juanas hernangomezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juanas hernangomezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juanas hernangomezas“.

Pinigai nesibaigia: „Panathinaikos“ veda derybas su Hernangomezu

Atėnų „Panathinaikos“ komanda yra pažengusiose derybose su Juancho Hernangomezu. Krepšininkas nuo 2016 metų žaidė NBA, kur atstovavo Denverio, Minesotos, Bostono, San Antonijaus, Jutos ir Toronto komandoms. 27 metų 206 cm ūgio atletas praėjusiame sezone gynė „Raptors“ garbę, jis per 15 minučių vidutiniškai rinkdavo 2,9 taško, atkovodavo 2,9 kamuolio ir atlikdavo 0,6 rezultatyvaus perdavimo.
2023-07-26

Ispanai varžovus triuškina vidutiniškai 39 taškų skirtumu

Europos krepšinio čempionate dar vienų varžovų nepasigailėjo favoritai ispanai. Jie pirmadienį 91:50 (21:19, 20:8, 29:8, 21:15) sutrypė šeimininkus rumunus. Prieš tai Ispanijos rinktinė 39 taškų skirtumu suminė juodkalniečius ir 37 čekus. Ispanai rungtynes pradėjo 5:0, bet atsipalaidavo ir 5-ąją minutę rezultatas tapo lygus (11:11). Ispanijos rinktinė antrojo kėlinio pabaigoje spurtavo 13:0 bei atitrūko (38:24). Ispanai po pertraukos triuškino varžovus.
2017-09-04

Be gailesčio: favoritai laimėjo 39 taškų skirtumu

Ispanijos krepšinio rinktinė parodė raumenis. Ji pirmosiose Europos čempionato rungtynėse 99:60 (26:14, 25:15, 19:15, 29:16) be gailesčio sudaužė juodkalniečius. Ispanai dominavo nuo pat mačo pradžios. 8-ąją minutę komandas skyrė dviženklė riba (21:10). 18-ąją minutę Ispanijos rinktinės persvara pasiekė 20 taškų (47:27). 32-ąją minutę ispanai pirmavo 30 taškų (77:47). Ispanija: Willy Hernangomezas 18 (6/7 dvitaškių, 9 atkovoti kamuoliai), Juanas Hernangomezas 13 (5/7 baudų, 5 atk. kam.
2017-09-01

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.
2017-08-24

NBA – užtikrintos „Hawks“, „Nuggets“ ir „Kings“ pergalės

NBA akistatose, kuriose nebuvo lietuvių, įtikinamas pergales iškovojo Atlantos „Hawks“, Denverio „Nuggets“ ir Sakramento „Kings“. Atlantos krepšininkai namie 103:76 ant menčių paguldė Šarlotės „Hornets“. Svečiai 5-ąją minutę pirmavo 12:10, bet vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė ir skirtumą vis didino „Hawks“. Šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:40. Jie atliko 30 rezultatyvių perdavimų, varžovai – 16. Tikslą pasiekė 41 „Hawks“ metimas iš 79 (52 procentai) ir 29 „Hornets“ bandymai iš...