justės arlauskaitės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justės arlauskaitės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justės arlauskaitės“.

Jazzu surengė koncertą ypatingoje vietoje: negaliu atsigauti

Praėjusį šeštadienį Londone, istorinėje „O2 Indigo“ salėje, įvyko ilgai lauktas vienos ryškiausių Lietuvos atlikėjų Justės Arlauskaitės – Jazzu koncertas. Šis koncertas – tai vienas iš trijų didžiųjų koncertinio turo „Sapnas“ pasirodymų, kurie dar įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje bei Dublino „The Helix“ koncertų salėje.
2022-02-07

„X faktoriaus“ dalyviai – apie tai, kur leistų 15 tūkst. eurų prizą: svarbiausia – muzika, bet turi ir kitų norų

Šį sekmadienį, antrąją Kalėdų dieną – ilgai lauktas mylimiausio muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ didysis superfinalas. Jo metu pasirodys tik 5 likę ir daugiausiai žiūrovų ir teisėjų simpatijų sulaukę dalyviai. Tiesa, svarbiausią sezono laidą teisėjai turės tik patariamąjį balsą – nugalėtoją rinks žiūrovai. Viskas, ką reikia padaryti – tik pabalsuoti už savo mylimiausią dalyvį. Nugalėtojo laukia įspūdingas prizas –– 15 tūkst.
2021-12-24

Sunkiai įveikiamą užduotį „X faktoriuje“ gavęs Guido: „Jei nepavyks – pats kaltas“

Šį vakarą – ketvirtasis muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ finalas. Jo metu scenoje skambės disko stiliaus muzika. Vieniems dalyviams tai – nesudėtingai įgyvendinama užduotis, kitiems – tikras išbandymas.  Ko gero su didžiausiu iššūkiu susidurs reperis R. Guido. Repo, hip-hop muzikos atstovas neslepia – išgirdęs užduotį ir tai, ką reikės dainuoti, jis buvo labai nelaimingas.  Praėjusį sekmadienį Gvidas tiesiog suspindėjo TV3 projekto scenoje.
2021-11-28

„X faktoriuje“ – ašaros, iššūkiai ir netikėtai projektą palikęs Samo mokinys

Sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo 2-ąjį tiesioginį „X faktoriaus“ finalą. Jo metu likę 11 dalyvių siekė scenoje sukurti tikrą šou. Deja, projektą turėjo palikti dar vienas atlikėjas. Kaip ir praėjusią savaitę, taip ir šįkart lemiamoje kovoje susitiko Sauliaus Urbonavičiaus-Samo ir Justės Arlauskaitės-Jazzu mokiniai. Šis vakaras tapo lemtingas teisėjo Samo mokiniui Nojui – galutiniu teisėjų sprendimu, būtent jam projektą teko palikti.
2021-11-15

„X faktoriaus“ dalyvė Gabija prabilo apie nemalonų incidentą: scenoje užsidegė jos plaukai

Sekmadienį TV3 žiūrovų laukia antrasis tiesioginis „X faktoriaus“ finalas. Jo metu likę 11 dalyvių kovos dėl žiūrovų balsų. Praėjusį sekmadienį su šou atsisveikino itin stipraus balso savininkė Marija – kam su projektu teks atsisveikinti šįkart? Viena ryškiausių šio sezono dalyvių – Gabija Aleknavičiūtė. Mergina puikiai pasirodė pirmojo finalo metu ir iš teisėjų girdėjo vien pagyras. Scenos profesionalai pasirodymą vadino unikaliu, džiuginančiu, o dalyvės vokalą lygino su muzikos įrašu.
2021-11-12

„X faktoriaus“ scenoje – pirmoji lemiama kova: paaiškėjo, kas paliko projektą

Sekmadienio vakarą įvyko pirmasis didžiausių staigmenų kupinas muzikinio projekto „X faktoriaus“ finalas. Visi 12 dalyvių – be galo stiprūs, tad teisėjai neslėpė, kad atsisveikinti su vienu iš jų bus be galo sunku. Vis dėlto viskas buvo žiūrovų rankose. Po lemiamos dvikovos, į kurią stojo Lukrecija ir Marija, galiausiai paaiškėjo mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukusi dalyvė. Merginoms atlikus išlikimo dainas, teisėjai balsavo lygiosiomis, šitaip galutinį sprendimą grąžindami žiūrovams.
2021-11-08

„X faktoriuje“ dalyvaujantis šokėjas Justinas Mejeris drąsiai rėžė: „Jazzu gailėsis, jei manęs nepriims“

Tikriausiai nėra kito tokio projekto, kuris galėtų sužavėti tokia įvairove, kokią siūlo jau ne vieną sezoną skaičiuojantis „X faktorius“, o šiais metais projektas kaip niekada gerai atspindės naują TV3 sezoną „Skirtingai nuostabūs“. Juk nors projekte dalyvaujantys žmonės atstovauja skirtingus stilius, muzikos žanrus ir demonstruoja savo absoliučiai kitokias balso tembro galimybes, muzikoje priimami visi.
2021-10-14

Jazzu išpildė pusantrų metų laikytą pažadą gerbėjams: gera užbaigti pradėtus darbus

Antradienį Ukmergėje, o trečiadienį Utenoje dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu gerbėjai mėgavosi galimybe dalyvauti išskirtinio formato koncertuose. Arenas renkanti viena ryškiausių scenos žvaigždžių kamerinėje aplinkoje atrodė ypač arti klausytojų, o jos atliekami hitai suskambėjo dar intymiau nei bet kada.
2021-09-23

Šventinį sekmadienį „Didžiajame šou burbule“ skambės ryškiausi lietuviški hitai: nuo Kerbedžio iki Jazzu

Šį sekmadienį TV3 ir TV3 Play žiūrovai prie savo ekranų kviečiami išvysti dar vieną tiesioginę „Didžiojo šou burbulas“ laidą. Šventinę dieną projekto dalyviai ruošia pasirodymus pagal žinomiausius lietuviškus hitus. Kas „Didžiajame šou burbule“ liks, o kam su projektu teks atsisveikinti, spręs tik žiūrovai. Kiekvieną antradienį paaiškėja nauja tema, pagal kurią „burbulo“ dalyviai savo pasirodymus ruošia iki didžiojo šou savaitės gale.
2021-04-04

Paaiškėjo „X faktorius. Žvaigždės“ žiūrovų balsai: lyderė buvo aiški, bet kas gavo mažiausiai balsų?

Sekmadienio vakarą įvyko projekto „X faktorius. Žvaigždės“ superfinalas. TV3 televizijos projektą laimėjo vizažistė, grožio salonų įkūrėja Milita Daikerytė. Viso šou metu mergina buvo vadinama lydere, visi teisėjai jai neslėpė savo simpatijų ir minėjo, kad būtent ji turi nugalėti.  Nors teisėjai finalų metu išsakydavo savo nuomonę, kritikuodavo ir girdavo, ką galvojo žiūrovai ir kaip pasiskirstė jų balsai, žinojo vos keli kūrybinės komandos žmonės.
2020-11-16
REKLAMA
REKLAMA

Vienas žingsnis iki didžiojo finalo: paaiškėjo, kurie dalyviai paliko „X faktorius. Žvaigždės“ projektą

Po savaitės pertraukos, šį sekmadienį žiūrovai išvydo jau ketvirtąjį tiesiogiai transliuojamą „X faktorius. Žvaigždės“ finalą.  Jo metu paaiškėjo, kurie dalyviai pasirodys finale, o kuriems su projektu teko atsisveikinti. Po balsavimo paaiškėjo, kad projektą visam laikui paliko Austėja Lukaitė ir grupė RSA. Primename, kad šį vakarą pasirodė grupės RSA ir „Twosome“. Visi jie – Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandoje.
2020-11-08

„X faktorius. Žvaigždės“ drama tęsiasi: paaiškėjo, kam su projektu teko atsisveikinti

Šį sekmadienį žiūrovai išvydo trečiąjį tiesiogiai transliuojamą „X faktorius. Žvaigždės“ finalą. Jo metu TV3 televizijos projektą paliko vienas dalyvis, jis visam laikui atsisveikino su aštuntuoju šou sezonu. Šį vakarą pasirodė  grupės RSA ir „Twosome“. Visi jie – Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandoje. Sauliaus Prūsaičio komandoje – Gian Luca Demarco ir Ainis Storpirštis.
2020-10-25

„X faktorius. Žvaigždės“ dalyvis – saviizoliacijoje: „Greičiausiai jo kelias baigėsi“

Šį sekmadienį – antrasis tiesiogiai transliuojamas projekto „X faktorius. Žvaigždės“ finalas. Jo metu scenoje turėjo pasirodyti dvylika dalyvių, tačiau ant scenos lips tik vienuolika. Pasirodo, kad pandemija pasiekė ir projekto dalyvį, aktorių Jokūbą Bareikį. Vyrui teko saviizoliuotis. „Šią savaitę su Jokūbu bendravome telefonu, jis turėjo savo darbų, pasirinkome dainą ir jis ruošėsi savarankiškai.
2020-10-18

Jaudulio pilni „X faktorius. Žvaigždės“ užkulisiai: dalyviai ruošia neeilinius pasirodymus

Šį sekmadienį – antrasis tiesiogiai transliuojamas projekto „X faktorius. Žvaigždės“ finalas. Jo metu scenoje pasirodys likusių dvylika dalyvių. Dviem iš jų kova bus baigta. TV3 televizijos šou paliks mažiausiai žiūrovų balsų sulaukęs dalyvis. Kiti du stos prieš teisėjų teismą. Scenos profesionalai nuspręs, kas turi palikti šou. Užkulisiuose tvyranti įtampa jaučiama kiekvienam, daugelis kartojasi jiems skirtas dainas, kiti bando paskutinėmis minutėmis pasibūti vieni.
2020-10-18

„X faktorius. Žvaigždės“ užkulisiai: kaip atrodo pasiruošimas pirmajai tiesioginei transliacijai?

Šį sekmadienį – pirmoji tiesioginė „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurioje visi 12 finalistų uždainuos gyvai. Tiesa, tai – ne vienintelė staigmena, kuri laukia muzikinio projekto gerbėjų. Šiandien paaiškės ir dalyvis, kuris, anot žiūrovų, turėtų grįžti į didžiąją sceną. Jaudulys prieš šiandienos pasirodymus buvo jaučiamas ir užkulisiuose. Kai kurie paskutiniuosius kartus repetavo, kiti – dailino sceninę išvaizdą ir bandė susitvarkyti su nerimu.
2020-10-11

„X faktorius. Žvaigždės“ intriga atskleista: paaiškėjo, kas grįžo į projektą

Šią savaitę „X faktorius. Žvaigždės“ gerbėjai išgirdo puikią žinią – vienas iš anksčiau iškritusių projekto dalyvių šiandien gaus galimybę ir vėl grįžti į projektą. Šiandien galiausiai paaiškėjo, kas tapo tuo laiminguoju, kuriam kova „X faktorius. Žvaigždės“ projekte dar nesibaigė. Pasirodo, kad į projektą grįžo socialinių tinklų žvaigždė Dejmukas. Tiesa, ji jau ir anksčiau buvo viena tų, už kuriuos žiūrovai balsavo daugiausiai.
2020-10-11

Garsenybių fotografas įamžino „X faktorius. Žvaigždės“ dalyvius kitokioje fotosesijoje: kai kas nustebino jį patį

Šį sekmadienį – ilgai lauktas pirmasis projekto „X faktorius. Žvaigždės“ finalas. Prieš pat svarbią kovą TV3 projekto dalyviai įsiamžino fotosesijoje. Nuotraukos buvo įamžintos ne tradiciniu profesionaliu fotoaparatu, o „Huawei P40 Pro“ telefono modeliu.
2020-10-10

Jautrią Jazzu dainą perdainvęs Žiurauskas pribloškė „X faktoriaus“ teisėjus – tokios versijos nebuvo girdėję

Sekmadienį TV3 eterį sudrebino dar viena muzikinio projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu įvyko vyresniųjų kategorijos Kėdžių iššūkis“. Komandą šįkart sau rinkosi Marijonas Mikutavičius, o kiti teisėjai turėjo tik patariamąjį balsą.
2020-09-29

Jazzu atvirai – apie sudėtingą laikotarpį bei žinomumą: nežinomybė kamavo ne tik dėl koncertų

Viena ryškiausių Lietuvos muzikos padangės žvaigždžių, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu yra žinoma jau gerą dešimtmetį, tačiau moteris teigia, jog žinomumas jos nė kiek nevargina. Priešingai, sutikti gerbėjus gatvėje Justei yra šventė, mat viskas, ką ji daro, yra žmonėms. Kaip kiekvieną šeštadienio rytą, taip ir šį į TV3 televizijos žiūrovų ekranus pasibels kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“, rašoma pranešime spaudai.
2020-09-18

Pamatykite: soc. tinklų žvaigždė Dejmukas parodė savo talentą ir prabilo apie tai, ko nežino jos sekėjai

Nuo šio sekmadienio TV3 eterį sudrebino ilgai lauktas, bet šįkart visai kitoks  „X faktoriaus. Žvaigždės“ sezonas, kuriame – gausybė puikiai žinomų veidų. Tiesa, visi jie žinomi dėl visai kitokių priežasčių, nei dainavimas, vis dėlto projekte save išbandys būtent muzikine prasme.
2020-09-09

Didžioji „X faktoriaus“ intriga: paaiškėjo, kas tapo laimėtoju

Lietuva turi naują žiūrovų simpatijas užkariavusio muzikinio šou „X faktorius“ nugalėtoją. Po inirtingos kovos ja tapo Milda Martinkėnaitė.  Milda  laimėjo ne tik šlovę ir pripažinimą, bet ir pagrindinį projekto prizą – 15 tūkst. eurų. Dėl geriausiojo titulo šį vakarą kovojo trys dalyviai, kurie žiūrovams paruošė skirtingus pasirodymus ir duetus kartu su Lietuvos muzikos žvaigždėmis.
2019-12-29

„X faktoriaus“ superfinalas žada staigmenų: kas laimės projektą?

Jau šį vakarą – tiesiogiai transliuojamas „X faktoriaus“ finalas. Jo metu paaiškės, kas laimės projektą.   Dalyviai įnirtingai ruošiasi šou, leidžia laiką repeticijų salėje, mokosi šokio žingsnelių, tobulinasi pas vokalo mokytojus. Visa tai dėl pagrindinio šou prizo – 15 tūkst. eurų, šlovės, garbės ir pripažinimo. Didžiulį kelią nuėję dalyviai neslepia jaudulio, jų likimas atsidurs žiūrovų rankose.
2019-12-29

Šansą į „X faktoriaus“ superfinalą prarado favoritu laikytas dalyvis

Kiekvieną sekmadienį „X faktorių“ palieka vis ryškesni talentai. Žaibišku greičiu artėjant superfinalui išeiti jiems tampa vis sunkiau. Deja, šiandien atsisveikinti teko dar vienam dalyviui. „X faktoriaus“ laida pateikė staigmenų tiek savo atlikėjus pamilusiems gerbėjams, tiek patiems projekto dalyviams. Po dvi dainas atlikę dalyviai, sulaukė ir pastabų ir pagyrų. Iškristi finalo metu nenori niekas, todėl visi stengėsi kaip įmanydami.
2019-12-22

Paskutinė „X faktoriaus“ kova prieš superfinalą prasideda: dalyviai neslepia jaudulio

Šį sekmadienį – ilgai lauktas muzikinio projekto „X faktorius“ pusfinalis. Jo metu paaiškės trys dalyviai, keliausiantys į didingą projekto superfinalą. Jame dalyviai kovos dėl šlovės, garbės ir 15 tūkst. eurų. Pusfinalyje pasirodys keturi dalyviai: Marijono Mikutavičiaus mokinė Milda Martinkėnaitė, Sauliaus Prūsaičio mokinė Martyna Jezepčikaitė, Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinys Norbertas Liatkowsi ir Sauliaus Urbonavičiaus-Samo mokiniai Titas ir Benas.
2019-12-22

„X faktoriaus“ dalyvę Mildą pravirkdė komentatoriai: blogi žodžiai nusėda širdyje

Šį sekmadienį – ilgai lauktas muzikinio projekto „X faktorius“ pusfinalis. Jo metu paaiškės trys dalyviai, keliausiantys į didingą projekto superfinalą. Jame dalyviai kovos dėl šlovės, garbės ir 15 tūkst. eurų, rašoma pranešime spaudai. Pusfinalyje pasirodys keturi dalyviai: Marijono Mikutavičiaus mokinė Milda Martinkėnaitė, Sauliaus Prūsaičio mokinė Martyna Jezepčikaitė, Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinys Norbertas Liatkowsi ir Sauliaus Urbonavičiaus-Samo mokiniai Titas ir Benas.
2019-12-20

„X faktoriaus“ dalyvė Gerda prabilo apie psichologinę ligą: dėl to teko susilaukti net smūgių

Šį vakarą – trečiasis tiesiogiai transliuojamas „X faktoriaus“ finalas. Jam dalyviai ruošėsi visą savaitę – repetavo, lankė vokalo pamokas, konsultavosi su savo mokytojais. Jau 19.30 val. TV3 televizijos žiūrovai galės įvertinti ir savo nuomonę išsakyti balsuodami – kam projekte reikėtų likti, o kam metas keliauti namo.  Dalyvavimas populiariausiame Lietuvoje muzikiniame projekte reikalauja ne tik atsidavimo, bet ir atvirumo.
2019-12-08

„X faktoriuje“ – širdį draskanti drama: su projektu atsisveikino du dalyviai

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo pirmąjį tiesiogiai transliuojamą „X faktoriaus“ finalą. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie turėjo atsisveikinti su šou. Tris valandas trūkusiame šou pasiruošė 12 dalyvių ir kovėsi dėl geriausiojo vardo.  Tiesioginių finalų metu dalyvių likimas, kaip visada, buvo patikėtas žiūrovams. Jie buvo nuolat kviečiami balsuoti ir palaikyti savo favoritus.
2019-11-24

Iki ašarų atvira „X faktoriaus" dalyvė Gerda: kažkada į mane spjaudė, dabar kviečia kavos

Laidoje „Pasikalbėkim" vieši viena ryškiausių šių metų „X faktoriaus" dalyvių – uteniškė Gerda Zaptoriūtė. 21 m. mergina per „Kėdžių iššūkio" etapą po įtemptos, įnirtingos ir daug emocijų pareikalavusios kovos pateko į Justės Arlauskaitės-Jazzu komandą su dar dviem dalyviais. Sėkmę Gerdai atnešė laidos pabaigoje sudainuota Izraelio atlikėjos Nettos daina „Toy", su kuria ši laimėjo Euroviziją.
2019-11-12

Įtampa „X faktoriuje“ auga: ką laikote savo favoritu?

Šiandien Lietuvą drebina jau devintoji populiariausio Lietuvos muzikos šou „X faktorius“ laida. Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia bus sunku atsikvėpti nuo įtampos, džiaugsmo ašarų, o kai kam – ir nusivylimo. Projekte pasirodys muzikos mylėtojai bei visi tie, kurie svajoja tapti ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis ir dainomis užburti tūkstantines minias.
2019-11-03

„X faktorius“ neleidžia atsikvėpti: kuris dalyvis taps jūsų favoritu?

Šiandien Lietuvą drebina aštuntoji populiariausio Lietuvos muzikos šou „X faktorius“ laida. Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia bus sunku atsikvėpti nuo įtampos, džiaugsmo ašarų, o kai kam – ir nusivylimo. Projekte pasirodys muzikos mylėtojai bei visi tie, kurie svajoja tapti ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis ir dainomis užburti tūkstantines minias.
2019-10-27

„X faktorius“ įsibėgėja: ką palaikysite šiandien?

Jau šiandien – septintoji populiariausio Lietuvoje muzikos šou „X faktoriaus“ laida. Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia netrūks įtampos, džiaugsmo ašarų bei, žinoma, nusivylimo. Projekte pasirodys muzikos mylėtojai bei visi tie, kurie svajoja tapti ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis ir dainomis užburti tūkstantines minias.
2019-10-20

„X faktoriaus“ dalyviai drebina sceną: kas jūsų favoritas?

Šiandien televizijos žiūrovai išvys jau devintąją populiariausio Lietuvoje muzikos šou „X faktorius“ laidą. Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia bus ir įtampos, ir džiaugsmo ašarų, o kai kam – ir nusivylimo. Projekte pasirodys muzikos mylėtojai bei visi tie, kurie svajoja tapti ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis ir dainomis užburti tūkstantines minias.
2019-10-18

„X faktoriuje“ kyla įtampa: palaikykite savo favoritus

Jau šiandien – šeštoji populiariausio Lietuvoje muzikos šou „X faktoriaus“ laida. Kaip ir kiekvieną sekmadienį čia netruks įtampos, džiaugsmo ašarų ir nusivylimo. Projekte pasirodys negalintys gyventi be muzikos ir tie, kurie nori tapti žvaigždėmis bei savo dainomis užburti tūkstantines minias.
2019-10-13

„X faktoriuje“ – įtampa: palaikyk savo favoritą komentaruose

Jau šiandien – penktoji populiariausio Lietuvoje muzikos šou „X faktoriaus“ laida. Kaip ir kiekvieną sekmadienį čia netruks įtampos, džiaugsmo ašarų ir nusivylimo. Projekte pasirodys negalintys gyventi be muzikos ir tie, kurie nori tapti žvaigždėmis bei savo dainomis užburti tūkstantines minias.
2019-10-06

Sekmadienio „X faktorius“: palaikymas žvaigždėms – komentaruose

Jau šiandien – ketvirtoji populiariausio Lietuvoje muzikos šou „X faktoriaus“ laida. Kaip ir kiekvieną sekmadienį čia netruks įtampos, džiaugsmo ašarų ir nusivylimo. Projekte pasirodys negalintys gyventi be muzikos ir tie, kurie nori tapti žvaigždėmis bei savo dainomis užburti tūkstantines minias.
2019-09-29

Jagelavičiūtė atskleidė, kaip tapti super žvaigžde: moterys daro vieną klaidą

Viena stilingiausių šalies moterų Agnė Jagelavičiūtė jau daug metų vadinama garsiausia šalies stiliste, iš kurios įkvėpimo kasdien semiasi tūkstančiai šalies moterų. Tačiau manančios, kad norint atrodyti stilingai reikia rengtis tik brangiais rūbais, labai klysta. Kostiumų dailininkė, mados ir grožio žurnalo vyriausioji redaktorė pranešime spaudai atskleidžia, kad nuo galvos iki kojų stilinga gali būti apsipirkus išparduotuvių centre. Tereikia žinoti kelias auksines stiliaus taisykles.
2019-04-12

Jazzu ir Merūno daina uždavė klausimą: kodėl jie nedalyvavo „Eurovizijoje“?

Šešeri metai, – tiek reikėjo, kad Justės Arlauskaitės-Jazzu parašyta ir su operos solistu Merūnu Vitulskiu išpildyta daina „Sliding Doors“ pasiektų klausytojus, rašoma pranešime spaudai. 200 tūkstančių žmonių jau išgirdo šį kūrinį ir klausia to paties: kodėl tai nebuvo pasiūlyta nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai. Esą, tokia daina neabejotinai taptų konkurso favorite. Jazzu ir Merūnas – seni bičiuliai, savo platonišką draugystę vertinantys su didžiule abipuse pagarba, šiluma ir meile.
2019-03-26

Intriguojanti „X faktoriaus“ balsavimų detalė: varžovai keitėsi kas 10 sekundžių

Vėlų sekmadienio vakarą pagaliau paaiškėjo 2019-ųjų metų „X faktoriaus“ nugalėtojai. Jais tapo rokerių grupė „Good time boys“. Vis dėlto kalbos apie tai, kad 2-osios ir 3-osios vietos laimėtojus skyrė vos keli balsai, netyla iki šiol. Sekmadienio vakarą scenoje pasirodė Sauliaus Prūsaičio mokiniai „Good Time Boys“, Justės Arlauskaitės-Jazzu komandos narė Kristina Jurevičiūtė, bei Marijono Mikutavičiaus vaikinų kategorijai priklausantis Rimvydas Matukynas-Antturi.
2019-02-04

„X faktoriaus“ balsavimas nustebino: Kristina nuo Anturri atsiliko vos 3 balsais

Vakar Kauną sudrebino muzikinio projekto „X faktorius“ finalas. Jo metu paaiškėjo, kad pirmosios vietos nugalėtojais tapo rokerių grupė „Good time boys“. Tiesa, nedaugelis pastebėjo, kad 2-osios ir 3-osios vietos nugalėtojus skyrė vos keli balsai. „X faktoriaus“ finalo metu už savo numylėtinius balsuoti galėjo tik žiūrovai – jiems suteikta teisė balsuoti vos prasidėjus šou.
2019-02-04

Jazzu atvirai: „Mėnesį kratausi ir bijau išeiti į gatvę“

Pastarosios savaitės vienai ryškiausių ir talentingiausių šalies atlikėjų Justei Arlauskaitei-Jazzu buvo išties įsimintinos. Pristatydama naujausią savo pasaulinio lygio dainą „Wild“ garsi dainininkė netikėtai susidūrė ir su pavydo bei nepagrįsto pykčio banga. Tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“, kuri nuo šiol rodoma šeštadienio vakarais, Jazzu atvėrė ne tik savo naujojo restorano Anykščiuose duris, bet ir širdį.
2019-02-02

Mikutavičius nebeištvėrė: po pasirodymo išpylė vandenį sau ant galvos

Praėjusį vakarą tūkstančius žiūrovų prie televizijos ekranų sukvietė penktoji tiesioginė „X faktoriaus“ transliacija. Šios laidos metu eteryje skambėjo gražiausios meilės dainos. Daugelio dėmesį patraukė penktuoju numeriu pasirodžiusi Ugnė Audzevičiūtė.
2019-01-07

„X faktorių“ sudrebinęs Daviti Gruziją paliko vos 17-os: žarsto komplimentus lietuvėms

Artėjant kalėdinei „X faktoriaus“ laidai, vis labiau televizijos žiūrovų širdis užkariauja projekto dalyviai. Vienas jų – žiūrovų, ypač merginų, numylėtinis – Daviti Adamashvili. Tylus ir santūrus Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinys iš Gruzijos bene kiekvieną užburia savo nuostabiu balso skambesniu. Jis ir gitara – neišskiriama pora. Daugybę šalių apkeliavęs muzikantas su ištikimai lydinčia gitara patyrė įvairiausių nuotykių.
2018-12-19

Jazzu jau gyvena šventiškomis nuotaikomis: pristatė negirdėtą kalėdinę dainą

„Dalinkitės šiluma ir pamirškite rūpesčius!“ – tokiu palinkėjimu savo klientams ir visiems Lietuvos žmonėms lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ pradėjo šv. Kalėdoms skirtą kampaniją „Kalėdų Kalėdos“. Nuo gruodžio televizijos žiūrovai bei interneto ir socialinės erdvės lankytojai gali išvysti šventinį prekybos tinklo klipą, kuriame ne tik pasakojama jauki istorija apie dalinimosi svarbą, bet ir skamba specialiai šv.
2018-12-03

„X Faktoriaus“ dalyvis emigravo dėl seksualinės orientacijos: išgyveno depresiją

Jau sekmadienį – populiariausias Lietuvoje muzikos projektas „X Faktorius“. TV3 šou savo jėgas išbando apie karjerą muzikos pasaulyje, šlovę ir žinomumą svajojantys. Vienas iš tokių – Silvestras Beltė, scenoje prisistatantis Silvester Belt slapyvardžiu. Kūrybinė „X Faktoriaus“ komanda vaikiną pasitiko naktį oro uoste. Jis nieko nesakęs savo artimiesiems grįžo iš Londono į Vilnių išbandyti savo jėgų populiariausiame šalyje TV projekte.
2018-09-29

Po koncerto metu kilusio gaisro Jazzu pasidalijo jautria žinute

Užsienyje šiuo metu viešinčios dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu pasirodymą Didžiojoje Britanijoje nutraukė gaisras. Žinoma Lietuvos dainininkė trečiadienį koncertavo Londone kaip grupės KOO („Koop Oscar Orchestra“) vokalistė. Su šia grupė atlikėja koncertus rengia jau ne pirmą kartą.  Dainininkė savo įraše dėkojo visiems, kurie padėjo susitvarkyti su gaisru, kilusiu koncerto metu. „Vakar vidury mūsų koncerto su #KOO prasidejo gaisras. Visi žmonės buvo evakuoti saugiai.
2018-09-06

Lietuvos himnas liepos 6-ąją skambės piknike prie Baltojo tilto

Liepos 6 d. tradiciškai susivienija viso pasaulio lietuviai ir gieda „Tautišką giesmę“. Šiemet giedoti Lietuvos himną ir švęsti Valstybės dieną vilniečiais ir sostinės svečiai rinksis prie Baltojo tilto, kur vyks piknikas ir specialus koncertas. TV3 televizija tradiciškai transliuos šventinį renginį ir primins dešimtmetį trunkančią himno giedojimo tradiciją.

Garsiausių profesionalų rankose – pribloškiančio grožio Jazzu

Garsiausia visų laikų elektroninės muzikos grupė Lietuvoje „Leon Somov&Jazzu“ jau šį mėnesį didžiausiose šalies arenose baigs net dvylika metų trukusią bendrą savo karjerą. Lemtingą karjeros posūkį duetas vertina tauriai, todėl būsimuose šou viskas svarbu iki menkiausių smulkmenų. Vasario 14-ąją scenos pora savo koncertą surengė Klaipėdoje. Dar prieš didįjį šou Justės Arlauskaitės-Jazzu komanda dalijosi pasiruošimo akimirkomis.
2018-02-15

Pratęsti šventės „X Faktoriaus“ dalyviai riedėjo prabangiu limuzinu

Sekmadienio vakarą per TV3 televiziją pakvietė stebėti atkakliausios talentų kovos. Trys varžovai kovojo dėl pagrindinio projekto „X Faktorius“ prizo, 15 tūkst. eurų ir, žinoma, šlovės, garbės bei pripažinimo.
2018-02-12

Paaiškėjo penktojo „X Faktoriaus“ sezono nugalėtojas

Sekmadienio vakarą per TV3 televiziją vyko atkakliausia talentų kova. Trys varžovai kovojo ne tik dėl pagrindinio projekto „X Faktorius“ prizo, 15 tūkst. eurų, bet ir dėl šlovės, garbės bei pripažinimo. Dėl geriausiojo titulo šiandien kovojo trys dalyviai, kurie žiūrovams paruošė po tris skirtingus pasirodymus: geriausią savo dainą, naują kūrinį ir duetą kartu su Lietuvos muzikos žvaigžde.
2018-02-11

Moniką Šalčiūtę kaltina buto suniokojimu ir skola: „Žmogus tiesiog pabėgo“

Prieš kelerius metus gyventi į sostinę atsikrausčiusi šokėja, televizijos laidų ir žiniasklaidos portalų herojė Monika Šalčiūtė panašu, kad prisidarė problemų. „Vilniaus vartuose“ esančiame bute kurį laiką gyvenusi mergina ir vėl nusprendė pakeisti savo gyvenamąją vietą, tačiau nesutvarkė buvusios. Merginos nuomininkė Liudmila Kubilė kreipėsi į žiniasklaidą, norėdama pranešti apie tokį žinomos merginos poelgį:  „Aš gyvenu svetur, net nežinojau, kas būtent gyvena mano bute.
2018-02-04
Į viršų