justas valatka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justas valatka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justas valatka“.

Lietuvos futbolas: po rungtynių Telšiuose skraidė tara ir kumščiai?

Įspūdingos Pirmos lygos rungtynės sužaistos Telšiuose, kur vietos „Džiugas“ 3:4 (0:2) pralaimėjo „Pakruojui“. Liudininkai teigia, kad emocijos virė ne tik mačo metu, o ir po jo. Svečiai susitikimo pradžioje pirmavo 2:0. 2-ąją tikslus buvo Maksymas Pyrohovas, 18-ąją – Vaidas Viktoravičius. Po pertraukos rezultatas tapo 3:0. 56-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Donatas Strockis. „Džiugas“ per 16 minučių išlygino rezultatą.