo pandemijos pradžios. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovė Justina Petravičienė antradienį informavo BNS, kad 30-39 metų amžiaus grupei priklausęs asmuo, turėjęs kitų susirgimų, yra jauniausia koronaviruso auka nuo pandemijos pradžios. Šis mirties atvejis registruotas Kauno apskrityje.

Sergamumas Kelmėje – vienas didžiausių šalyje, bet gyventojai į rekomendacijas nereaguoja

Dėvėti apsaugines kaukes visose karantinuotose savivaldybėse reikalaujama jau kurį laiką. Tačiau vienus iš didžiausių sergamumo rodiklių turinčioje Kelmėje šį reikalavimą išgirdo ne visi. Mieste pilna kaukių nedėvinčių arba netaisyklingai jas dėvinčių kelmiškių. Policija vietos gyventojų bausti neskuba ir sako, kad kol kas didesnė dalis pažeidėjų yra tik įspėjami. Didelėje dalyje Lietuvos savivaldybių įvedus karantiną grįžo privalomas kaukių dėvėjimas visose viešose vietose.

LSMU Kauno ligoninėje dėl COVID-19 protrūkio uždarytas Kardiologijos skyrius

LSMU Kauno ligoninės Kardiologijos skyriuje Josvainių gatvėje toliau plečiantis COVID-19 protrūkiui, šis skyrius uždarytas, pacientai išskirstyti į kitus padalinius. „Likę šeši (kardiologijos pacientai – red.) išskirstyti į skyrius, atskirai guli su neigiamais testais“, – BNS sakė ligoninės atstovas spaudai Saulius Tvirbutas.

Koronavirusas – priklausomybės ligų centre: pacientė nuogąstauja, kad kitų niekas netiria

Respublikiniame priklausomybės ligų centre pacientui nustatytas koronavirusas. Žmogus perkeltas į kitą gydymo įstaigą, tačiau po šio atvejo kiti pacientai sunerimo. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras paaiškino situaciją. Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi įsibaiminusi moteris. Pasak jos, situacija kelia nerimą, nes kiti su sergančiuoju kontaktą galimai turėję asmenys paleisti iš gydymo įstaigos pasklido po miestą.

Perspėja atvykstančius į Lietuvą ir turinčius izoliuotis: įsigaliojo daug pokyčių, o sistemos stringa

Esminiai pasikeitimai keliautojams – nuo antradienio įsigaliojo pilna elektroninė registracija, todėl prieš įlipant į lėktuvą, traukinį, laivą ar tarptautiniu reisu vykstantį autobusą reikia Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui pateikti duomenis tik elektroniniu būdu užpildant anketą. NVSC atstovė Justina Petravičienė taip pat pasakoja, kad atsirado galimybė susitrumpinti ir izoliacijos laiką iki 10 dienų vietoje 14 dienų.

Nemaloni situacija oro uoste: keleiviai išgirdo, kad izoliuotis turintys asmenys skris tuo pačiu lėktuvu

Praėjusią savaitę Vilniaus oro uoste keleiviai susidūrė su neeiline situacija – registruojantis į skrydį išgirdo, kad keliauti teks su asmenimis, kurie šiuo metu turėtų būti saviizoliacijoje.  Naujienų portalui tv3.lt skaitytojas pranešė, kad rugpjūčio 22 d. registruojantis skrydžiui į Bilundą atsidūrė nemalonioje padėtyje.  Į oro uostą atvyko 5 asmenų šeima, kuri taip pat ruošėsi keliauti tuo pačiu lėktuvu.

Atlikėja Rūta Loop viešai prabilo apie koronavirusą: kreipėsi į gerbėjus bei draugus

Visai neseniai naujienų portalas tv3.lt pranešė apie tai, jog koronavirusas patvirtintas vienam kolegai iš „Power Hit Radio“, visa komanda nedelsdama saviizoliavosi. Apie tai viešai prabilo ir virusu užsikrėtusi atlikėja bei radijo stoties laidų vedėja Rūta Žibaitytė. Feisbuke mergina kreipėsi į draugus bei gerbėjus. „Sveiki! Matau, kad telefonas taip lengvai nenutils, tad trumpai rašau.Taip, man šiandien ryte patvirtino coronos atvejį.
2020-08-11

Lietuvoje nustatyti 2 nauji Covid-19 atvejai

Per vakar parą Lietuvoje koronavirusinė infekcija (COVID-19) patvirtinta dviem žmonėms. Kėdainiuose nustatytas atvejis siejamas su anksčiau trąšų gamykloje nustatytu susirgimu, Vilniaus apskrityje – su šeiminiu protrūkiu.  Pirmasis koronaviruso atvejis per vakar parą nustatytas Kauno regione (Kėdainiuose). COVID-19 diagnozuota AB „Lifosa“ darbuotojui profilaktinio patikrinimo metu.

Vilnietė gavo SMS išsitirti dėl COVID-19: nenuvyko, bet sulaukė atsakymo – neigiamas

Vilnietė teigė gavusi kvietimą trumpąja SMS žinute savanoriškai pasitikrinti dėl koronaviruso, tačiau ji nevažiavo tikrintis į mobilųjį punktą, bet po kelių dienų jai atėjo atsakymas, kad tyrimas neigiamas. Sveikatos apsaugos ministerija informavo, kad žmonės išsitirti dėl koronavirusinės infekcijos SMS žinutėmis nėra kviečiami, o šiuo atveju įvyko žmogiška klaida. Portalui tv3.lt susisiekus su mergina (vardas ir pavardė redakcijai žinoma – aut. past.

Atidaroma daugiau COVID-19 patikros punktų

Kaune pirmadienį vidurdienį atidaromas antrasis koronaviruso patikros punktas mieste, kituose miestuose punktus planuojama atidaryti antradienį. „Mums Klinikų laboratorija kai patvirtina kiekius, mes galime pradėti dirbti. Mes fiziškai buvome pasiruošę ir dabar mums patvirtino, kad mums skiria nuo šiandienos po 110 testų į dieną. Tai reiškia, kad mes leidžiame antrą liniją“, – BNS sakė Kauno savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos operacijų centro koordinatorius Paulius Keras.
Aktualijos 2020-03-23

Nuo koronaviruso Ukmergėje mirus žmogui, uždaromi ligoninės skyriai, dalis medikų izoliavosi

Lietuvoje penktadienį mirė pirmas koronavirusu COVID-19 užsikrėtęs žmogus, šeštadienio naktį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Jos teigimu, asmuo penktadienį pristatytas į Ukmergės ligoninės skubios pagalbos skyrių, kur netrukus mirė. Diagnozė patvirtinta po paciento mirties. Mirusysis priklausė rizikos grupei. „Tai senyvo amžiaus ir lėtinėmis ligomis sergantis žmogus“, – BNS šeštadienio naktį sakė ministerijos atstovė Justina Petravičienė.
Aktualijos 2020-03-21

Daugėja nelaimių su paspirtukais – ruošia naujus ribojimus

Vis populiarėjantys elektriniai paspirtukai suteikia ne tik patogesnį susisiekimą ar džiaugsmingą pramogą. Neatsakingas šios transporto priemonės naudojimas išaugino avarijų kiekį ir padaugino traumuotų pacientų kiekį ligoninėse. Miestų savivaldybės jau ėmėsi veiksmų pažaboti nutrūktgalvius paspirtukininkus, griežtesnę kontrolę žada ir Vidaus reikalų ministerija. Padaugėjo sužeistųjų Per penkis šių metų mėnesius Lietuvoje įvyko 22 eismo įvykiai, kurie susiję su elektriniais paspirtukais.

Košmariški Naujieji: sugalvotos „pramogos“ kelia šiurpą

Kai kas per 20 metų Lietuvoje taip ir nepasikeitė – kaip tada, taip ir dabar Naujuosius lietuviai linkę švęsti neatsargiai ir net pavojingai. Specialistai atkreipia dėmesį, kad tautiečiai nesilaiko net būtinų saugumo priemonių, naudodami pirotechnikos gaminius. Būtent todėl kasmet Naujuosius metus pasitinkame ir su gaisrais, ir su traumomis. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, dėl pirotechnikos gaminių naudojimo reikalavimų pažeidimų šiemet kilo trys gaisrai.
Aktualijos 2018-12-31

Galvos traumą patyrusi vilnietė Laura laukė kol gydytojas baigs žiūrėti serialą

Portalo tv3.lt redakciją pasiekė vilnietės Lauros (pavardė žinomi) laiškas. Moteris atvirai papasakojo savo skaudžią ir pyktį keliančią istoriją. Galvos traumą slidinėdama patyrusi moteris, gydytojo apžiūros ir konsultacijos laukė kone valandą, nes medikas tuo metu žiūrėjo serialą. Tačiau moterį įskaudino ne tik šis incidentas, tas pats gydytojas leido sau elgtis kur kas įžūliau. Anaiptol, ligoninė tikina niekada anksčiau nėra sulaukusi skundų dėl šio mediko elgesio.
Į viršų