justina aldusevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justina aldusevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justina aldusevičiūtė“.

Mūsų imtynininkėms Europos čempionate pritrūko laimės

Europos suaugusiųjų imtynių čempionate debiutavusios 18-metės Lietuvos imtynininkės Deimantė Butavičiūtė (svorio kategorija iki 51 kg) ir Indrė Bubelytė (59 kg) ketvirtadienį pralaimėjo jau pirmąsias kovas ir galutinėje įskaitoje užėmė atitinkamai 13-ąją ir 14-ąją vietas.
2009-04-03

Imtynininkės atiduos visas jėgas

Lietuvos moterų imtynių rinktinės narės artėjančiame Europos suaugusiųjų imtynių čempionate atiduos visas jėgas ir sieks kuo aukštesnių rezultatų. „Pasiruošimas čempionatui vyksta pagal planą - nuvažiavome į kelis FILA lygio turnyrus, turėjome porą treniruočių stovyklų. Šį savaitgalį dalyvausime turnyre Rygoje, o po jo duosime laiko merginoms atsistatyti. Likusį laiką iki čempionato skirsime fiziniam, taktiniam ir psichologiniam pasirengimui. Merginų forma nėra bloga.
2009-03-19

Savaitgalį – Lietuvos imtynių čempionatas

2009 m. vasario 7 dieną Vilniuje vyks Lietuvos imtynių čempionatas. Be graikų-romėnų ir laisvųjų imtynių meistrų, ant kilimo matysime ir moterų imtynių geriausias šalies sportininkes. Į čempionatą planuoja atvykti moterų imtynių komandos iš visų pagrindinių moterų imtynių centrų. Tačiau Šiauliuose sukoncentruota pagrindinė šalies rinktinė, todėl šiauliečiai turės dvi komandas.
2009-02-05

Lietuviams – net keturi Pasaulio jaunių imtynių medaliai

Maskvoje vyko Pasaulio jaunių imtynių festivalis. Festivalio metu atletai išmėgino jėgas imtynių už diržų čempionate. Šiose varžybose puikiai kovojo Šiaulių miesto sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtiniai Mantas Grabauskas (80 kg) ir Mantas Kasparavičius (75 kg), kurie iškovojo sidabro medalius. Abu Mantai, įveikę Kazachijos, Uzbekijos, Latvijos ir Armėnijos imtynininkus, finale susitiko su Rusijos sportininkais, bet namų sienos buvo palankios rusams.
2008-12-17

Europos jaunių imtynių čempionate J.Aldusevičiūtė iškovojo 8 vietą

Daugpilyje vyko Europos jaunių imtynių čempionatas. Moterų varžybose ant imtynių kilimo kovojo dvi Lietuvos sportininkės - Justina Aldusevičiūtė  ir Aistė Balčiūnaitė. Jau pirmoje čempionato kovoje Justina Aldusevičiūtė pateikė staigmeną. Svorio kategorijoje iki 49 kilogramų trenerio Aivaro Kaselio auklėtinė susitiko su Dora Racs iš Vengrijos ir paguldė varžovę ant menčių.
2008-07-02

Šiaulių imtynininkės dominavo Lietuvos merginų pirmenybėse

Šiauliuose vyko Lietuvos merginų (18-20 metų) pirmenybės, kurioje net 10 kartų ant garbės pakylos buvo kviečiamos vietos "Atžalyno" sporto mokyklos auklėtinės. "Tik prieš trejus metus į internatą suburtos merginos jau rodo gerus rezultatus. Mūsų maksimali užduotis buvo laimėti auksą visuose svoriuose. Tačiau tik Justinai Aldusevičiūtei (50 kg) finale nepavyko nugalėti labiau patyrusios čempionės Vaidos Puidaitės iš Vilkaviškio",- džiaugėsi treneris Aivaras Kaselis.
2008-04-21

Lietuvos imtynininkės Daugpilyje iškovojo 11 medalių

Daugpilyje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre Latvijos nepriklausomybės dienai pažymėti lietuvis iškovojo net vienuolika medalių.Suaugusiųjų amžiaus grupėje varžybų nugalėtojomis tapo trenerio Aivaro Kaselio auklėtinės Iveta Taškūnaitė (svorio kategorija iki 48 kg) ir Roberta Jarušaitė (55 kg) iš Šiaulių bei kaunietė Gustė Jakštytė (51 kg; treneris Arūnas Paplauskas).Trenerio Valdo Grišiaus auklėtinė Giedrė Visockytė (59 kg) iš Raseinių užėmė antrąją vietą.
2007-11-19

Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame varžėsi 205 dalyviai: 37-ios moterys bei po 84 sportininkus graikų-romėnų bei laisvųjų imtynių pirmenybėse. Šalies čempionais bei prizininkais atskirose svorio kategorijose tapo:moterys: 48 kg -1. Vaida Puidaitė (Vilkaviškis)2. Iveta Taškūnaitė (Šiauliai)3. Ieva Jakaitė (Tauragė)    55 kg -1. Indrė Bubelytė (Šiaulių raj.