jurica žuža

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jurica žuža“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jurica žuža“.

„Neptūno“ treneris prieš pusfinalį su „Rytu“: kovosime dėl titulo

Praėjus 12 valandų po pergalės Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje Jurica Žuža jau sėdėjo Klaipėdos „Neptūno“ biure ir analizavo vakar pasibaigusias rungtynes. Poilsio šią savaitę treneris neturės – „Neptūnas“ iškopė į finalo ketvertą. Jau šeštadienį laukia pusfinalis su principiniu varžovu Vilniaus „Rytu“. Pergalės kaina – kelialapis į taurės turnyro finalą, kuriame „Neptūnas“ per istoriją dar nė karto nėra buvęs.
2020-02-12

Diržą besiveržiantis Donatas Zavackas: niekam nelinkėčiau to, ką patyriau

Krepšininko karjerą baigęs Donatas Zavackas nėrė į gimtojo „Neptūno“ vandenis. 38-erių klaipėdietis tapo sporto direktoriumi ir gelbėjo klubą nuo bankroto. Dabar „Neptūnas“ sieks išlaikyti komandos branduolį, nors diržą teks susiveržti. Svajoja išsaugoti lyderius D. Zavackas kol kas negali įvardyti krepšininkų, kurie ir kitą sezoną ant parketo pasirodys su „Neptūno“ marškinėliais. Neaišku, ir tai, kurie žaidėjai tikrai paliks Klaipėdą. Neseniai portalas 24sek.
2018-06-29

Laimonas Kisielius prieš dvikovą Panevėžyje: „Lietkabelis“ – labai pavojingas namuose

„Suprantame, kad Panevėžio „Lietkabelis“ po pralaimėjimų Utenos „Juventus“ ir Kėdainių „Nevėžiui“ žūtbūt sieks reabilituotis savų žiūrovų akivaizdoje, tačiau ir mums labai reikia pergalės, kad įgautume psichologinio pasitikėjimo. Į Panevėžį vykstame kovingai nusiteikę ir vedini vieno tikslo – pergalės“, – prieš išvykstant į Panevėžį kalbėjo Klaipėdos „Neptūno“ komandos žaidėjas Laimonas Kieielius.
2018-04-18

Karaliaus Mindaugo taurė“: „Lietuvos rytas“ palaužė „Lietkabelį“

Karaliaus Mindaugo taurės“ ketvirtfinalio bajerą sėkmingai peržengė ir „Lietuvos ryto“ ekipa. Tomo Pačėso auklėtiniai 88:82 (21:15, 24:17, 16:20, 27:30) palaužė „Lietkabelio“ ekipą.   Toliašaudė artilerija. Per pirmąsias penkias rungtynių minutes vilniečiai įmetė net 4 tritaškius iš 5 bandymų ir pirmavo 8 taškais (14:6). Iki kėlinio pabaigos „Lietkabelis“ sumažino skirtumą iki 6 taškų (21:15). Dviženklis.
2016-02-19

Tomas Pačėsas: stengsimės šalinti savo trūkumus

Tomas Pačėsas patyrė pirmąją nesėkmę vadovaudamas Vilniaus „Lietuvos rytui“. Prieš tris savaites šis treneris debiutavo prie sostinės ekipos vairo Vilniuje įveikdamas Panevėžio „Lietkabelį“ (80:76), o sekmadienį gavo atsakomąjį kirtį nuo Kazio Maksvyčio treniruojamos komandos – 65:75. „Noriu pasveikinti „Lietkabelį“ su pergale. Nors ir laimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių – tai rodo komandos norą kovoti – turime daug taisytinų dalykų.
2016-01-10

„Lietkabelis“ antroje rungtynių pusėje nukautavo „Lietuvos rytą“

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate staigmeną pateikė „Lietkabelio“ ekipa. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 75:65 (19:19, 15:22, 25:14, 16:10) nugalėjo „Lietuvos ryto“ ekipą. Vilniečiams tai buvo trečioji nesėkmė šiame sezone. Rungtynių pradžia.
2016-01-10

Po pratęsimo pralaimėję „Mažeikiai“ prarado viltis išsaugoti vietą Lietuvos krepšinio lygoje

Trisdešimt ketvirtą nesėkmę 37-ose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir net teorines galimybes išsaugoti vietą šalies krepšinio elite prarado vienuolikos komandų turnyro autsaideris Mažeikių „Mažeikių“ klubas, antradienį namuose po pratęsimo 88:89 (18:16, 16:23, 26:14, 19:26, 9:10) nusileidęs aštuntojoje pozicijoje esantiems Panevėžio „Lietkabelio“ (10 pergalių ir 28 pralaimėjimai) krepšininkams.
2015-04-21

Solidus A. Macijausko indėlis – į Graikijos vicečempiono pergalę

Pasirengimą naujajam sezonui baigiantis Graikijos krepšinio vicečempionas Pirėjo "Olympiacos" klubas su Arvydu Macijausku pirmadienį kontroliniame mače namuose 99:85 (30:25, 27:19, 21:24, 21:17) nugalėjo šalies pirmenybių debiutantę Rethymno "Ago" komandą.Lietuvis nugalėtojams šiame mače pelnė 18 taškų, pataikęs abu tritaškius, visus 4 dvitaškius bei realizavęs 4 baudų metimus iš 6. Be to, A. Macijauskas atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 4 kamuolius.