justina jasutytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justina jasutytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justina jasutytė“.

Vilniaus maratone – rekordai ir netikėtumai

Penktojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais tapo panevėžietis Kęstutis Jankūnas ir buvusi vilnietė Diana Lobačevskė (Maciušonytė). 22-ejų K.Jankūnas 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 28 min. 42 sek. Antras finišavo 46-erių Lenkijos atstovas Marekas Dzilgielewskis. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 6 min. 46 sek. Trečiąją vietą užėmė Pekino olimpinių žaidynių sportinio ėjimo varžybų dalyvis 30-metis vilnietis Darius Škarnulis.
2008-09-15

Rekordiniame Vilniaus maratone startuos ir Ž. Balčiūnaitė

Rugsėjo 13 d., šeštadienį, sostinėje vyks penktasis tarptautinis Vilniaus maratonas, kuriame šiemet varžysis rekordinis skaičius bėgimo profesionalų ir mėgėjų iš viso pasaulio.   Ilgąsias bėgimo distancijas - Vilniaus maratoną (42 km 195 m) ir „Viadrus“ pusę maratono (21 km 97 m) - planuoja įveikti daugiau nei 500 bėgikų, tarp kurių pirmą kartą bus didžiausia Lietuvos bėgimo žvaigždė olimpietė Živilė Balčiūnaitė.
2008-09-11

Sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai Baltarusijoje

Baltarusijos sostinėje vykusiose tarptautinės Ravilios Agletdinovos atminimo lengvosios atletikos varžybose 1500 m moterų bėgimą laimėjo Eglė Krištaponytė - 4 minutės 22,55 sekundės. Rungties nugalėtoja pasiekė asmeninį rekordą bei geriausią sezono rezultatą Lietuvoje. Kitą geriausią sezono šalies rezultatą užfiksavo Živilė Balčiūnaitė, 10 000 m distancijoje sugaišusi 34 min. 12,00 sek.
2008-06-14

Lietuvos bėgikė finišavo antra Utrechto maratone

Antrąją vietą Utrechto maratone Olandijoje tarp moterų užėmė Justina Jasutytė, 42 km 195 m nubėgusi per 2 valandas 55 minutes bei 4 sekundes. Bendrojoje įskaitoje Lietuvos bėgikės rezultatas buvo 28-as.
2008-03-26

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.
2007-06-04

Įspūdingas A. Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybėse

Šeštadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną įspūdingai penkiakovės varžybose rungtyniavo olimpinė septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė. Ji surinko 4 614 taškų ir, pasiekusi antrą rezultatą pasaulyje šį sezoną, net 337 taškais užėmė antroje vietoje likusią kitą Kauno atstovę Viktoriją Žemaitytę. Bronzą penkiakovėje iškovojo vilnietė Rūta Balčiauskaitė - 3 185 taškai.