juras sokolovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juras sokolovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juras sokolovas“.

Lietuvos kiokušin karatė kovotojams – trys pasaulio čempionų titulai

Pasaulio kiokušin karatė čempionate Kelcuose (Lenkija) Lietuvos rinktinė iškovojo 3 čempionų ir 1 vicečempionų titulus. Moterų svorio kategorijos virš 60 kg pasaulio čempione tapo Brigita Gustaitytė, vyrų 75-85 kg svorio kategorijos – Juras Sokolovas, o svorio kategorijos virš 85 kg – Eventas Gužauskas. Moterų 55-60 kg svorio kategorijos „sidabras“ atiteko Rūtai Brazdžionytei. J.Sokolovas finale per pratęsimą 3:0 įveikė japoną Nariyoshi Tadą.
161 2022-09-25

Ištraukti kiokušin karatė pasaulio čempionato burtai

Geriausi Lietuvos kiokušin karatė meistrai, rudenį dalyvausiantys kas ketverius metus Japonijoje vykstančiame absoliučios svorio kategorijos pasaulio čempionate, kuris dar vadinamas karatė olimpiada, sužinojo savo pirmuosius varžovus. Prieš traukiant burtus paaiškėjo, kad Lietuvos delegacija šiais metais bus gausiausia istorijoje. Iš viso į Japoniją vyks ir čempionate dalyvaus net 17 mūsų sportininkų – 7 moterys ir 10 vyrų.
2015-08-10

Į Europos kiokušin karatė ketvirtfinalį pateko 10 lietuvių

Lenkijos sostinėje Varšuvoje šiandien vyksta Europos kiokušin karatė čempionato suaugusiųjų kumitė kovos. Rytinėje varžybų dalyje kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo 10 Lietuvos sportininkų - po 5 vyrus ir moteris. Vyrų varžybose mūsiškiams nepavyko prasibrauti tik į svorio kategorijos iki 70 kg. Ketvirtfinalį.
2015-04-18

Lietuvos kiokušin karatė čempionas Juras Sokolovas: visada siekiu tik pirmosios vietos

Lietuvos kiokušin karatė čempionu svorio kategorijoje iki 90 kg tapęs Panevėžio klubo „Argus“ auklėtinis Juras Sokolovas (treneris Remigijus Olšauskas) kol kas didžiausią karjeros laimėjimą vadina dėsningu savo darbo rezultatu. 19-metis sportininkas tapo didžiausiu šalies čempionato atradimu, nes savo svorio kategorijoje sujaukė visas lyg ir iš anksto išdėliotas kortas.
2015-02-12

Kiokušin karatė jaunimo treneriai: rezultatai – atominiai

Lietuvos kiokušin karatė sportininkai yra vieni geriausių pasaulyje, o jaunimo ir jaunučių varžybų rezultatai rodo, kad mūsiškiai savo pozicijų neužleis dar ilgai. Kaune vykusiame Europos jaunučių (iki 16 metų) ir jaunimo (iki 22 metų) čempionate lietuviai iškovojo visą šūsnį apdovanojimų. Abiejų amžiaus grupių Lietuvos rinktinių treneriai tvirtina, kad tarp jaunųjų sportininkų yra daug talentingų atletų, galinčių ateityje siekti aukščiausių vietų Senojo žemyno ir pasaulio čempionatuose.