justas česnavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justas česnavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justas česnavičius“.

„Sūduva“ suformavo puolėjų grandį

Marijampolės „Sūduva“ suformavo puolimo grandį 2024 metų sezonui, rašoma klubo pranešime žiniasklaidai. Komandoje dar metams lieka latvis Aivaras Emsis, anksčiau buvo pratęsta sutartis su ukrainiečiu Artemu Kovbasa, o prie jų prisijungs nigerietis Ugochukwu Oduenyi ir lietuvis Justas Česnavičius. A.Emsiui tai bus antras sezonas „Sūduvoje“. 25 metų puolėjas pernai per 27 rungtynes A lygoje pelnė 5 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.
2024-01-02

Panevėžio „Techasą“ paliko ir M. Janišius

Ir dar vienas lietuvis palieka gimtinę bei iškeliaują į Ukrainos čempionatą. „Alytuje“ sezoną pradėjęs, vėliau į Panevėžio „Techasą“ persikėlęs 31 metų 203 cm ūgio Marius Janišius rungtyniaus Dnepropetrovsko „Azot“ klube. Šioje Ukrainos komandoje rungtyniauja kitas lietuvis Justas Česnavičius, o dešimties komandų turnyre „Azot“ ekipa su 6 pergalėmis ir 21 pralaimėjimu žengia priešpaskutinėje, devintoje, vietoje.
2009-01-30

Vienas NKL lyderių draugiškose rungtynėse nugalėjo vieną LKL autsaiderių

Besiruošdami Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamosioms varžyboms, II pogrupio nugalėtojai "Alytaus" krepšininkai antradienį svečiuose draugiškose rungtynėse 91:71 nugalėjo aštuntą vietą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) užimančią Marijampolės "Sūduvos" ekipą.Lygi kova vyko tik pirmus du kėlinukus, po kurių alytiškiai pirmavo 38:35. Labai gerai "Alytaus" krepšininkai sužaidė trečiąjį rungtynių ketvirtį, kurį laimėjo 30:14 ir susikrovė lemiamą persvarą.
2007-03-28

LKL Žvaigždžių dienos mače pirmą kartą užfiksuotos lygiosios

Šeštadienį "Siemens" arenoje Vilniuje įvykusio tradicinio "Fastum LKL žvaigždžių dienos 2007" renginio mačas (4 kėliniai po 8 minutes) tarp "Lietuvių" bei Lietuvos krepšinio lygos (LKL) legionierių "Time Team" komandų baigėsi lygiosiomis 108:108 (27:27, 23:21, 25:33, 33:27). Tai buvo pirmosios lygiosios per visą LKL Žvaigždžių dienų renginių istoriją.   Lietuvių ir legionierių LKL mačų istorijoje iki šiol šeimininkai laimėjo penkis kartus bei patyrė vieną pralaimėjimą.