julijana fedak

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „julijana fedak“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „julijana fedak“.

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

Lyderių pergalės WTA serijos moterų teniso turnyre Birmingeme

Anglijoje tęsiasi WTA serijos "DFS Classic" tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 200 tūkst. JAV dolerių.Penktadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko lyderės - Kinijos tenisininkė, prancūzė, italė bei rusė: 4-Li Na (Kinija) - Julijana Fedak (Ukraina) 6:4, 6:4;5-Marion Bartoli (Prancūzija) - Angelique Kerber (Vokietija) 6:2, 6:0;8-Mara Santangelo (Italija) - 9-Julija Vakulenko (Ukraina) 1:3 -ukrainietė mačo nebaigė dėl traumos;Je...
2007-06-15

WTA serijos moterų teniso turnyre Italijos sostinėje

Italijos sostinėje tęsiasi WTA serijos "Internazionali BNL d`Italia" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,34 mln. JAV dolerių.Antradienį vienetų varžybų pirmojo rato susitikime keturioliktoji raketė šveicarė Patty Schnyder 6:1, 6:2 sutriuškino rusę Vasilisą Bardiną, o penkioliktoji pagal reitingą slovėnė Katrina Srebotnik 6:4, 6:2 nugalėjo vokietę Martiną Muller.
2007-05-15

Teniso turnyre Majamyje - korto šeimininkų pergalės

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis vyrų bei moterų "Sony Ericsson Open" teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3,45 mln. JAV dolerių. Ketvirtadienį vyrų vienetų varžybose pirmąjį ratą sėkmingai įveikė keturi turnyro šeimininkai, du vokiečiai, argentinietis, prancūzas, rusas bei italas: Vince Spadea (JAV) - Robby Ginepri (JAV) 6:1, 6:3;Amer Delič (JAV) - Julien Benneteau (Prancūzija) 6:4, 6:4;Kevin Kim (JAV) - Benjamin Becker (Vokietija) 6:4, 3:6, 6:2;Sam Querrey (JAV) - Igor A...
2007-03-23

Estė bei lenkė pergalingai pradėjo WTA serijos teniso turnyrą JAV

Trečiadienį Kalifornijos valstijoje (JAV) prasidėjo pagrindinis WTA serijos "Pacific Life Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,1 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmojo rato mače estė Kaia Kanepi 3:6, 7:5, 6:0 nugalėjo Puerto Riko tenisininkę Kristiną Brandi, o Lenkijos atstovė Agnieszka Radwanska 4:6, 6:2, 6:4 įveikė rusę Aliną Židkovą.
2007-03-08

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse

Pirmadienį Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirasis Australijos teniso čempionatas, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.