jude bellinghamas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jude bellinghamas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jude bellinghamas“.

Fantastiškas Bellinghamas nukalė „Real“ dar vieną pergalę Ispanijoje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ir toliau pergales skina Madrido „Real“ klubas. Šeštadienį Madrido atstovai namuose 4:0 sutriuškino „Osasuna“ ekipą. Pergalė šiose rungtynėse leido „Real“ išlaikyti pirmąją poziciją „La Liga“ pirmenybėse: per pirmus devynis turus jie nesėkmę patyrė vos kartą. Dar kartą į priekį „Real“ vedė Jude‘as Bellinghamas. Jaunasis anglas pelnė du pirmuosius „Real“ įvarčius šiose rungtynėse. Vėliau antrajame kėlinyje savo įvarčius pridėjo ir Vinicius bei Joselu.
2023-10-07

Jaunasis britų talentas Jude'as Bellinghamas pasižymėjo fantastišku įvarčiu

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse išvykoje 3:1 (2:0) nugalėjo Bylefeldo „Arminia“ futbolininkus. Pirmasis rungtynėse 31-ąją minutę pasižymėjo Emre Canas.
2021-10-23

„Euro 2020“: jauniausia žvaigždė, dėl kurios amžiams panaikintas marškinėlių numeris

Jau penktadienį prasideda net penkerius metus lauktas Europos futbolo čempionatas. Dvidešimt keturios šalys susikaus dėl geriausiųjų Europoje titulo. Kiekvienos futbolo pirmenybės iškelia ir naujas žvaigždes, todėl kelias jų vertėtų pažinti dar prieš turnyro pradžią. Šiam Europos futbolo čempionatui kiekvienos rinktinės treneris galėjo registruoti ne 23, kaip buvo įprasta iki šiol, o 26 futbolininkus.