jorge gutierrezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jorge gutierrezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jorge gutierrezas“.

Turkijoje – eilinės įspūdingos Gedimino Oreliko rungtynės

Šeštadienį Turkijoje Gediminas Orelikas buvo pagrindinis pergalės kalvis. 26-erių lietuvis į Trabzono „Trabzonspor“ krepšį sumetė 24 taškus, o jo atstovaujama Bandirmos „Banvit“ laimėjo svečiuose – 75:66 (19:22, 16:15, 16:13, 24:16). „Banvit“ varžovus palaužė po pertraukos. Daugiausia ketvirtajame kėlinyje. G. Orelikas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Lietuvis aikštėje praleido 37 minutes, pelnė 24 taškus, pataikęs šešis tritaškius iš 10-ies.