jurijus mamajevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jurijus mamajevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jurijus mamajevas“.

Prieš šventes „Sūduva“ pademonstravo galią (5 turo apžvalga)

Po rinktinių pertraukos A lygos klubai grįžo į aikštes ir Velykų išvakarėse sužaidė penktojo turo rungtynes. Staigmena. Didžiausias penktojo turo netikėtumas užfiksuotas sostinėje per Vilniaus „Žalgirio“ ir „Jonavos“ rungtynes. Žalgiriečiai patyrė pirmą pralaimėjimą, svečiams iš Jonavos nusileidę rezultatu 1:2. „Pagaliau nuskynėme sunkaus darbo vaisius. Smagu, kad tai pavyko padaryti žaidžiant su vienu geriausių Lietuvos klubų.
2018-04-02

„Trakai“ iškovojo dar vieną sunkią pergalę

Ketvirtoje A lygos turnyrinės lentelės vietoje nusėdę „Trakai“ Vilniuje 1:0 (1:0) įveikė vos vieną pergalę šių metų pirmenybėse savo sąskaitoje turinčią „Jonavos“ ekipą. Riteriams įvartį dar pirmajame kėlinyje pelnė Darius Kazubovičius. Po šiandienos susitikimo „Trakai“ tik dviem taškais atsilieka nuo Marijampolės „Sūduvos”. Iniciatyva nuo pirmųjų minučių priklausė šeimininkams, kurie daugiau valdė kamuolį, tačiau varžovų išpuoliai „Jonavos“ vartų sargo iš vėžių neišmušė.
2017-04-26

Komentatorius vicečempionų startą pavadino šermenimis

„Trakų“ sezono startas vienu žodžiu – šermenys“, – po trakiškių lygiųjų Klaipėdoje su vietos „Atlantu“ socialiniame tinkle „Facebook“ rašė futbolo komentatorius Ervinas Kvitkauskas. „Trejus metus A lygoje savo atakuojančiu žaidimu džiuginęs klubas šiemet įkrapštė vos tris įvarčius per penkis mačus (2014 m. – 6; 2015 m. – 11; 2016 m. – 8). Edgaras Jankauskas debiutiniame sezone po 5 rungtynių taupyklėje turėjo 10. Valdas Urbonas pirmajame sezone – 10, antrajame – 12 taškų.
2017-04-04

Čempionas prieš vicečempioną: rinktinių pertrauka, brolių akistata ir pirmasis įvartis

Trečiadienį – Lietuvos futbolo desertas. Sostinės „Sportimos“ manieže ginklus surems „Trakai“ ir Vilniaus „Žalgiris“. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6. „Trakai“ rinksis keturių gynėjų taktiką? „Žalgiris“ – nesulaikomas Lietuvoje. Jis laimėjo 16 trofėjų iš eilės. Tarp titulų – keturiskart paeiliui iškovota šalies čempiono karūna. „Trakai“ dvejus metus iš eilės tapo šalies vicečempionais.
2017-03-29

A lyga: ar „Lietava“ pasiųs į dar gilesnę duobę „Kauno Žalgirį“

Po pertraukos į Lietuvos stadionus grįžta „SMScredit.lt A lyga“ – 17-ame ture bus sužaisti trys mačai, kadangi Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ akistata dėl pastarojo klubo dalyvavimo Čempionų lygoje buvo atidėta. Šis turas – labai svarbus „Kauno Žalgiriui“, nelaimėjusiam penkiolikoje mačų iš eilės bei žaisiančiam prieš tiesioginį konkurentą. Jonavos „Lietava“ – „Kauno Žalgiris“. Liepos 14 dieną 18 val. Jonava, KKSC stadionas.
2016-07-14

Jurijus Mamajevas: laukia smagus mėnesėlis

„Trakų“ klubas šį trečiadienį pradeda antrąją 2016 metų titulo medžioklę. Pirmuoju bandymu nepavyko – supertaurės rungtynėse po pratęsimo buvo pralaimėta Vilniaus „Žalgiriui“. Antruoju mėginimu bus bandoma iškovoti Lietuvos futbolo federaciją taurę, kurios laimėtojais net ketverius metus iš eilės yra Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Riteriai dar praėjusių metų pabaigoje iš turnyro pašalino Klaipėdos „Atlantą“, tad norint laimėti titulą, tereikia nugalėti vos du varžovus.
2016-04-12

Lietuvos futbolo A lygos penktasis turas prasidėjo „Trakų“ pergale

Trečiadienį pirmosiose Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ penktojo turo rungtynėse Trakų „Trakų“ klubas namuose 1:0 (1:0) įveikė Utenos „Utenį“. Pergalinto įvarčio autoriumi tapo Jurijus Mamajevas (36 min.). Iškovoję ketvirtą pergalę antroje vietoje esantys „Trakų“ futbolininkai surinko 12 taškų ir pavijo rungtynėmis mažiau žaidusį aštuonių ekipų turnyro lyderį šalies čempioną Vilniaus „Žalgirį“, o autsaiderio pozicijoje likusi „Utenio“ vienuolikė patyrė jau penktąją nesėkmę iš eilės.
2016-03-30

Paskelbtas simbolinis Lietuvos futbolo aukščiausios lygos sezono vienuoliktukas

Į 2015 metų "SMScredit.lt A lygos" pirmenybių rinktinę pateko Vilniaus "Žalgirio", Trakų "Trakų" ir Marijampolės "Sūduvos" futbolininkų. Pasak pranešimo, puolėjo Tomo Radzinevičiaus futbolas 2015 metais buvo įtikinamas. 28 įvarčius įmušęs ir rezultatyviausiu šalies čempionato žaidėju tapęs, o vėliau geriausiu turnyro žaidėju išrinktas Marijampolės "Sūduvos" kapitonas be problemų prasiskynė kelią į sezono rinktinę.