juan palacios

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juan palacios“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juan palacios“.

Juanas Palaciosas sėkmingai debiutavo Jonavo klube

Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Jonavos „CBet“ komanda, kuri rezultatu 79:59 (16:13, 13:17, 20:18, 30:11) įveikė Alytaus „Dzūkiją“. Juanas Palaciosas nugalėtojams pelnė 13 taškų ir atkovojo aštuonis kamuolius. Jam tai buvo debiutinis mačas. 11 taškų Jonavos ekipai įmetė Justinas Ramanauskas, 10 pelnė Jacksonas Dubinskas, 9 - Edvinas Šeškus.
2021-09-13

Dramatiškoje dvikovoje Kauno „Žalgiris“ išplėšė pergalę Turkijoje

Ketvirtadienį įvyko Eurolygos C grupės rungtynės Izmire tarp Kauno „Žalgirio“ (1/1) ir Turkijos čempionų „Pinar Karsiyaka“ (1/1) krepšininkų. Pergalę po dramatiškos kovos Lietuvos čempionai išplėšė rezultatu 68:66 (23:15, 15:18, 20:19, 10:14) Beveik visas rungtynes pirmavę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai paskutiniame kėlinuke prisidirbo ir per 6 minutes surinkę tris taškus kauniečiai likus trim minutėms buvo priversti vytis varžovus.