juan roman

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juan roman“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juan roman“.

Prasidėjo pasaulio futbolo pirmenybių P. Amerikos atrankos turnyras

Įspūdingai 2010 metų planetos futbolo čempionato dešimties komandų Pietų Amerikos atrankos turnyrą pradėjo Urugvajaus vienuolikė, namuose 5:0 sutriuškinusi Boliviją.Pergalingai dviejų ratų turnyrą pradėjo ir Argentinos vienuolikė, savo aikštėje 2:0 privertusi pasiduoti Čilės futbolininkus, bei Venesuelos ekipa, išvykoje 1:0 nugalėjusi Ekvadoro komandą.Pirmojo turo mačas tarp Peru ir Paragvajaus rinktinių šeštadienį baigėsi be įvarčių:Urugvajus - Bolivija 5:0 (2:0). Įvarčiai - Luis Suarez (4 min.
2007-10-14

Copa America: Finale su Brazilija susikaus Argentina

Trečiadienio vakare Amerikos žemyno taurės (Copa America) turnyre buvo sužaistas dar vienas pusfinalio mačas. Jame pralaimėjimo kartėlio šiame turnyre nepatyrusi Meksika triuškinamu rezultatu 0:3 nusileido Argentinos komandai, kuri finale susikaus su Brazilija.Rungtynes kiek aktyviau pradėjo Meksikos futbolininkai, ir 18-ąją minutę Adresas Guardado, būdamas laisvas kairiajame krašte, smūgiavo į virpstą. Vėliau sekė jau pavojingos Argentinos atakos.
2007-07-12

"Real" išsaugojo pirmąją vietą

Ispanijos futbolo čempionato 18-ojo turo rungtynėse savaitgalį lyderis Madrido "Real" iškovojo penktąją pergalę iš eilės, namuose įveikęs debiutantę "Murcia" 1:0 ir surinko 42 taškus, išsaugojęs pirmąją vietą. Kuklią "karališkojo" klubo pergalę lėmė 9 min. Raulio pelnytas įvartis. Geriausias praėjusių metų pasaulio futbolininkas Zinedinas Zidanas (Zinedine Zidane)dėl peršalimo žaidė tik pirmąjį kėlinį, o kitas saugas Deividas Bekhemas (David Beckham) 79 min.
2004-01-05

"Barcelona" futbolininkai nepasinaudojo galimybe priartėti prie Ispanijos futbolo čempionato lyderių

Sekmadienį (09.28) sužaistos likusios šešerios Ispanijos futbolo čempionato penktojo turo rungtynės. Nepasinaudojo galimybe pakilti į trečiąją poziciją "Barcelona" futbolininkai. Jie mačą svečiuose su Madrido "Atletico" klubu baigė be įvarčių ir su 9 taškais pakilo į šeštąją poziciją.