josipas tadičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „josipas tadičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „josipas tadičius“.

„Žalgiris“ atsisveikino su dar vienu sportininku: komandos neatstovaus puolėjas Tadičius

Du sezonus Vilniuje rungtyniavęs puolėjas Josipas Tadičius kitą sezoną „Žalgiriui“ nebeatstovaus. 35 metų kroatas – į „Žalgirį“ atvyko prieš 2021 metų sezoną. Pirmaisiais metais jis čempionate įmušė 10 įvarčių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Šiemet J. Tadičius turėjo mažiau žaidimo laiko – jis lygoje sužaidė 18 rungtynių, įmušė 6 įvarčius.
2022-12-29

„Žalgiris“ toliau perka buvusius „Sūduvos“ vedlius – atvyksta puolėjas

Vilniaus „Žalgirio“ puolimo gretas papildys komandos gerbėjams gerai žinomas buvęs varžovų žaidėjas – patyręs snaiperis Josipas Tadičius. 33 metų kroatas pastaruosius kelis metus su pertrauka atstovavo Marijampolės „Sūduvai“ ir iki praėjusio sezono dirbo kartu su dabartiniu „Žalgirio“ strategu Vladimiru Čeburinu. Praėjusį sezoną puolėjas buvo rezultatyviausias „Sūduvos“ narys – per 19 rungtynių čempionate įmušė 11 įvarčių.
2021-01-16

Čempionė „Sūduva“ susigrąžino puolėją iš Kroatijos

Lietuvos futbolo čempionę Marijampolės „Sūduvą“ papildė dar vienas puolėjas – po metų pertraukos į komandą sugrįžo kroatas Josipas Tadičius. Su 31 metų futbolininku pasirašyta sutartis iki 2020 metų sezono pabaigos. Į Marijampolę J. Tadičius atvyks birželio 15-ąją, o į „Sūduvos“ paraišką galės būti įtrauktas birželio 27-ąją, kai Lietuvoje prasidės vasaros perėjimų laikotarpis. Šį kartą Marijampolėje kroatas vilkės 77 numeriu pažymėtus marškinėlius.
2019-06-08

Gersonas Acevedo žais, bet iš „Sūduvos“ išvyko Josipas Tadičius

Marijampolės „Sūduvos“ komanda po pertraukos į A lygos kovas sugrįš pasikeitusi. Iš Čilės sugrįžęs Gersonas Acevedo pasirengęs žaisi, bet „Sūduvą“ paliko puolėjas Josipas Tadičius. Marijampolės komanda A lygoje per 14 rungtynių iškovojo 11 pergalių, tris kartus sužaidė lygiosiomis, turi 36 taškus ir pirmauja čempionate. Antrąją vietą užimantis Vilniaus „Žalgiris“ po 15 rungtynių turi 31 tašką.
2018-06-11

Ovidijaus Verbicko vedama „Sūduva“ vis labiau tolsta nuo persekiotojų

A lygos čempionės titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ dar dviem taškais padidino atotrūkį nuo Vilniaus „Žalgirio“. Vladimiro Čeburino treniruojama komanda išvykoje 9-ojo turo susitikime nepasinaudojo itin daug progų, tačiau turnyro debiutantę „Palangą“ palaužė – 2:0 (0:0). Traumų kamuojama Marijampolės ekipa šį kartą vertėsi be dviejų pagrindinių puolėjų – Karolio Laukžemio bei Rigino Cicilia, tad šanso starto sudėtyje sulaukė tarpsezonio metu komandą papildęs Julius Kasparavičius.
2018-04-25

„Sūduvoje“ – marijampolietis Saulius Klevinskas

Marijampolės „Sūduva“ sudarė metų sutartį su vartininku Sauliumi Klevinsku. 33 metų futbolininkas gimė ir užaugo Marijampolėje, „Sūduvoje“ pradėjo ir profesionalo karjerą. Gimtajame klube S. Klevinskas rungtyniavo 2001–2009 metais, buvo komandos kapitonas ir su ja tapo 2007 metų Lietuvos vicečempionu, 2005 ir 2009 metų bronzos medalių laimėtoju, taip pat 2006 ir 2009 metais iškovojo LFF taurę bei 2009 metų Supertaurę.
2017-12-01

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.