joshua newkirkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joshua newkirkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joshua newkirkas“.

Į Uteną atvyksta du sezonus Lietuvoje praleidęs amerikietis

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ surado pamainą iš komandos išvykusiam Brae Ivey. Aukštaitijos klubas į savo gretas pasikvietė Lietuvoje jau rungtyniavusį 29-erių Joshua Newkirką. Utenos klubas su amerikiečiu gynėju sudarė sutartį iki šio sezono pabaigos. „Joshua yra puikiai pažįstamas žaidėjas, profesionalas, kuris puikiai žino Lietuvos krepšinio lygą. Žaidėjas gali išplėsti aikštelę tolimais metimais, taip pat sukurti progas tiek sau, tiek komandos draugams.
2024-01-12

Į „Gargždus“ atvyksta pirmasis legionierius: klubas susitarė su Lietuvoje žaidusiu amerikiečiu

„Gargždų“ ekipa tęsia komplektacijos darbus debiutiniam savo sezonui „Betsafe-LKL“ čempionate. Klubas paskelbė įsigyjantis praėjusiame sezone Alytaus „Dzūkijai“ atstovavusį gynėją Joshua Newkirką. Amerikietis tapo pirmuoju ekipos legionieriumi. 28-erių 185 cm ūgio krepšininkas vietinėse pirmenybėse pelnė po 12,2 taško, atkovojo 2,6 kamuolio, atlitko 3,1 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 9,8 naudingumo balo.  Tai yra pirmasis „Gargždų“ legionierius.
2022-07-27

KMT dramoje – šiauliečių sugrįžimas ir pralaimėjimas per pratęsimą prieš „Dzūkiją“

„Šiaulių-7bet“ (1/3) ekipa atsiliko triuškinamai, tačiau ketvirtajame kėlinyje grįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą ir tik jame patyrė pralaimėjimą. Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) B grupės mače Alytaus „Dzūkija“ (2/2) palaužė varžovus 111:101 (23:18, 25:18, 25:20, 21:38, 17:7). Pirmosiose tarpusavio „Citadele KMT“ rungtynėse „Dzūkija“ taip pat buvo pasiekusi pergalę 96:91. Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) klubai jau susitiko kartą, ten taip pat laimėjo alytiškiai (75:66). A...