juseinas boltas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juseinas boltas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juseinas boltas“.

Ž.Savickas - gimęs Žalgirio mūšio dieną

Stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas kažkada svajojo pritūpti su 300 kg svoriu. Paskui įveikė ir 400 kg. Pasak galiūno, galimybių ribos dažniausiai yra tik mūsų galvose. Jei bus didelis noras, jas vis tiek pavyks peržengti.   Darbas ir genai - Ar tiesa, kad jau vaikystėje išsiskyrėte iš bendraamžių jėga? - Močiutė pasakojo, kad dar būdamas 3-4 metų kilodavau visokius sunkius daiktus. Senelis buvo kalvis, turėjo daug didelių kūjų. Pakeldavau juos.
2009-11-01

„L'Equipe“: geriausias pasaulio sportininkas – J. Boltas

Prancūzijos sporto dienraščio „L'Equipe“ surengtuose geriausio 2008 metų pasaulio sportininko rinkimuose nugalėjo Jamaikos sprinteris Juseinas Boltas. Jam atiteko „Čempionų čempiono“ titulas. Pekino olimpinėse žaidynėse tris aukso medalius iškovojęs sprinteris surinko 832 taškus. Antrąją vietą užėmė Pekino olimpinėse žaidynėse aštuonis aukso medalius iškovojęs JAV plaukikas Maiklas Felpsas. Jo sąskaitoje - 694 taškai.