julianas wrightas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „julianas wrightas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „julianas wrightas“.

Turkijoje – eilinės įspūdingos Gedimino Oreliko rungtynės

Šeštadienį Turkijoje Gediminas Orelikas buvo pagrindinis pergalės kalvis. 26-erių lietuvis į Trabzono „Trabzonspor“ krepšį sumetė 24 taškus, o jo atstovaujama Bandirmos „Banvit“ laimėjo svečiuose – 75:66 (19:22, 16:15, 16:13, 24:16). „Banvit“ varžovus palaužė po pertraukos. Daugiausia ketvirtajame kėlinyje. G. Orelikas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Lietuvis aikštėje praleido 37 minutes, pelnė 24 taškus, pataikęs šešis tritaškius iš 10-ies.
2017-04-02

D. Songailos ekipai ir vėl nepasisekė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse Kanzase Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, 81:97 (19:26, 19:29, 13:18, 30:24) nusileido Majamio „Heat“ ekipai. „Hornets“ (1/4) komandai Bobby's Brownas pelnė 18 taškų, Julianas Wrightas (9 atkovoti kamuoliai) – 12, Davidas Westas ir Hiltonas Armstrongas – po 11. D. Songaila trenerio sprendimu nežaidė.
2009-10-16

D. Songailos debiutas „Hornets“ klube – nesėkmė ir 6 pražangos

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmosiose ikisezoninėse rungtynėse trečiadienį Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, svečiuose 102:108 (24:32, 12:30, 37:23, 29:23) pralaimėjo Atlantos „Hawks“ ekipai. „Hornets“ gretose debiutavęs D. Songaila per 16 min. surinko 4 taškus (1 iš 4 dvitaškis, 2/2 baudų metimai), perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 6 kartus.