juodupės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juodupės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juodupės“.

„Kaunas hockey“ nemažina apsukų: patiesė ir praėjusio sezono finalininkę „Juodupę“

Lietuvos ledo ritulio čempionate antrąją pergalę iš eilės iškovojo Kauno „Kaunas hockey“ ekipa, 7:5 (1:0, 3:1, 3:4) palaužusi „Juodupės“ pasipriešinimą. Ši pergalė sekė iš kart po sensacingo laimėjimo prieš praėjusių metų čempionę Elektrėnų „Energiją“. Rungtynės su „Juodupe“ turėjo būti lengvesnės, bent jau taip manė kauniečiai, po dviejų kėlinių pirmavę 4:1, o rungtynių viduryje turėję net 4 įvarčių persvarą.
2017-11-29

Lietuvos ledo ritulio čempionate dalyvaus 7 komandos

Netrukus prasidėsiančiame Lietuvos ledo ritulio čempionate po metų pertraukos vėl startuos septynios komandos. Šalia praėjusi sezoną auksą iškovojusios Elektrėnų „Energijos“, antroje vietoje likusios Juodupės „Juodupės“, Vilniaus „Hockey Punks“, Rokiškio „Rokiškio“, Kauno klubo ir Vilniaus „Geležinio vilko“ komandų po daugiau dešimtmečio pertraukos į šalies ledo ritulio aukščiausiąjį ešeloną grįžta Klaipėdos „Baltija“. Pernai čempionate žaidusius Kauno „Tigrus“ keičia naujas Kauno klubas, kuris...
2017-08-29

„Juodupė“ pirmosiose pusfinalio rungtynėse įveikė „Hockey Punks“

Antrasis Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalis startavo įspūdingomis rungtynėmis ir „Juodupės“ pergale. Pirmadienio vakarą Elektrėnuose 8:3 (1:2, 3:1, 4:0) įrodžiusi savo pranašumą prieš Vilniaus „Hockey Punks“ „Juodupė“ serijoje iki dvejų pergalių žengė tvirtą žingsnį pirmojo klubo istorijoje finalo link. Vilniečiai šiam keliui raudonų kilimų netiesė.
2017-03-14

„Baltų ainiai“ pažemino ledo ritulio sostinės klubą

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate Elektrėnų „Lokius – Poseidoną“ Kaune pažemino vietos „Baltų ainiai“. Klubų, kovojusių dėl antrosios reguliariojo sezono vietos, akistata baigėsi nepadoriu rezultatu 13:4 (8:0, 2:1, 2:3). Elektrėnų klubas šaltą dušą gavo per pirmąsias 20 minučių, kai praleido 8 įvarčius, o pirmi du krito per minutę ir dešimt sekundžių. Kauniečiai pakartojo šio sezono klubo kėlinio rezultatyvumo rekordą, per kėlinį pelnydami 8 įvarčius.