justas sliževskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justas sliževskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justas sliževskis“.

Milita Daikerytė ir Justas Sliževskis pasuko skirtingais keliais

Viena žinomiausių šalies vizažisčių Milita Daikerytė ir verslininkas Justas Sliževskis pasuko skirtingais keliais. Apie nutrūkusius santykius žinoma moteris patvirtino naujienų portalui tv3.lt. „Skaudu ir liūdna, bet „įvyko gyvenimas“ ir teko pasukti skirtingais keliais. Šia tema nesiplėsiu, tačiau sėkmingiems santykiams reikia būti pasiruošus. O kai žmonės žiūri skirtingomis kryptimis – eiti iš vien neįmanoma.
2024-04-24

Lietuviai – vieni geriausių tarp 120 šokio studijų

Iš gruodį Lenkijoje jau aštuntąjį kartą vykusio tarptautinio festivalio „Mikolaiki World Dance Week 2008“ Lietuvos hiphopo ir moderniojo šokio šokėjai į tėvynę parvežė net 15 apdovanojimų. Šiame renginyje dalyvavo šokėjai ne tik iš Europos, bet ir Pietų Afrikos Respublikos, Jungtinių Amerikos Valstijų. 21 šalis pristatė 120 šokio studijų. Lietuviai šiame renginyje sulaukė ypatingo įvertinimo. Vien choreografo Manto Svirskio vadovaujamos vaikų ir paauglių grupės pelnė 9 apdovanojimus.
2009-01-07
Į viršų