jose callejonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jose callejonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jose callejonas“.

„Serie A“: lyderiai tolsta

Italijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Serie A“ lyderiai. „Napoli“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo Veronos „Hellas“. 65-ąją minutę įmušė Kalidou Koulibaly, 78-ąją – Jose Callejonas. Turino „Juventus“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Cagliari“. Pergalingą įvartį 74-ąją minutę pelnė Federico Bernardeschi. „Napoli“ ir „Juventus“ tvirtai pirmauja lygoje.
2018-01-07

„Juventus“ ir „Napoli“ šventė pergales, Romos komandos prarado taškų, Milano derbis baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis. „Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“. Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.
2017-04-16

Italijos grandų mūšyje pranašumą įgijo „Juventus“

Pirmosiose Italijos taurės pusfinalio rungtynėse Turino „Juventus“ namie 3:1 (0:1) nugalėjo Neapolio „Napoli“. Italijos čempionai atsitiesė pirmieji praleidę įvartį. 36-ąją minutę pasižymėjo „Napoli“ futbolininkas Jose Callejonas (0:1). „Juventus“ rezultatą išlygino iškart po pertraukos – 47-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Paulo Dybala (1:1). 64-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Gonzalo Higuainas (2:1). 69-ąją minutę skirtas dar vienas 11 metrų baudinys.
2017-02-28

M. Essienas ir J. Callejonas atiduos visas jėgas dėl „Real“ triumfo Čempionų lygoje

Madrido „Real“ klube nuomos pagrindais žaidžiantis saugas Michaelas Essienas pareiškė, kad „Real“ klubas darys viską kas įmanoma, kad tik laimėtų UEFA Čempionų lygą. Šiame sezone „Karališkasis“ klubas Ispanijos čempionate žaidžia prastai ir jau mažai kas tiki, kad jiems pavyks pavyti „Barcelona“ klubą. Taigi visi gerbėjai ir pats klubas didžiausią dėmesį skiria Čempionų lygai kur aštuntfinalyje jų lauks galingasis „Manchester United“. „Čempionų lyga mums yra labai prasminga.