julija martisova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „julija martisova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „julija martisova“.

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje lieka devinta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių šeštajame etape 29-a finišavo, tačiau devintąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Ketvirtadienį 113 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkė 2 minutes bei 33 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai danei Lindai Villumsen Serup: 1. Linda Villumsen Serup (Danija) 2 val. 42 min. 50 sek.
2007-05-25

D. Tušlaitė lenktynių Prancūzijoje 4-ajame etape - dešimta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių ketvirtajame etape dešimtąją vietą užėmė Lietuvos rinktinės narė Daiva Tušlaitė. Ji antradienį 107 km distancijoje finišavo kartu su su etapo nugalėtoja olande Marianne Vos ir bendrojoje įskaitoje iš 28-osios pozicijos pakilo į 20-ąją. D. Tušlaitė, kaip 21-a finišavusi Edita Pučinskaitė ("Equipe Nurnberger Versicherung"), ketvirtajame etape sugaišo 3 valandas bei 52 sekundes.
2007-05-23

D. Tušlaitė dviratininkių lenktynėse Italijoje buvo septinta

Devintą kartą Italijoje vykusiose klasikinėse "Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio" dviratininkių lenktynėse septintąją vietą užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" komandai atstovaujanti Daiva Tušlaitė.Lietuvos dviratininkė 124 km distancijos finiše 42 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai britei Nicolei Cooke:1. Nicole Cooke (D. Britanija) 3:24:13 2. Giorgia Bronzini (Italija) atsiliko 42 sek.
2007-04-02

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Diana Žiliūtė finišavo ketvirta

Septintą kartą Italijoje sekmadienį (03.09) vykusiose dviratininkių "Trofeo GP Citta di Castenaso" lenktynėse ketvirtąją vietą tarp 111 dalyvių užėmė praėjusių metų šių varžybų nugalėtoja Diana Žiliūtė. "Acca Due O" komandai atstovaujanti Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su pagrindine sportininkių grupe, 99 km distanciją įveikusi per 2 valandas 35 minutes ir 27 sekundes.