jurgeno kloppo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jurgeno kloppo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jurgeno kloppo“.

Ar už dešimtuko ribų nugarmėjusiam „Chelsea“ verta skambinti pavojaus varpais?

Londono „Chelsea“ sezono pradžia nė iš tolo nėra tokia, kurios tikisi ištikimiausi šios komandos sirgaliai. Pralaimėjimai, barstomi taškai ir užimama vos vienuolikta vieta – tai nėra šios komandos standartas. Bet ar dėl to reikia susirūpinti. Visų pirma reikėtų pabrėžti, kad sezonas Franko Lampardo komandai dar tik įsibėgėja ir jis ieško optimaliausios sudėties, kuri būtų pajėgi kovoti dėl taškų, o ne tik dėl gražaus žaidimo.
2019-09-23

Po greito įvarčio atsitiesę „Liverpool“ užtikrintai įveikė „Newcastle United“

Jurgeno Kloppo vadovaujami „Liverpool“ ir toliau neklysta naujajame Anglijos „Premier“ sezone, kuriame iškovojo penktą pergalę iš tiek pat galimų. Atsitiesę po greito įvarčio jie užtikrintu rezultatu 3 – 1 įveikė „Newcastle United“.  Namų sienos „Liverpool“ nepadėjo išsaugoti „sausų“ vartų ir įvartį jie praleido labai greitai. Sužaidus vos septynias minutes, Jetro Willemsas vienas pats įveikė varžovų gynybą ir užbaigė savo reidą įvarčiu.
2019-09-14

Ar „Liverpool“ sumažins atsilikimą nuo „Manchester United“?

„Liverpool“ – prieš „Manchester United“. Šie Anglijos futbolo milžinai kibs vienas kitam į atlapus šiandien „Premier“ lygos rungtynėse. Savaitgalį ir pirmadienį vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas tiesiogiai rodys šešerias rungtynes. „Manchester United“ puikiai pradėjo čempionatą ir po 7 turų turi 19 taškų. Tiek pat, kiek kitas Mančesterio klubas „City“. Šios komandos užima 1-2 vietas.
2017-10-14

Anglijoje – „Liverpool“ ir „Chelsea“ klubų mūšis

Anglijos „Premier“ lygos čempionate tęsiasi bekompromisė kova tarp pirmaujančių komandų. Šiandien pirmenybių lyderiai Londono „Chelsea“ futbolininkai svečiuose išbandys jėgas su ketvirtąją vietą užimančiu „Liverpool“. Šį 23-iojo turo mačą nuo 21.55 val. tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt bei „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Rytoj 21.40 val. bus transliuojama Londono „West Ham United“ ir „Manchester City“ dvikova.
2017-01-31

Po pertraukos atsitiesęs „Liverpool“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Anglijos „Premier“ lygos septintasis turas prasidėjo rungtynėmis Svonsyje, kur vietos „Swansea“ 1:2 nusileido „Liverpool“ futbolininkams. Velso klubas pirmasis išsiveržė į priekį, tačiau persvaros neišsaugojo. 8-ąją minutę gynėjų klaida pasinaudojęs olandas Leroy'us Feras išvedė šeimininkus į priekį, bet antrajame kėlinyje iniciatyva priklausė Mersisaido ekipai.
2016-10-01

„Premier“ lygoje netikėta Niukaslo „United“ pergalė prieš „Liverpool“

Sekmadienį, Niukaslo mieste buvo sužaistos vienos penkioliktojo turo „Premier“ lygos rungtynės. „St. James Park“ stadione susitiko Niukaslo „United“ ir „Liverpool“ klubai. Pergalę rezultatu 2:0 (0:0) šventė Niukaslo „United“ futbolininkai. Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė blankų futbolą ir neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą.
2015-12-06

Futbolininkai, kurie negalės žaisti Čempionų lygos aštuntfinalyje

Jau kitą savaitę futbolo aistruoliai ir vėl galės mėgautis Senojo Žemyno turnyro aštuntfinalio rungtynėmis. Dvi savaites iš eilės UEFA Čempionų lygoje bus žaidžiamos pirmosios aštuntfinalio rungtynes, tačiau jas privalės praleisti nemažai futbolininkų. „Manchester City“ – „Barcelona“ Pirmasis mačas įvyks Anglijoje, tačiau "miestiečiams" šiame susitikime negalės padėti ekipos lyderis Sergio Aguero ir saugas Fernandinho. Tuo tarpu Jamesas Milneris mačą praleis dėl geltonų kortelių limito.