jurijaus smorigino

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jurijaus smorigino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jurijaus smorigino“.

Donatas Montvydas parodė kitą savo pusę: prabilo apie jausmus

„Tai tikrai yra romantiškiausia mano sukurta daina“, – pripažįsta Donatas Montvydas, šiandien pristatantis dainą „Šoku ne vienas“ ir itin daug pasiruošimo pareikalavusį vaizdo klipą. Apleistuose rūmuose nufilmuotas siužetas papasakos istoriją, kuri atskleis ir galbūt retam matytą atlikėjo pusę.
2021-12-13

Meilės trikampis: nuogas Jurijus Smoriginas vos neišskyrė legendinės poros

Špagato virtuozas – taip Jurijų Smoriginą pristatys laidos „Legendinės legendos“ vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai. Baleto genijus, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistas Jurijus Smoriginas apie save yra girdėjęs ir vis dar išgirsta visko. Tačiau į širdį nelabai ima: „Draugų neturiu. Kaip vienam rusiškam filme buvo pasakyta – von visus draugus, nė vieno! Tik pažįstami“. Jurijaus ir laidos vedėjų pažintis prasidėjo ne itin maloniomis aplinkybėmis.
2017-10-30

Emilis Vėlyvis nespjovė į Euroviziją: visi matę pasirodymą plojo atsistoję

Nors šiųmetinis Europos dainų konkursas buvo sąlyginai neseniai, režisierius Emilis Vėlyvis jau turi nufilmuotą, „Eurovizijai“ skirtą kūrinį. Dainos choreografiją kūrė Gytis Ivanauskas. Tiesa, visus „Eurovizijos“ konkurso kokybinius standartus atitinkantį kūrinį žiūrovai išvys tik filme „Zero III“. „Eurovizijos“ klipo, skirto filmui „Zero III“, filmavimas buvo nemažiau įspūdingas nei tikra nacionalinės dainos atranka. Kūrinys buvo repetuojamas ir filmuojamas dvi dienas.
2016-10-22

J. Smoriginas žurnalistę R. Janutienę išvadino sene

Skandalingoji žurnalistė Rūta Janutienė su partneriu šokėju Adomu Norkūnu „Kviečiu šokti“ žiūrovams šoko fokstrotą. Pora šoko pagal dainininkės Miglės atliekamą dainą, kuri taip pat pademonstravo išmoktus šokio judesiu ir sulaukė Jurijaus Smorigino pagyrų. „Ne pikdžiugiškai sakau, Lietuva pamatė, kad Rūta Grinevičiūtė yra senė. Na tu žurnalistė, moki šūdą iš burnos paleisti“, - pasirodymą komentavo Jurijus Smoriginas.
2012-10-13

Gražuolė M. Jašinskytė įkaitino vyrų fantaziją – jie panoro ją uostyti

„Šok su manimi“ dalyvės Milanos Jašinskytės-Pankevičienės grožis įkaitino projekto komisijos pirmininko Jurijaus Smorigino ir komisijos nario, aktoriaus Vaido Martinaičio fantaziją. Po Milanos ir jos partnerio, žinių vedėjo Mindaugo Rainio šokio J. Smoriginas ir V. Martinaitis ėmė lieti mintis apie tai, kokia užburianti yra ši šokėja. „Tu gali nešokt. Tik stovėk ir šypsokis - ir jau šventė“, - sakė komisijos narys V. Martinaitis.
2012-09-22

R. Janutienė pozavo erotinėmis fotosesijomis garsėjusiam fotografui

Populiaraus TV3 projekto „Šok su manimi“ šokių aikštelėje išvydus griežtąją žurnalistę, nuomonių laidų „Kodėl?“ ir „Paskutinė instancija“ kūrėją Rūtą Janutienę abejingų neliko – vieni dar ieško atsakymų, ką garsi žurnalistė veikia pramoginiame projekte, kiti tiesiog mėgaujasi drąsiu moters žingsniu. Bent jau artimieji tai tikrai. „Mama, o tu judi!“ – cituoja savo dukrą Ievą R. Janutienė.
2012-09-21

J. Smorigino kritika K. Voropaj krūtinei: nuo tų avietinių papų žiūrovai susivems

Laida „Šok su manimi“ nebūtų viena populiariausių, jei ne aštrialiežuvio Jurijaus Smorigino komentarai. Šį kartą kliuvo „Ventukų“ nariui Juozui Butnoriui ir  šokėjai Katerinai Voropaj. Nors poros šokis J. Smoriginui neužkliuvo, tačiau aprangos jis nepraleido pro šalį. Šokėja vilkėjo šilkinę suknelę žalia apačia ir ryškiai rožiniu viršumi. K. Voropaj avėjo sportinius batelius, kurie užkliuvo ir stiliaus žinovei, projekto komisijos narei Genutei Žailienei.
2012-09-15

„Šok su manimi“ naujoką Petrą televizijon pastūmėjo mama

Jau šį rudenį startuos dvidešimtasis, jubiliejinis, TV3 sezonas. Jį vainikuos žiūrimiausias Lietuvoje šokių projektas „Šok su manimi“. Ketvirtajame jo sezone pirmą kartą ant pramoginių šokių parketo žengs TV3 žiūrovams pažįstamas merginų numylėtinis dainininkas Petras Daunys. Projektuose „Chorų karai“ ir „Lietuvos talentai“ savo balsu publiką pavergęs vaikinas jau mokosi šokių subtilybių kartu su profesionalia šokėja, projektų „Tu gali šokti“ bei „Šok ir lieknėk“ žvaigžde – Sandra Saikauskaite.
2012-07-19

D. Meškausko šokių partnerė: po repeticijų jaučiuosi kaip nukasusi bulvių lauką!

Šį rudenį startuos jau dvidešimtasis, jubiliejinis TV3 sezonas, kurį vainikuos žiūrimiausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“. Ketvirtajame jo sezone jėgas ant parketo išmėgins ir profesionali aktorė, serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė Milda Štakėnaitė. Siekti pergalių ant šokių parketo jai padės tikras „Šok su manimi“ veteranas, bene geidžiamiausias šokių partneris Deividas Meškauskas.
2012-07-05

D. Martinėlė savo linkiais įaudrino J. Smoriginą

Vakarėliuose išgarsėjusi dėl įspūdingų formų ir lėlės Barbės grožio veido Diana Martinėlė šį kartą įkaitino Jurijaus Smorigino fantaziją. Ketvirtadienio vakarą „Seacret“ vasaros terasoje vykusiame projekto „Šok su manimi“ vakarėlyje Diana pasirodė kaip visada – seksualiai ir pastebimai. Apnuogintos kojos ir krūtinė padarė įspūdį vakaro vedėjui – sarkastiškajam J. Smoriginui.
2012-06-28
REKLAMA
REKLAMA

R. Janutienė: J. Smoriginas – kaip gamta, jam priešintis nereikia

Itin sėkmingai pradėjusi vasarą, žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 toliau intensyviai ruošiasi jubiliejiniam, dvidešimtajam, televizijos sezonui, kuris į eterį atneš daug kokybiškos pramogos: grandiozinį dvidešimtmečio muzikinį šou „X Faktorius“, žiūrovų taip mylimos „Beatos virtuvės“ atsinaujinusias laidas, intelektualius ir azartiškus vakarus su „Kas? Kur? Kada?“ žinovais, šiuo metu filmuojamą lietuvišką situacijų komediją „Motina ir sūnus“, fenomenalaus populiarumo serialą „Moterys meluoj...
2012-06-25

Atlikėja M.I.A. tiesioginės transliacijos metu atkišo vidurinį pirštą žiūrovams

ĮVykusiose amerikietiškojo futbolo Supertaurės (Super Bowl) rungtynėse prieštaringoji Didžiosios Britanijos reperė M.I.A. pasekė „Šok su manimi“ komisijos pirmininko Jurijaus Smorigino pėdomis ir televizijos operatoriui atkišo vidurinį pirštą. Manoma, kad šis incidentas buvo netikėtas net patiems prodiuseriams, mat tuo metu tiesioginės transliacijos vaizdas staiga ėmė mirgėti.
2012-02-07

Paaiškėjo 2011 m. įsimintiniausi Lietuvos pramogų pasaulio įvykiai

Bene visą gruodžio mėnesį Balsas.lt skaitytojai balsavo už pačius įsimintiniausius 2011 m. pramogų pasaulio įvykius. Naujienų portale buvo paskelbtos tokios nominacijos: metų slaptos vestuvės, metų skyrybos, metų išgarsėjimas, metų skandalas ir metų mamytė. Metų slaptomis vestuvėmis buvo išrinkta Alano Chošnau ir Valdos Rukštelytės santuoka. Pramogų šou verslo bei žiniasklaidos atstovus labai nustebino daininiko išties netikėtos vestuvės.
2012-01-04
Į viršų