juan carlos dominguez

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juan carlos dominguez“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juan carlos dominguez“.

"Tour de Suisse" dviratininkų lenktynių prologe Marius Sabaliauskas finišavo 55-as

Pirmadienį prasidėjusių 67-ą kartą rengiamų daugiadienių "Tour de Suisse" dviratininkų lenktynių prologe - 7,1 km atskiro starto rungtyje - 55-ąją vietą tarp 135 dalyvių užėmė "Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas. Lietuvos dviratininkas finiše 30,22 sekundės pralaimėjo nugalėtoju tapusiam šveicarui Fabianui Cancellarai, kuris distanciją įveikė per 8 minutes 46,28 sekundės: 1. Fabian Cancellara (Šveicarija) 8:46,282. Oscar Pereiro (Ispanija) atsiliko 1,72 sek.
2003-06-17

Antrajame daugiadienių dviratininkų lenktynių etape Ispanijoje Raimondas Rumšas finišavo 15-as

Ispanijoje vykstančiose tradicinėse XXIII penkių etapų "Vuelta a Murcia" dviratininkų lenktynėse ketvirtadienį antrajame 153,6 km etape Italijos "Lampre" komandai atstovaujantis Raimondas Rumšas finišavo penkioliktas. Lietuvis distanciją įveikė per 3 valandas 48 minutes 21 sekundę ir etapo nugalėtojui ispanui Javierui Pascualiui Llorentei (Chavjerui Paskualiui Lorentei) iš "Kelme" komandos pralaimėjo 37 sekundes.