juokingas vaizdelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juokingas vaizdelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juokingas vaizdelis“.

Katės sugalvojo išskirtinį žaidimą: šeimininkas negalėjo patikėti savo akimis

Turbūt pritarsite, kad katės – ypatingai protingi gyvūnai. Aplink pirštą jos moka apsukti ne tik savo šeimininkus, bet ir viena kitą. Tuo įsitikino konkurso „Videoshotas“ dalyvis, kuris užfiksavo, kaip katės žaidžia žvejybą! Vaizdelį įkėlęs tv3.lt skaitytojas užfiksavo savo kates žaidžiant žvejybą. Kol vienas murklys gulėjo ant laipynės ir erzino savo draugužį su „meškere“, apačioje esantis katinas nėrėsi iš kailio mėgindamas pagauti žaislą.
2024-04-24

Pusnuogis politikas turėjo raudonuoti iš gėdos – skubėjo išjungti kamerą

Virtualiai per „Zoom“ platformą bendraujantys JAV, Minesotos valstijos įstatymų leidėjai susidūrė su itin komiška situacija. Viešai „Youtube“ kanale transliuojamo posėdžio metu iš namų prisijungęs senatorius Calvinas Bahras lovoje gulėjo pusnuogis. Respublikonų partijos narys po balsavimo kamerą išjungė ir paliko juodą ekraną, kuriame buvo rodomas tik jo vardas. Visą situaciją žiūrėkite straipsnio viršuje.
2023-05-03

Mažylio juokas išvers iš koto: ekstremalūs pojūčiai jam nesvetimi

TV3 projektas „Videoshotas“ sulaukė daugybės žmonių siųstų vaizdelių, kuriuose užfiksuotos mielos ir linksmos akimirkos su savo mažosiomis atžalomis. Štai viename iš jų matyti užkrečiantis berniuko juokas nusileidus pirmą kartą čiuožyne nuo kalniuko. Susijaudinęs berniukas linksmai krykštauti pradeda jau leidžiantis nuo kalno, o nusileidus tėtis išgirdo dar garsesnę juoko bangą. Panašu, kad pirmas kartas šiam mažyliui leidžiantis nuo kalno paliko neišdildomą įspūdį.
2022-01-11

Nepatikėsite, ką moteris slėpė po kepure: tam ryžtųsi tikrai nedaugelis

TV3 projekto „Videoshotas“ dalyviai ir toliau dalijasi vaizdo įrašais iš savo kasdieninio gyvenimo, o kai kurie iš jų gali šokiruoti ar net sukelti šleikštulį. Štai viename vaizdelyje matyti, kaip ant galvos užsidėjusi kepurę moteris kažką po ja slepia. Netrukus ji išsklaido intrigą ir pakėlusi kepurę visus pribloškia su ant jos galvos tupinčia balta dekoratyvine žiurke.
2021-12-29

Linksmas žaidimas šunį vedė iš proto: nespėjo gaudyti vis atsirandančios dešrelės

Tie patys žaidimai su šunimi ima pabosti tiek jums, tiek jūsų augintiniui, tad TV3 projekto „Videoshoto“ dalyvis dalinasi vieno smagaus ir originalaus žaidimo idėja. Vaizdo įraše matyti, kaip vilkinis šuo sėdi prie kartoninės dėžės, kuri turi devynias skylutes. Pro vieną iš skylučių nuolatos išlenda pieniška dešrelė, kurią keturkojis staigiai bando pagauti, tačiau ne visada sėkmingai.
2021-12-07

Iki ašarų: nufilmavo dukros pokalbį su tėčiu tik jiems suprantama kalba

Vaikai nuo pat pirmųjų savo gyvenimo dienų jau mokosi kalbėti, o kai kurie iš jų tai pradeda daryti gerokai anksčiau už kitus savo bendraamžius. Jaukų vaizdelį TV3 projektui „Videoshotas“ atsiuntęs dalyvis užfiksavo savo ir dukros pokalbį tik jiems suprantama kalba. Nors dukrytė dar per maža, kad kalbėtų, tačiau jau bando tarti žodžius, o tą tėtis ragina daryti kalbindamas ją jos pačios kalba.
2021-12-06

Raumenis savo dukrelei parodęs lietuvis tokios reakcijos nesitikėjo: „Koks tėtis, tokia ir dukra“

TV3 grupės projekte „VideoSHOTas“ pasirodė nuotaikingas vaizdelis, kuriame nufilmuota, kokios reakcijos sulaukė tėtis, kai savo dukrelei Rusnei parodė rankos raumenis. „Koks tėtis, tokia ir dukra“, – taip pavadintas projekto dalyvio vaizdelis. Įraše matyti, kaip tėtis pakelia savo ranką, parodo savo rankos raumenis ir suurzgia. Į šį jo veiksmą sureagavo ir vyro dukrelė Rusnė, kurios reakcija iškalbingesnė už tūkstantį žodžių.
2021-03-30

Keistas vyro poelgis kainavo darbo vietą: įrašą paviešino „TikTok“

Savo kolegos maudynes piene nufilmavęs ir socialiniame tinkle „TikTok“ paviešinęs vienos Turkijos pieninės darbuotojas buvo atleistas iš darbo. Vaizdo įraše, kurį paviešino turkas Uguras Turgutas, nufilmuotas jo kolega Emre Sayaras, besimėgaujantis vonios procedūromis didžiulėje cisternoje, o vaizdo įraše vyriškis ant savo galvos užsipila puodelį skysčio.
2020-11-10

Radinys vonioje šeimą pritrenkė: kompensuoti žalą draudimas atsisako

Internete plinta šmaikšti vienos amerikiečių šeimos istorija. Ohajaus valstijoje, JAV, spalio 4-ąją namo grįžęs Jennifer Keathley sūnus Loganas vonioje aptiko pasiklydusį ožį. Pasirodo, kad šis nelauktas svečias išdaužė stiklines duris ir įėjo į namus, o kuriozinį ožio blaškymąsi įamžino stebėjimo kameros. Iš mokyklos grįžęs Loganas pastebėjo, kad jų keturkojis vokiečių aviganis buvo lauke, stiklinės durys išdaužtos, o namai dvokė šlapimu.
2019-10-11

Neįtikėtina: įamžino, kaip šuo pasirūpina, kad vyras vėluotų į darbą

Socialiniame tinkle „Twitter“ plinta nuotaikingas vaizdelis, kuriame užfiksuota, kaip augintinis pasirūpina tuo, kad jo šeimininkas vėluotų į darbą. Amerikietė Melissa Robertson savo paskyroje paskelbė, kad jos vaikinas ėmė skųstis, jog dėl jų šuns jis beveik kas rytą vėluoja į darbą. Anot jo, gudrus keturkojis išjungia jo telefone skambantį žadintuvą. Mergina vaikino istorija nepatikėjo, tačiau šis nepasidavė ir nusprendė viską įrodyti vaizdo įrašu.
2019-10-02
REKLAMA
REKLAMA

Los Andželo gyventojus pašiurpino baseiną okupavęs juodasis lokys

 Karštomis dienomis vėsios atgaivos ieškome ne tik mes – žmonės, bet ir gyvūnai. Štai Los Andžele į vieno privataus namo baseiną atsigaivinti įsiropštė juodasis lokys. Visa laimė, šeimininkai tuo metu baseine neplaukiojo. Didžiulis juodasis meškinas pasipliuškenti gaivinančiame baseine nusprendė spiginant karštai saulei ir termometro stulpeliams rodant apie 32 laipsnius. Miesto policijos departamentas praneša, kad galiausiai kailiniuotasis buvo pagautas vietos gamtosaugininkų.
2018-07-18

Šuo vos nemirė iš pavydo: 15-os sekundžių įrašas nuspalvins dieną!

 Auksaspalvio retriverio kalytė vardu Sadie internete užkariauja žmonių simpatijas. Viską fiksuojanti žavingo keturkojo šeimininkė nufilmavo muilo opero scenos vertą akimirką. Penkiolikos sekundžių vaizdo įraše šeimininkė nuolat giria pliušinį žaislą, vadindama jį „gera mergaite“. Tai ryškiai nepatinka Sadie, kuri viską priima asmeniškai ir netgi nusisuka nuo šeimininkės. Galiausiai neapsikentęs šuo griebia savo konkurentę į nasrus ir pradeda purtyti.
2017-11-15

Atsainaus darbo čempionas kinas tapo interneto sensacija

Lėktuvu skridęs kinas pasidalijo su „YouTube“ lankytojais vaizdu, kurį išvydo pro langą. Oro uosto bagažo skyriaus darbuotojas dėžes su „atsargiai, dūžta“ ženklais į lėktuvo bagažo trapą svaidė, reikėtų pasakyti, itin atmestinai. Dauguma transportavimui skirtų dėžių netgi nepatekdavo į lėktuvą, nukrisdavo kažkur į šoną. Tokio dvigubo darbo (dėžės juk vis tiek turės patekti į lėktuvą) motyvai neaiškūs, tačiau vaizdas linksmas. Kinas, atrodo, nusprendė kaip įmanoma blogiau atlikti savo darbą.
2013-06-18
Į viršų