Gairės

Jurijus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Jurijus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Jurijus“.

Jovani ir Jurijus Veklenko suvienijo jėgas: pristato vasara alsuojantį kūrinį ir jo vaizdo klipą

Vienas geriausių šalies DJ Jonas Nainys – Jovani ir neseniai į sceną po kūrybinės pertraukos sugrįžęs žinomas atlikėjas Jurijus Veklenko suvienijo jėgas. Šiandien kūrėjai pristato visai neseniai Jurijaus pristato kūrinio „Saulė pakylą“ remiksą, o kartu ir su daugybe gerbėjų nufilmuotą vaizdo klipą. „Laikau Joną vienu geriausių mūsų šalies DJ, todėl šis bendradarbiavimas labai malonus ir džiuginantis. Rezultatas, kurį pavyko pasiekti neabejotinai vertas klausytojų grojaraščių.
2023-05-05

Šatunovo našlė prabilo, kaip laikosi po vyro mirties: žodžiai veria širdį

Garsus dainininkas Jurijus Šatunovas mirė praėjusių metų liepos mėnesį, tačiau tiek gerbėjų, tiek šeimos skausmas dar niekur nedingo. Atlikėjo žmona Svetlana ir du vaikai Denisas ir Estela iki šiol išgyvena gedulą. Nors nuo garsaus atlikėjo Jurijaus Šatunovo mirties praėjo jau daugiau nei pusę metų, jo žmona Svetlana Šatunova iki šiol sunkiai renka žodžius ir negali atsigauti po vyro mirties.
2023-04-22

Ilgai neužtruko: garsus atlikėjas nori įsigyti Šatunovo dainas

Grigorijus Lepsas išreiškė norą įgyti teises atlikti kai kurias dainas iš Jurijaus Šatunovo repertuaro ‒ dainininkas apie tai pranešė per spaudos konferenciją. „Idėja įsigyti dainas, kurias atliko Jurijus Šatunovas, nėra beprasmė. Nežinau, ar galėčiau įgyti teisę koncertuoti, bet pirkčiau šias dainas, kad jos būtų mano repertuare. Galbūt atsiras koks nors jaunas atlikėjas, kuris jas interpretuos savaip, ir daina galės atrasti naują gyvenimą“, – rašo vz.ru.
254 2022-07-13

Žmones pribloškė gerbėjos akibrokštas prie Šatunovo karsto: negalėjo patikėti, ką mato

Tūkstančiai gerbėjų iš viso pasaulio atvyko atsisveikinti su savo kartos ikona – Jurijumi Šatunovu, tačiau ne visi nuoširdžiai sielvartavo. Žmones nustebino vienos moters išsišokimas prie Šatunovo karsto. Atsisveikinimo su Jurijumi Šatunovu ceremonijoje Maskvoje dalyvavo tūkstančiai gerbėjų. Tiems, kurie užaugo su atlikėjo dainomis, pastarosios dienos buvo tragiškų akimirkų virtinė.
99 2022-06-28

Jurijus atvėrė širdį: prabilo apie moterį

Šiandien dainininkas Jurijus pristato naujausią savo kūrybinį darbą – kūrinį „Apie Ją“ bei specialiai šią dainą iliustruojantį vaizdo klipą. Dar prieš premjerą atlikėjas teigė, kad ši daina jam labai svarbi ir su nekantrumu laukia šios dienos, kuomet ji pasieks klausytojus. Naujausiame kūrinyje ir vaizdo klipe sudėta daugybė emocijų, kurios artimos pačiam Jurijui, rašoma pranešime spaudai. „Kiekvienos dainos premjera yra jaudinanti ir svarbi akimirka, tačiau šį kartą ypatingai jaudinuosi.
2020-06-08

Veklenko pasirodė viešumoje su Jankauskaite: tirpdė širdis

Pirmadienio vakarą atlikėjas Jurijus Veklenko savo klausytojus nustebino akustiniu koncertu. Žymus atlikėjas Šv.Kotrynos bažnyčioje surengė itin romantišką ir jaukų pasirodymą. Sostinėje įvyko didžiausias jo koncertas. Kiek anksčiau apie koncertinį turą J.Veklenko yra sakęs: „Šis koncertinis turas tai daugybę metų brandinta mano svajonė, kuri dabar jau pradeda išsipildyti.
2019-11-26

Veklenko debiutinis pasirodymas užbūrė: nesutrukdė ir prastas oras

Nors sostinėje lietus pylė it iš kibiro, o termometro stulpelis neperkopė aukščiau 15 laipsnių ribos, tačiau Jurijaus Veklenko pasirodymas kaitino ne vienos merginos kraują. Žavus atlikėjas užkūrė tikrą pirtį, pristatė debiutinį savo albumą „Mano sapnuose“. Prastas oras nesugadino nuotaikos tiek pačiam atlikėjui, tiek koncertu pasimėgauti atvykusiems svečiams.
2019-07-16

Paaiškėjo visi „Eurovizijos“ balai: Jurijus per plauką nepateko į finalą

Šeštadienio vakarą paaiškėjo į kurią šalį iškeliauja „Eurovizijos“ dainų konkurso trofėjus. Šiemet jautria balade Europą ir milijonus konkurso gerbėjų sužavėjo Olandijos atstovo Duncano Laurence’o daina „Arcade“. Iškart po finalo buvo paskelbti ir rezultatai, kaip užsienio šalių komisijos bei žiūrovai prie televiizjos ekranų balsavo abiejuose pusfinaliuose. Taip pat paaiškėjo, kelintas liko Jurijus Veklenko.
2019-05-19

Jurijaus įspūdžiai po generalinės repeticijos: jei nusidainuoju, tai mano problemos

Trečiadienio popietę įvyko generalinė antrojo „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalio repeticija. Joje taip pat pasirodė ir Jurijus Veklenko. Iškart po visų 18-os pasirodymų Jurijus Lietuvos žiniasklaidai davė interviu ir papasakojo, kaip jaučias. „Jau spėjau pažiūrėti ir nufilmuotą medžiagą, nes mes, lietuviai, greiti.
2019-05-15

Prasideda „Eurovizija“: atlikėjai žengia oranžiniu kilimu

Sekmadienio vakarą, 19 valandą Izraelio laiku, oranžiniu kilimu pradėjo žengti „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyviai. Būtent šia švente tradiciškai jau eilę metų atidaroma didžioji „Eurovizija“. Šių metų „Eurovizija“ nuspalvinta oranžine spalva, todėl daugeliui įprastą raudonąjį kilimą šįkart pakeitė visai kita spalva. Lietuvai šiemet atstovaujantis Jurijus Veklenko žengs kartu su Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovu Audriumi Giržadu.
2019-05-12
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų